Що таке / system / bin / mediaserver в Android, і чому він прив'язує процесор?


9

Я помітив, що мій Motorola Droid, який працює з корінням 2.2 Froyo, іноді діє повільно. Я запустив емулятор терміналу і побіг top, і помітив, що /system/bin/mediaserverвін використовує близько 90% мого процесора.

Що робить ця програма? Чи безпечно це вбити? Як я можу запобігти уповільнення роботи телефону в майбутньому?

Деякий швидкий Googling виявив інших людей з тією ж проблемою, але насправді не відповів.

Відповіді:


3

Медіа-сервер відповідає за індексацію зображень, відео та музичних файлів на пристрої. Потім його запитують такі програми, як медіа-галерея або музичний плеєр для відфільтрованих списків певних типів медіа.

Я думаю, що це було б відновлено досить швидко після вбивства. Я б припустив, що якось існує багато варіантів запису на sd-карту, і медіа-сервер буде постійно переосвоювати ваше масове сховище. Але я не знаю рішення для цього.


1
Добре, дякую. Я помітив таку поведінку після того, як я перемістив купу моїх програм із внутрішньої пам’яті та на SD-карту, тому, мабуть, усі ці записи пояснюють, чому mediaserverпішов з розуму.

Що розуміється під "індексуванням зображень, відео та музики"? Чи намагається зробити розпізнавання зображень чи що?
Дімс

0

Як пояснив Януш, ця програма сканує та індексує медіа-файли на внутрішньому та знімному сховищі. Іноді медіа-сканер, що використовує багато процесора, може бути результатом його спроби сканувати один або кілька пошкоджених файлів. Зазвичай це симптом, коли ваша SD-карта починає виходити з ладу. Спробуйте сканувати файлову систему вашої SD-картки на наявність помилок на належному комп’ютері (наприклад, використання fsckв системі GNU / Linux або Scandisk в Windows). Якщо будь-які помилки виявлені та виправлені, покладіть SD-карту назад у телефон і подивіться, чи проблема не зникне.


0

Найпростіше рішення - якщо ви зможете визначити, де на картці пам'яті у вас є файли небажаного зображення, тоді просто розмістіть файл .nomedia. Це дозволяє уникнути сканування цієї пертикулярної папки для індексації медіа-файлів (Примітка: вона також не з’явиться в галереї).

У моєму випадку я зробив це в папці зображень Whatsapp, в якій було багато зображень, але я не хочу, щоб вона з’являлася у моїй галереї. Тому я думав, що це буде працювати для мене.

Таким же чином ви дізнаєтесь такий вміст, а потім спробуєте очистити непотрібні речі, а також шукайте пошкоджені медіафайли та видаляйте їх.

Це брудний злом, а не постійне виправлення.


1
Заголовок все ще не відповідає: " Що таке / system / bin / mediaserver на Android, і чому він прив'язує процесор? "
Firelord

0

У моєму конкретному випадку mediaserverпроцес крутився скануванням тимчасових / непотрібних файлів, кешованих браузером та іншими програмами. Поки я почав запускати програму очищення непотрібних файлів принаймні щодня, у мене більше не виникає цієї проблеми.


0

Що таке / system / bin / mediaserver для Android?

як ви, можливо, вже знаєте, що це двійковий файл, який Android використовує для сканування пам’яті телефону на предмет медіа-файлів (зображень, звуків та відео). Android зазвичай запускає його під час завантаження та на зміну медіа-сховищ (наприклад, надсилання нових файлів з ПК через mtp, видалення та вставлення SD-карт або USB-накопичувачів OTG, завантаження нових медіа-файлів тощо.)

чому це прив’язка процесора?

Тепер це може бути з кількох причин, я перерахую деякі з них

  1. SD-карта, носій зберігання даних, USB-пристрої пошкоджена файлова система: у деяких випадках пошкоджується пам’ять, що mediaserverвикористовує більше ресурсів для сканування, а в деяких випадках процес застрягає з помилкою вводу-виводу, з якою він не може працювати.
  2. деякі додатки сторонніх розробників можуть зловживати використанням mediaserverнастільки багато способів, як змушення системи Android пересканувати явно або пасивно, явно, коли розробник програми зробив це так, у цьому випадку лише видалення цього додатка або звернення до розробника може вирішити проблему, але коли додаток пасивно змушує запускати медіа-сервер, як коли програма записує метеликові файли (зображення, звуки, відео) у кешовані файли (каталоги, які не виключаються медіа-сканером), який змушує андроїд частіше повторно переглядати, щоб запобігти цьому. щоб знайти папку, куди ця програма ставить непотрібні файли, і виключити її з медіа-сканера, створивши порожній файл, названий .nomediaвсередині цієї папки, насправді ви можете використовувати цей метод, щоб виключити сканування будь-якої папки зі свого медіа-сканера.

справа в тому, що проблема полягає не в тому, що mediaserverвін використовує будь-який бінар, оскільки цей бінар може використовуватись будь-яким стороннім додатком, що ускладнює визначення того, хто зловживає його використанням.

Я сподіваюся, що це відповість на ваше запитання

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.