Як я можу сказати своєму пристрою ігнорувати загальнодоступну мережу Wi-Fi?


25

У місті, в якому я проживаю, є доступний Wi-Fi у всьому місті для передплати, але точка доступу до Wi-Fi є загальнодоступною.

Це означає, що скрізь, коли я їзжу по місту, я отримую повідомлення, що є загальнодоступний Wi-Fi, хоча я не можу ним користуватися, оскільки не маю облікового запису на загальноміській мережі Wi-Fi.

Як я можу сказати своєму телефону (Droid X, Android 2.2.1, не вкоріненому) ігнорувати Wi-Fi під назвою "CityWifi"?

Я хотів би отримувати сповіщення про інші мережі Wi-Fi, тільки не "CityWifi"


1
Версія Android, на якій працює ваш телефон, більш релевантна, ніж модель. Чи можете ви перелічити, яка у вас версія, якщо ви вкоренилися, користувальницький ПЗУ тощо?
newuser

ви повинні додати свій перший коментар до відповіді Аманди на ваше запитання
Даніель

Відповіді:


8

Спробуйте WiFi лінійку .

Я просто завантажив його, щоб побачити, чи буде він працювати, і це може бути те, що ви шукаєте. Додаток дозволяє класифікувати відомі точки доступу, а потім ви можете встановити правила, чи ваш пристрій намагатиметься підключитися до цієї точки доступу. Ви можете класифікувати "CityWifi" за одним із вбудованих правил, щоб не підключатися. І тоді всі інші, кого ви знаєте, змушують автоматично підключатись і класифікуватися як openабо drive-by. У налаштуваннях ви можете отримувати сповіщення про підключення до точки доступу. Я думаю, що вам все одно доведеться вимикати сповіщення про відкриті точки доступу у своїх налаштуваннях, як відповідь Метью .

Примітка. Я не розробник цього додатка


Я зараз в середині тестування цього. Я прийму це, як тільки переконаюся, що це працює.
Алекс Б

2
Завершив тестування. Wifi Ruler не перешкоджає появі сповіщень Wi-Fi. Класний додаток, але не відповідає моїм потребам. Спасибі, хоча.
Алекс Б

2
@Alex Ви вимкнули сповіщення за замовчуванням у своїх налаштуваннях?
Даніель

2
Я хочу сповіщення за замовчуванням для інших мереж, тільки не citywifi.
Алекс Б

на android 6 - я отримую wifi лінійку android не дозволив би нам зберегти цю зміну. Додаток більше не оновлюється. Станом на 2017 рік - ця відповідь марна.
користувач12363

5

Ви можете вимкнути всі сповіщення про відкриту мережу, перейшовши Settings -> Wireless and network -> Wi-Fi settingsта знявши прапорець у мережі . Оскільки сповіщення на системному рівні, немає можливості залишити його ввімкненим та не отримувати сповіщення для однієї мережі. Але ви, мабуть, могли б зробити щось із Tasker, щоб очистити сповіщення автоматично, подібно до цієї відповіді .


2

Тоді виявляється, що відповідь "ні".

Можливо, хтось із команди Google Android побачить цю публікацію (або хтось може підняти її на відповідній сторінці Google Groups), і вони можуть включити це як варіант у майбутньому випуску Android. Було б їм досить просто зберегти список SSID та MAC адреси AP-адрес, які ви хочете ігнорувати.


після багатьох досліджень я згоден з цією відповіддю. Так сумно Android.
користувач12363

1

Мережі, які виглядають відкритими, але фактично потребують передплати, є скрізь. Ви можете просто вимкнути сповіщення про загальнодоступні мережі - це в налаштуваннях Wi-Fi.

В іншому випадку вам може знадобитися додаток для управління цим (я перебуваю на ОС 1.6, тому я не можу говорити з тим, що може бути вбудовано в пізніші ОС). На ринку представлено кілька конкурентів:

WifiManager , WifiPicker , WiFiFoFum - це хороші вихідні точки.

Найкраща порада, яку я можу запропонувати на цьому етапі, полягає в тому, що читання через ринок стає простішим на вашому робочому столі, оскільки пошук "Wi-Fi" виявляє багато речей, які не те, що ви шукаєте.


Я хотів би отримувати сповіщення про інші мережі Wi-Fi, тільки не "CityWifi".
Алекс Б

Тоді це здається, що ви шукаєте додаток. Трохи оновивши свою відповідь.
Аманда

2
Аманда згадала про хороших менеджерів WiFi. Я просто спробував усі три, і, на жаль, жоден з них не має функцій, які ОП шукає. Ознайомтеся з Wi-Fi правителем - можливо, є логіка, необхідна для блокування певних AP
Даніель,
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.