Що таке безпечний режим?


20

Мій USC «Бажання» закрився на днях. У мене встановлений Android 2.2. Він просто перезавантажувався на екран сплеску знову і знову. Будучи старим користувачем Mac, я подумав, що якась "ключова команда" може змусити її зупинитись. Тож я спробував утримувати клавішу ДОМАШНЯ, коли вона завантажилася, перевела її в "безпечний режим". Ще більше перезавантажився, і він запустився знову.

Чи можу я переглядати журнал, щоб побачити, у чому проблема? Що ще можна зробити в "безпечному режимі"?

Відповіді:


11

Я не впевнений у реєстрації, але безпечний режим відключає багато системних служб під час завантаження. У деяких системах він може обійти захисну схему або шпильку. Я не знайшов додаткових функцій. Здається, це більше для зменшення функцій заради діагностики. У Windows є аналогічна особливість.

Я розмістив посилання про запуск безпечного режиму на різних пристроях, якими користуються інші; однак це, ймовірно, не з’явиться, поки я не отримаю трохи репрезентації.

Безпечний режим для Android


2
Не лише системні сервіси - а й усі користувацькі програми. Подумайте про це як "безпечний режим" у Firefox тимчасово вимикає всі встановлені додатки.
Іззі

1

Знайдено це в керівництві Sony Xperia:

Безпечний режим тимчасово вимикає всі програми, встановлені через Android Market. Виконуючи цей крок усунення несправностей, необхідно визначити, чи є стороннім додатком причину проблеми з операційною системою / додатком. Безпечний режим завжди повинен виконуватися до жорсткого (заводського) скидання.

Безпечний режим існує для того, щоб забезпечити ремонт у випадку, якщо одне із застосувань спричинить, що телефон поводиться дивно або погано поводиться.

Телефон повинен бути перезавантажений у безпечному режимі, що можна зробити, натиснувши кнопку живлення та утримуючи одну з клавіш.

Другий клавіш у деяких телефонах:

 - volume down/up button
 - menu button
 - home button
 - back button
 - other type of button

Коли ви переходите в безпечний режим, у нижній частині екрана (лівий або правий кут) є мітка "Безпечний режим".

У деяких телефонах меню налагодження має більше опцій у безпечному режимі, які стосуються управління додатками.


Ви дійсно повинні отримати / знайти посібник для свого телефону. Він матиме специфіку для Android 2.2, (найнижчий з найнижчих). Так, ви пам’ятаєте ці старі команди клавіш Mac OS 7/8/9! Маніпуляції для правильного меню схожі. Я повторю, кожен оператор телефону має свою версію (в даному випадку 2.2) ОС. Тоді є технічні характеристики, які знову можуть відрізнятися між операторами. (Я зупинюсь перед тим, як вийде дискусія BetaMax / VHS)
Джоель Хюбнер
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.