Як ввести новий рядок у клітинку в Google Таблиці?


21

Отримавши доступ до електронної таблиці на Google Диску на комп’ютері з клавіатурою, я можу ввести новий рядок в одну клітинку, натиснувши alt+ enter.

Моя клавіатура на моєму Android навіть не має altклавіші.

Як ввести новий рядок на своєму пристрої Android?

Для клавіатури на моєму Android я зараз використовую Swype, але я припускаю, і сподіваюся, існує якийсь загальний підхід, не характерний для конкретної клавіатури.


2
Боюся, що для цього не існує "загального підходу". Можливо, ви захочете ознайомитись із моїм списком на клавіатурах та методах введення , де є кілька кандидатів, таких як хакерська клавіатура, які підтримують такі "додаткові клавіші".
Іззі

Ідея №1: спробувати: створити "довідковий документ" з однієї комірки, куди ви введете символ "новий рядок" у комірці на ПК, а потім скопіюйте та вставте на свій пристрій Android. Ідея №2: чи підтримують аркуші Google макроси?
Гдаля

ВДАЧАЛЬНИЙ ВІДПОВІДЬ, ПРАВА ТУТ ГОЛОСИ: webapps.stackexchange.com/questions/25359/…

@ user110230, ця відповідь стосується лише настільних комп'ютерів, а не телефонів Android.
Запитувач

Відповіді:


19

Найпростіший спосіб: додати додаткову літеру в кінці рядка. Виберіть цю букву. Натисніть Enter. Лист буде замінено новим рядком.


3
Це єдина правильна відповідь
Карлес Сала

1
У ньому є кілька важливих застережень: 1) Він не працює з фізичними (Bluetooth) клавіатурами, щонайменше, для мене 2) це справді має бути лист . Якщо вибрати пробіл, він не працює.
Гепард

Він працює з Google Pinyin, але не працює з японською клавіатурою Google
fefe

1
Це не працює в додатку Google Spreadsheet (не пробував на веб-сайті)
Thomas LAURENT

4

Ви можете використовувати функції concatenate()та char(10)(повернення каретки). Приклад:

=CONCATENATE("First line"; CHAR(10); "Second line")

4

Єдиний спосіб, який я знайшов поки що, - це буфер обміну.

Використовуючи вихідний документ з розривом рядка, доклавши певних зусиль, вам вдасться вибрати лише розрив рядка, а потім скопіювати / вставити його.

Ще простіше - користуватися додатком, таким як "Unicode Pad" або "Unicode CharMap", який обидва знайде, а потім скопіює / вставить будь-який символ. Вам потрібно буде шукати LF, LINE FEED або U + 000A.
Зауважте, що ви не побачите "персонаж" після його вибору, він відображається як пробіл з очевидних причин.
Це все ще не так зручно, як хотілося б, але, принаймні, я виявив, що це надійно працює.


3

Позначте клітинку, в якій потрібно мати нові рядки.

У верхньому меню натисніть кнопку "А" поруч із кнопкою повтору.

Виберіть підменю

у нижньому розділі екрана з'являється модальний режим. Там потрапив на вкладку "CELL".

Тоді активуйте "Обернути текст".

Текст комірки + обгортання

Тепер ця клітинка буде робити перерви рядків на довгий текст.


Обгортання - це не те саме, що вставлений розрив рядка.
wbogacz

wbogacz вірно, що це не перерва лінії, але саме це я шукав.
Том Віллі

1

Виділіть персонаж, який викидає, і хитрість введення, а також введіть усе у текстовий редактор, а потім скопіюйте / вставте його у клітинку Google Sheets, і вони працюють лише на пристроях Android. У мене є електронна таблиця Google, якою я ділюсь із клієнтом, який має iPhone, і їй потрібно мати можливість вводити декілька рядків у клітинку. Тому я придумав лише невеликий код сценарію Google Apps, щоб зробити це на своєму iPhone (можна ввести у спадне меню Електронної таблиці Google, Інструменти >> Редактор сценаріїв):

function onEdit(e) {
    e.range.setValue(e.value.replace(/\\\\/g, '\\').replace(/ *\\n */g, '\n').replace(/\/g, '\\'));
}

В основному, це створює функцію (яка автоматично пов'язана з тригером Google Таблиць) і запускатиметься кожного разу, коли комірка редагується. Він просто замінює всі символи "\ n" у вашому тексті на розрив рядків. Переконайтеся, що це нахил, а не звичайний. Для програмістів "\ n" - це спеціальний символ, який представляє повернення каретки всередині рядка. Єдиним можливим винятком, коли може статися випадковий розрив рядків, буде спроба ввести шлях Windows до комірки типу "C: \ Users \ John \ Documents \ news". Таким чином, подвійні нахили - це поширене вирішення шляхів Windows серед програмістів. Отже, можна ввести "C: \ Користувачі \ Джон \ Документи \ Новини" або навіть просто "C: \ Користувачі \ Джон \ Документи \ новини" (оскільки \ n насправді є єдиним рядком, який ми замінюємо в цей момент).

Можна також змінити символи заміни, якщо хтось більше знайомий з HTML:

function onEdit(e) {
    e.range.setValue(e.value.replace(/ *<br *\/*> */ig, '\n'));
}

Оскільки " <br>" набагато навмисніше (люди не випадково вводять це, якщо вони не хочуть розриву рядків), це спрощує функцію заміни, оскільки нам не потрібно робити втечу для подвійних нахилів. Але особисто вводити кутові дужки з клавіатури сенсорного екрану Android трохи незручно це робити двічі за кожен перерву рядка ...

-Тед0

Я домігся успіху, натиснувши кілька разів Enter, ввівши повідомлення, виберіть все, скопіюйте його та вставте у комірку на аркуші.


0

Виберіть фрагмент тексту всередині клітинки та натисніть Enter. Він перемістить курсор до нового рядка всередині комірки.0

Для мене спрацював такий фокус: Ctrl + Enter


5
Розумієте, де в Android-пристроях є Ctrlключ? Зауважте, на цьому веб-сайті йдеться про Android, а не для робочого столу.
Іззі

Я припускаю (але не перевіряв), що це може працювати на сторонніх додатках клавіатури, у яких є клавіша Ctrl, як клавіатура Хакера.
Андрій Т.

-2

Просто виберіть рядок і натисніть клавішу + (вгорі праворуч на панелі інструментів), вам запропонують вставити рядок вгорі або внизу або посилання.


Зауважте, що ОП хоче вставити новий рядок всередину комірки , або, ймовірно, слід називати його як розрив рядка, але не новий рядок.
Андрій Т.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.