'' недостатньо місця на пристрої '' - але в моїй SD-картці достатньо місця?


21

Місяць тому я придбав свій Android-телефон ( Prestigio 3350 Duo ) і встановив на ньому, можливо, 5 додатків, тож відповідно до картки пам'яті у мене майже 2 Гб вільного місця та 28 Мб на внутрішньому сховищі. Але коли я намагаюся встановити деякі додатки, воно постійно демонструє це повідомлення.

Не знаю чому, спробував очистити кеш (який трохи допоміг) - але все одно я не можу встановити додаток розміром близько 34 Мб.

Чи може хтось допомогти мені виправити цю проблему? Я знаю, що є подібні пости, але я вдячний за будь-яку допомогу. Спасибі :)


2
Ласкаво просимо до ентузіастів Android! Це буває питання, яке часто задають на нашому сайті. Ви спробували наш пошук на місці? Див. Як шукати? для допомоги в його використанні. Більш того: Як це , що часто, ми навіть підвели підсумки фону і рішень в нашій недостатнім-пам'яті тега-вікі , які ви могли б побажати проконсультуватися. Я майже впевнений, що з цього ви почнете працювати. Удачі!
Іззі

Відповіді:


11

Він працює на Kitkat, тому може застосовуватися до старих версій Android

 1. Налаштування> Зберігання> Зберігання телефону (або це може бути внутрішнє сховище, де б не було служб Google Play)> програми> Служби Google Play> Клацніть Очистити кеш
 2. (на одній сторінці) Керуйте простором> Очистити всі дані> Керувати пошуковим сховищем> очистити зараз
 3. натисніть кнопку назад <- двічі, і ви опинитесь на сервісах Google Play - Інформація про додатки> натисніть кнопку Припинити
 4. Знайдіть Налаштування Google серед програм або в розділі Налаштування> Налаштування Google> натисніть кнопку меню на сторінці> Очистити дані програми

Тепер ви можете запустити ігровий магазин Google і завантажити потрібну програму

Сподіваємось, це працює і для вас. Відгуки будуть вдячні.


2
В основному ОП заявили, що це зробили (а), не пощастило.
HasH_BrowN

2
Не працював у моєму Moto E :(
Том Бріто,

Він не працював на моєму LG G3 із CyanogenMod 12.1. Я робив лише кроки від 1 до 3, тому що не зміг знайти "Налаштування Google" серед додатків, а також не в налаштуваннях.
Марко Лацкович

Не працювало для мене.
UpTheCreek

Чи працював для мене. Не впевнений, чи це було через точні вказівки або просто звільнену пам'ять.
Пітер

6

Проблема, з якою ви стикаєтесь, не є рідкістю. А саме операційна система Android (як і будь-яка інша) надає різні розділи для різних звичаїв, серед них є розділ для встановлених користувачем додатків (" розділ програм "), і цей розділ зазвичай становить 1 ГБ або 2 ГБ або менше (залежно від загальної кількості пам'ять пристрою). А у вас є лише 28 Мб у вашій внутрішній пам’яті, де зберігаються програми. Коротше кажучи, ці 2 ГБ вільного місця не призначені для додатків, а для медіафайлів (фотографії, відео тощо).

Є два варіанти вирішення вашої проблеми:

 1. Переміщення програм із внутрішньої пам'яті на sd-карту (не потрібно зовнішню SD-карту). Це дозволить вам встановити додатки на внутрішній пам'яті, тоді як дані програм (що зазвичай більше, ніж сам додаток) зберігатимуться на вашій SD-картці. Це дасть вам багато вільного місця для додатків на ваш вибір. Недоліком є ​​те, що кожна програма, яку ви переходите на SD-карту, не матиме віджета і буде повільніше використовувати. Це можна зробити, встановивши App2SD з Play Store або будь-якого іншого додатка, який може переміщувати інші додатки.

 2. Інший підхід вимагає більше технічних навичок. Ви можете викорінити свій пристрій і вручну змінити розділи, щоб отримати більше місця на "розділі програм", але зменшити системний розділ або розділ кешу. Ця процедура трохи складна і відрізняється для кожного пристрою. Якщо ви вирішили зробити це гарною відправною точкою, це форум розробників XDA або просто google його для вашого конкретного пристрою.

Сподіваюсь, це допомагає.


3

Ваші програми встановлені у внутрішній пам’яті споконвічно, таким чином залишилось 28 Мб місця

 1. У налаштуваннях → Програми натисніть додаток, і якщо воно дає можливість перейти на SD-карту, спробуйте. Не всі додатки можна перемістити, і деякі додатки не працюватимуть правильно, якщо їх перенести, використовуючи найкраще рішення. Ви також можете знайти деякі додатки, які зроблять те саме, якщо переміщення на SD-карту не є можливим.

 2. Ескізи. Це посилання на SD-карту, де є достатньо місця, але це може бути корисним:

  • а) Ви можете знайти файл (як правило, тут: /mnt/sdcard/DCIM/.thumbnailsабо щось наближене до цього) у вашій системі, де зберігаються ескізи, стерти його - зазвичай він досить великий. Це дасть додатковий простір.
  • b) Або якщо ви не боїтеся потрапити в систему трохи більше, ви можете зробити це для більш постійного виправлення. ** За допомогою цього ви вимикаєте інший файл для файлу мініатюр. Таким чином його неможливо відтворити.
 3. перемістити будь-які допоміжні файли (фільми, музику, фотографії, вкладення електронної пошти, завантаження тощо) на карту SD

РЕДАКТУВАННЯ Якщо коріння, ви можете перейти /data/media/obbна SD-карту без помилок.


У мене вистачає місця як для внутрішньої, так і для зовнішньої карт, і питання все ще зберігається.
Шиммі

@Shimmy - ви перевірили свій пристрій за допомогою програми розділів? Ви також повинні перевірити, чи можливо встановлений розділ встановлений чи відключений правильно.
HasH_BrowN

0

Спробуйте це, у мене це спрацювало.

Налаштування> Програми або Диспетчер програм> Служби Google Play

Потім видаліть оновлення.

Спробуйте, завантажте додаток ще раз, і воно працюватиме зараз.

Однак для оновлення Google Play потрібно оновити програму Google.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.