Як я можу приєднати текст шаблону sms за замовчуванням до певного контакту?


10

Я хотів би приєднати певний текст до певного номера контакту, який використовується як текст за замовчуванням, коли я хочу надіслати текст.

Іншими словами : як тільки я виберу контакт, на який потрібно надіслати текстове повідомлення: деякий текст за замовчуванням уже має бути вставлений.

Я знаю, що такі програми taskerможуть це зробити. Хоча, безсумнівно, дуже вражаюча програма, мені здається, зайвим буде встановити подібну програму, просто мати цю одну особливість.

Чи можливо це?


не зовсім дублікат, але досить близько: android.stackexchange.com/questions/8153/…
Даніель,

1
@Daniel: Я побачив це питання після того, як я розмістив своє, але думаю, що моє запитання справді дещо інше (звичайно, коли я дивлюся сам текст питання). Тому я вирішив залишити мені питання.
Edelcom

Я згодна з цим - я розмістив посилання на випадок, якщо хтось шукав будь-яку відповідь.
Даніель

1
Насправді я не бачу способу зробити це з Tasker. За допомогою Go SMS ви можете налаштувати підписи за допомогою контакту, що майже те, що ви хочете, але не зовсім (ви не можете редагувати підпис, він просто додається до того, що ви вводите)
Метт H

Відповіді:


1

chompSMS від Delicious Inc., доступний у Google Play Store.

з великою кількістю додаткових функцій, таких як Швидкий відповідь, Швидкий набір повідомлень, Планові повідомлення, Блокування пароля, Конфіденційність, Легкий вибір Emoji, Шаблони (текстові фрагменти) , Підписи, купи параметрів налаштування (повідомлення, мелодії дзвінка, кольори, шрифти, шпалери), чорний список та набагато більше!

Може трохи відхилитися від вашої точної мети, але працює як принадність для досягнення тієї ж мети.

Ви можете використовувати цю програму, щоб підготувати тону шаблонів і використовувати їх, коли комусь надсилаєте текстові повідомлення.

Замість того, щоб набирати одну і ту ж річ у різних повідомленнях, на початку, середині чи в кінці тексту, ви просто довго вкладаєте тіло повідомлення та підбираєте потрібний шаблон.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.