Висока втрата пакетів WiFi в домашній мережі


22

У мене виникає проблема з розумом, яку я намагаюся вирішити останні кілька тижнів. Я новачок в Android і нещодавно придбав Huawei Ideos X5 (Android 2.2.1). Я не знайшов нікого, хто мав цю проблему.

Проблема:

Мій телефон Android зможе підключитися до моєї бездротової мережі, отримати IP-адресу від мого сервера DHCP, але при спробі дістатися до будь-чого через мережу це не вийде. Хоча це спрацює іноді (тобто деякі дані отримають).

Налагодження:

Мій телефон Android здатний підключатись та використовувати інші бездротові мережі, хоча я спробував лише дві (в університеті та у друга). Це вказувало б на те, що мій телефон не зламаний.

При більш детальному огляді за допомогою програми Terminal Emulator, коли я підпилюю свій сервер, я отримаю 80% коефіцієнта втрат пакету. Це, звичайно, унеможливлює використання бездротової мережі, але це означає, що деякі пакети дійсно проникають (навіть до Інтернету), тому це не проблема DNS.

Мій ноутбук може бездоганно підключатись та використовувати мою бездротову мережу (насправді він може завантажуватись з Інтернету зі швидкістю 18 Мбіт / с та завантажувати 10 Мбіт / с із 802.11g, що, я вважаю, це добре). Мій бездротовий адаптер USB також добре працює з ним. Один з телефонів мого друга Андроїда (LG Optimus One) та iPod також працює з моєю бездротовою мережею, і, що найдивніше, телефон мого іншого друга, який має цю ж модель (Huawei Ideos X5), працює з моєю бездротовою мережею. Це вказувало б на те, що моя точка доступу не є несправною.

У моєму районі є безліч бездротових мереж. Мій телефон може бачити 21, включаючи мій власний. Я поняття не маю, чи це може вплинути на що-небудь. Я не можу спробувати жодне з них, оскільки вони захищені.

Варто зазначити, що у мене немає середньої настройки бездротової мережі. У мене є сервер (стаціонарний комп'ютер), який запускає сервер DHCP тощо. Лише нещодавно я додав у свою квартиру бездротову мережу, купивши D-Link DIR-300 і прошивши його DD-WRT. Я поняття не маю, працювало воно чи ні з оригінальною прошивкою. Маршрутизатор виконує функції точки доступу.

Я намагався змінити канал, протокол (B, G, N), налаштування безпеки з відкритого на зашифрований (WPA2 AES) тощо на AP безрезультатно.

Навіть якщо телефон знаходиться в декількох сантиметрах від AP, він все одно матиме 80% втрати пакету. DD-WRT повідомляє про 92-98% сили сигналу. Я думаю, що проблема з програмним забезпеченням / налаштуваннями, а не апаратною.

І звичайно, я спробував скинути AP і телефон. Ніхто не допоміг. Wi-Fi телефону Android не працює, коли маршрутизатор використовує заводські налаштування або параметри AP. Однак я переживаю, що деякі несправні налаштування моєї бездротової мережі зберігаються на телефоні, і, здається, вони можуть бути синхронізовані до мого облікового запису Google, і, можливо, вони все ще можуть бути там навіть після того, як я "забуду" свою бездротову мережу або скинув телефон ( чи є спосіб бути впевненим, що все витирається?).

На даний момент у мене немає ідеї. Сподіваюся, я достатньо пояснив свою ситуацію. У вас є ідеї? Заздалегідь спасибі.


Редагувати:

Я провів деякі подальші тестування. Я ще раз скидаю маршрутизатор DD-WRT, щоб побачити, чи спрацює він, і за пропозицією Райана спробуйте зняти його до найосновнішої установки. Не вийшло навіть якщо я спробував лише режим b / g. Цікаво, що перші дві секунди пінггінгу після зміни режиму працює без втрати пакету, але після цього він знову повернеться до поганого.

Я також спробував щось, на що не вірив би, що це спрацює - миготіння оригінальної прошивки назад. На мій подив, це спрацювало, і мій телефон не втрачав пакет під час пінгу. (Я на насправді пропустив , що оригінальна прошивка робить режим підтримки AP). Однак я досі не можу зрозуміти, чому він не працював у DD-WRT і був би дуже зацікавлений у будь-якому можливому поясненні.

Настільки ж впертий, як я, я завтра спробую знову відреагувати на DD-WRT, щоб побачити, чи працює він (якщо так, я не можу пояснити, чому! Звинувачувати його на поганому спалаху, на мою думку, здається наївним).


1
може бути гарною ідеєю зняти все до найпростішої можливої ​​установки, тобто використовувати відкритий (незашифрований) IEEE 802.11b / g; потім додайте звідти шифрування. Також переконайтеся, що тимчасово відключите мобільну мережу (2G / 3G), щоб ваш тестовий пінг не проходив там. Що трапляється, коли ви перебираєте маршрутизатор / точку доступу через його IP-адресу, чи все ще є втрати пакетів?
Лже Раян

@Lie Ryan Дякую за ваш коментар! Під час пінгінгу я використовую внутрішні IP-адреси (192.168.1.1), тому трафік не може приймати інший маршрут. Я спробував вашу пропозицію та оновив свою публікацію.
Nömmik

У мене можуть виникнути подібні проблеми, як ви описуєте. Я щойно опублікував питання про це.
Іларі Каясте

На жаль, я все ще не розумію, чому у мене виникло це питання. Коли я оновлювався, миттєво повернувшись до оригінальної прошивки, виправили проблему, яка вказувала б на проблему з програмним забезпеченням. Питання - з якого кінця (або обох)? Я хочу сказати свій телефон Android, оскільки маршрутизатор працював на всіх інших пристроях. З іншого боку, мій телефон Android працював і з усіма іншими бездротовими мережами ...
Nömmik

Відповіді:


3

Ви сканували частоти бездротової локальної мережі, щоб побачити, наскільки сильним є ваш власний AP по відношенню до інших? Я використовував програму Android під назвою Wifi Analyzer, яка це робить; він показує, що ви бачите AP-адреси та їхні канали, і як сильно їх сигнал просочується в інші канали. Ви також можете бачити силу сигналу вашого AP з цього.

Мобільний телефон часто має багато Wi-Fi антени, ніж ноутбук, тільки тому, що він повинен бути меншим і легшим. Також орієнтація пристрою сильно відрізняється.

Якщо у вас проблема потужності сигналу, або інші мережі перекривають вашу, зміна каналів або встановлення кращої антени можуть допомогти чимало. У цьому випадку я наказую вам подивитися сайт сестри .

І, для мене, ваша настройка звучить досить прикро-нормально! Я також використовую домашній сервер Linux як AP, з PCI-E та USB Wifi адаптерами та hostapd.


1

У мене були проблеми, подібні до Nommik, у мого Samsung Gio S5665. Він би ідеально підключався до Wi-Fi в офісі, але вдома: підключається з відмінною до хорошої сили сигналу, але пінг-роутер зазвичай не дає реакції; періодичні випадкові пориви зворотних пакетів протягом 4 - 10 секунд; відключення та повторне включення Wi-Fi на моєму телефоні призводить до 100% повернення пакетів протягом приблизно 60-180 секунд, а потім повернення до періодичних вибухів.

Усі інші пристрої, включаючи інші телефони, правильно підключаються до домашнього Wi-Fi.

Що я спробував:

Зміна захисту на маршрутизаторі з WPA / WPA2 лише на WPA, лише на WPA2, лише на WEP, на жодну. Без різниці. Шифрування з TKIP в AES: різниці немає

Зміна каналів, бічної смуги, потужності, частоти радіомаяка, словом, все мінливо: немає різниці чи гірше.

По телефону: Зміна IP-адреси на статичну. Без різниці.

Рішення:

Прошивка маршрутизатора спрацювала. Я зараз такий щасливий! На це потрібні тижні, щоб розібратися.


1

Якби це зараз із "фальшивою" AP, встановленою в інтерфейсі моніторного режиму з авіабазою, я не міг зрозуміти, чому з DHCP або статичним IP було 90% втрати пакету (з крихітними сплесками підключення слабко підключено до екрану прокиньтесь ... ... перезавантажте телефон і перезавантажте wifi з малою допомогою.

- потім, після кількох годин перемикання, я поміняв бездротовий USB-модуль RT2870 / RT3070 на бездротовий ключ RTL8187, який також лежав. Проблема з Bo0m виправлена, більше втрати пакету, з увімкненим екраном або без нього, що за чорт. Звітність із SK17i Xperia Mini Pro на Android 4.0.4 (збірка 4.1.B.0.431).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.