Використовуйте лише мікрофон у гарнітурі Bluetooth, випускаючи аудіо в роз'єм 3,5 мм?


11

Чи можливо використовувати тільки мікрофон у гарнітурі Bluetooth, а мій телефон Android озвучується через підсилені динаміки, підключені через 3,5-мм роз'єм?

Більш конкретно, я хочу використовувати свій Nexus One таким чином. Я вже вирішив колонки через 3,5-мм роз'єм ( завдяки @Adrian). Зараз я намагаюся зрозуміти, чи можу я підключити стандартну гарнітуру Bluetooth та використовувати її мікрофон.

Добре, якщо той самий звук надходить через навушник у гарнітурі Bluetooth (тобто його не потрібно відключати). Я просто хочу переконатися, що якщо я придбаю та підключую гарнітуру Bluetooth, вона не відключить 3,5-мм роз'єм.

Це можливо? Чи потрібно щось змінити в налаштуваннях? (У мене встановлено CyanogenMod, якщо це допомагає).

Відповіді:


6

Термін «гарнітура Bluetooth» дуже широкий. Різні гарнітури підтримують різні профілі Bluetooth .

Найпоширеніший профіль - HSP (використовується в основному для телефонних дзвінків), який, здається, не залежить від роз'єму для навушників, про який ви посилаєтесь. Тому поєднання пристрою Android з дешевою гарнітурою, яка підтримує лише HSP (наприклад, Plantronics 242), взагалі не вплине на маршрутизацію аудіо до гнізда навушників. Ваша гарнітура Bluetooth та ваш пристрій Android продовжуватимуть працювати паралельно, але кожен обробляє інший аудіопотік (канал).

Якщо ви хочете відключити мікрофон лише в телефоні Android, можливо, можливим рішенням може бути лише гарнітура з профілем A2DP. Ви можете прочитати у наступній темі: Як я можу надсилати аудіо Bluetooth зі стерео (A2DP) на профіль гарнітури (HSP)?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.