Чи можу я автоматично увійти, щоб відкрити WiFi, для якого потрібен веб-логін / пароль?


43

Є багато точок доступу до Wi-Fi, які відкриті, але для їх використання потрібен веб-реєстраційний логін. Готелі, кафе, робочі місця. Для Wi-Fi, захищеного паролем, легко налаштувати телефони Android, щоб запам'ятати логін та пароль. Але я хотів би мати можливість регулярно використовувати відкритий wifi свого робочого місця з веб-паролем, не вводячи речі вручну. Він повинен автоматично підключитися до маршрутизатора Wifi, перейдіть на http: //1.1. 1.1 або інше, введіть мій пароль, і тоді все інше повинно просто працювати. Чи можливо це?

(HTC Evo під управлінням Android 2.2, fwiw ...)


Ви можете це зробити з Tasker, але це платне.
Малабарба

Відповіді:


9

Найкраще, що ви можете зробити, це налаштувати його на автоматичне підключення до мережі, а потім відкрити веб-переглядач вручну, коли ви знаходитесь в радіусі дії. Збережіть ім'я користувача та пароль у веб-переглядачі. Це зменшує його на 2 кліки (е ... дотики). Переконайтесь, що в налаштуваннях веб-переглядача вказано «Запам'ятати паролі».

Є деякі програми, які стверджують, що роблять те, що ви хочете, але я ніколи їх не використовував. Ось список.


7

WIFI Web Login чудово підходить для тих, хто потребує імені користувача / пароля або електронної пошти, або навіть лише прапорець, щоб погодити EULA.


Зараз у магазині це додаток за $ 2,99.
slm

Я помітив декілька речей у його конфігурації: а) не ставте UR для входу точки доступу, б) запускайте цю програму на фоні, відключайте її від оптимізації акумулятора.
Дхірен Хамал
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.