Перегляд веб-сторінок в режимі офлайн


9

У мене є багато збережених веб-сторінок, які я хочу переглядати, коли хочу, без сторінки, що підключається до веб-сайту (я можу це зробити на WM). Як це зробити на Android? Кожен раз, коли я натискаю на файл HTML, він говорить "немає зв'язку".


Ви можете спробувати цей метод, якщо у вас збережена локальна сторінка HTML.
Даніель

Відповіді:2

Існує кілька додатків для Firefox Mobile, які опікуються цим питанням , як, наприклад, Список читання . Firefox Mobile доступний на Android Market і сам по собі є дуже приємним.

Іншим способом було б скористатися Прочитати пізніше ($ 1) або Instapaper (як запропонував Edelcom), щоб зберегти щось із робочого столу для читання в режимі офлайн на мобільному телефоні. Хоча я сам не користувався цим, iPaper виглядає гідним клієнтом Instapaper.2

Ви можете використовувати браузер OffLine від Nikodroid. Він може зберігати веб-сторінки (та пов’язані з ними посилання), а потім дозволяє читати їх у режимі офлайн.


Це, здається, працює добре, дозволяє завантажувати речі, з якими пов’язано, як-от фотографії.
ендоліти

0

Ви також можете створювати PDF-файли, використовуючи функцію спільного використання системи Android. Зараз я досліджую найкращий спосіб. Наразі я використовую Web2PDF з Chrome на своєму Nexus 10. Хоча не працює ідеально на всіх сайтах. Для тих, хто поки не працює, я використовую веб-сайт PDFmyURL.com.

Сьогодні я помітив, що шапка Firefox за замовчуванням може зберегти PDF цілих сторінок. Це приховано в Екстра ...


0

Ви можете використовувати додаток PaperSpan для збереження оригінальної сторінки в режимі офлайн на SD-карту. Збереження посилань може здійснюватися через комп’ютер, а додаток синхронізується та зберігається в автономному режимі.


1
У вас є зв’язок із цим додатком? Нещодавно ви опублікували дві відповіді.
Арахіс
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.