Ринок / каталог безкоштовних додатків без реклами?


15

Чи існує ринок або каталог, присвячений додаткам (з відкритим кодом чи ні), які безкоштовні та не містять реклами? Мені важко їх шукати на стандартних ринках.

Зверніть увагу: я не шукаю способу блокування оголошень у додатках чи іншого способу обійти оголошення, які розробник програми хоче показувати. Я шукаю безкоштовні програми, які не мають реклами за дизайном.

Відповіді:-3

Щоб отримати безкоштовні додатки з рекламою, вам слід або заплатити, і придбати цей додаток, або заплатити та оновити як преміальний користувач.


1
Це для одного не відповідає дійсності (наприклад, програми від F-Droid, див. Відповідь Брайана, приходьте безкоштовно і не розміщуйте рекламу), але не відповідає і на питання - яке не було "як отримати додатки без реклами", але безкоштовні додатки без реклами - тобто. без оплати). Оголошення - це не лише спосіб оплати послуги - але й загроза конфіденційності.
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.