Чи можна, щоб Android оповіщав мене лише тоді, коли в конкретних облікових записах електронної пошти з’являється нова пошта?


13

У мене на телефоні HT-03A "Магія" є Froyo 2.2.

Наразі я консолідую всі свої облікові записи електронної пошти у свій обліковий запис Gmail, щоб я мав доступ до них будь-де. Я хочу мати можливість не лише отримувати доступ до них на своєму телефоні, але і через інтерфейс Gmail на будь-якому комп’ютері, який я використовую.

Однак один чи два мої акаунти додаються до деяких списків розсилки. Якщо у мене обліковий запис Gmail підключиться до їх POP-сервера, мій телефон буде дзвонити як Quasimodo з OCD. Іншими словами, постійно.

Чи є спосіб я змусити мій телефон Android надсилати сповіщення про сповіщення електронною поштою на основі того, який обліковий запис отримує електронну пошту?


З недавнього часу це тепер можливо за допомогою звичайного додатка Gmail. Перевірте це: howtogeek.com/171178/…
Бред

Відповіді:


10

Я б запропонував спробувати папку "Пріоритетні" , яка може сповіщати, вібрувати або дзвонити лише на вашу важливу пошту. Перейдіть до використання програми Gmail замість стандартної програми електронної пошти. Потім перейдіть до Menu> Settings> Priority Inbox.

Крім того, фільтрація пошти є більш «практичним» рішенням цієї проблеми, яке доповнює пріоритетну пошту та допомагає вирішити проблему під час використання інших електронних програм. Наприклад, у своїх налаштуваннях Gmail я створив фільтр для вхідної пошти, адресованої одному з моїх псевдонімів. Я встановив , що пошту Never mark as important, Skip Inboxі застосувати ярлик. Коли електронний лист, адресований цьому псевдоніму, мені не повідомляється. Але я можу використовувати цю мітку, щоб повернутися і прочитати цю пошту в моє дозвілля. Те саме можна зробити для ваших облікових записів списку розсилки, використовуючи list:параметр пошуку. Gmail надає кілька інших корисних параметрів пошуку, таких як has:circleі has:attachment.

введіть тут опис зображення


1
+1 Я використовую ту саму техніку для ряду списків розсилки, які потрапляють прямо до мого основного облікового запису Gmail. Оскільки Gmail змушує їх пропускати папку "Вхідні", додаток Android не сповіщає мене, але я можу ходити та читати мічені повідомлення у вільний час.
Метт H

2
Пріоритетна папка "Вхідні" була реалізована для Android наприкінці минулого року gmailblog.blogspot.com/2010/12/… до тих пір, поки у вас є Froyo або вище.
GAThrawn

@GAThrawn приголомшливий, відповідь оновлена. :)
isuldor

6

Я роблю це за допомогою декількох акаунтів gmail.

Завантажте обліковий запис електронної пошти, про який потрібно пропустити сповіщення. Клацніть меню, а потім знайдіть налаштування. Зніміть прапорець "Повідомлення електронною поштою".

Цей обліковий запис більше не надсилатиме сповіщення та не з’являється на панелі сповіщень. Ви все ще можете переглядати та читати всю електронну пошту так, як ви очікували.


1

Я б просто вимкнути синхронізацію електронної пошти саме для цих облікових записів. Ви можете зробити це, перейшовши Settings -> Accounts and sync, вибравши обліковий запис і зніміть прапорець Sync Gmail . Ви, звичайно, можете перевірити пошту вручну через додаток GMail, звичайно.

Редагувати: Найновіша версія (2.3.5) GMail тепер підтримує відключення сповіщень для конкретних акаунтів GMail.


0

Консолідуючись, я припускаю, що у вас GMail завантажує POP цих інших облікових записів електронної пошти та вносить їх у вашу поштову скриньку GMail. Якщо ви це робите, я вважаю, що найпростішим способом не повідомити про ці акаунти є те, щоб вони повністю пропускали вашу папку "Вхідні" та застосовували до них окрему мітку.

У налаштуваннях GMail у розділі "Облікові записи та імпорт" -> Перевірка пошти за допомогою POP3 ви матимете свої облікові записи, які ви завантажуєте. Для кожного облікового запису, про який ви не хочете отримувати сповіщення, скористайтеся кнопкою "редагувати інформацію" та встановіть мітку для цього облікового запису та "Архів вхідних повідомлень (пропустити вхідні повідомлення").


-1

Я думаю, ви повинні спробувати поштове сповіщення на ринку!

Це пейджер, де ви можете вибрати мелодію дзвінка / вібрацію / візуальне повідомлення відповідно до різних фільтрів, таких як поля / предмет / куб.см тощо.

Для облікового запису IMAP ви можете обрати папку, яку потрібно перевірити, яка, здається, є вашою потребою, якщо ви створили папку за обліковим записом.


-1

eNotify від Verietas надає цю точну можливість. Це дозволяє створювати сповіщення, які відповідають різним правилам. Одне з доступних правил - це рахунок. Таким чином, ви можете відтворювати звук X, якщо зі свого облікового запису Gmail. Відтворюйте звук Y, якщо зі свого облікового запису Yahoo.

Але це дозволяє вам робити набагато більше, ніж це ... Ви можете грати різні звуки на основі відправника та теми та всілякі ... Існує і безкоштовна версія Lite, якщо ви хочете перевірити це. Ура.


Як щодо посилання?
алле
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.