Пряники різко скоротили час мого акумулятора


10

У мене Nexus One, і після оновлення до 2.3.3 мій телефон працює на кілька годин менше порівняно з 2.2.x. Я перейшов на новий акумулятор, який не змінив значення. Приблизно за 14 годин (не більше ніж текстові повідомлення) мій телефон становить менше 15%. Коли я перевіряю використання батареї в розділі Налаштування, ОС Android завжди є найпопулярнішим споживачем акумулятора.

Що я можу зробити з цього приводу? Кожне інше оновлення, окрім цього, було чудовим, але Пряники - це цілком розчарування.

Оновлення: це 100% проблема з Wi-Fi. Після відключення використання батареї ОС Android знизилося з 40% до 2%. Після 16 годин роботи на батареї все ще більше, ніж наполовину заряджено. Я продовжуватиму розслідування ... або повернусь, тому що я думаю, що Пряник просто виглядає нечітко.


FWIW, Пряники також скоротили час автономної роботи Nexus One (зараз це приблизно 2/3 того, що було раніше). Будьте вдячні, що навіть отримуєте 14 годин. Після мого 8-годинного дня в основному простою, я йду до свого телефону, щоб виявити, що його вже вимкнули.
Енді Шінн

Це 14 годин, нічого не роблячи ... Клавіатура також сильно замерзає / виходить з ладу. Все навколо жахливе оновлення.
wsanville

На жаль, я мав би погодитися. У вас працює оновлення запасів або упакована третя сторона? У мене виникли проблеми із перезавантаженням телефону, під час запуску сторонніх ПЗУ. Запас більш стабільний. Але обидва мали поганий ресурс акумулятора.
Енді Шінн

Я встановив це прямо з телефону, він сказав, що є оновлення, тому я просто це зробив. Це не від третьої сторони.
wsanville

Той самий телефон, така ж збірка, та сама проблема. Насправді мій телефон іноді працює гарячим! Витрата акумулятора показує величезну кількість процесора, який споживається ОС Android, іноді - 3-4 години за 12 годин.
bosporus

Відповіді:


5

Повернути? Якщо сама ОС не спить належним чином, ви не можете зробити багато іншого, крім того, щоб встановити ядро ​​чи ПЗУ, які ведуть себе краще.


Мені доведеться викорінити свій телефон, щоб це зробити, правильно?
wsanville

Я не думаю, що так? Можливо, щоб запобігти оновленню OTA після цього. Ви можете просто завантажити оновлення, назвати його update.zip, покласти його в корінь вашої SD-карти та перезавантажити. Оновлення 2.2.2 тут пов’язане, наприклад: androidcentral.com/…
Матвій

Добре, і якщо я хочу повернутися до 2.3.3 (з якоїсь дивної причини), я просто роблю те саме з відповідним zip-файлом?
wsanville

Так, саме так.
Метью читайте

5

Станом на 2.3.4 це питання виправлено. Для інших користувачів на попередніх версіях я тимчасово вирішив цю проблему, відключивши Wifi всі разом.


2

Якщо це проблема Wi-Fi, чи змінилися налаштування очікування за допомогою нової установки?

Налаштування-> Бездротові та мережі-> Установки Wi-Fi

Меню-> Додатково-> Політика сну Wi-Fi

Чи змінився цей параметр з "Ніколи" (який буде постійно тримати Wi-Fi)?


Дякую, що ви написали, як дістатися до політики сну Wi-Fi, я читав про це всюди, але не зміг її знайти. Наразі встановлено значення "Ніколи, коли підключається до мережі". Те, що я читав, говорить про помилку з політикою сну, де вона несправно працює, коли намагається заснути і економити акумулятор, а натомість виснажує його як божевільний. Тож зміна цього параметра на "Ніколи" не допомогла деяким людям. На що б ви порадили встановити його? Я просто відключив Wi-Fi повністю, і це допомагає акумуляторові тривати довше.
wsanville

Я в іншій ситуації, коли я плачу за МБ за мобільну передачу даних, тому я встановив Wi-Fi, щоб ніколи не спати.
bolgemini

0

Ви спробували оновити статистику акумулятора? Кажуть, що це допомагає в роботі акумулятора в деяких випадках.

  1. Заряджайте телефон повністю.
  2. Перебуваючи на зарядному пристрої, завантажте його на відновлення.
  3. Під час відновлення скиньте статистику батареї.
  4. Перезавантажте телефон.
  5. Коли він повністю завантажився, відключіть зарядний пристрій.
  6. Запускайте телефон до тих пір, поки акумулятор повністю не розрядиться і телефон не вимкнеться.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.