Як змусити швидше завантажувати емулятор?


10

Я щойно встановив затемнення разом із інструментами для розробки додатків для Android сьогодні ввечері; тож я новачок для них обох. У будь-якому випадку моєму емулятору потрібно щомісяця завантажувати приблизно 5 і більше хвилин, і зазвичай виникають помилки. І він завжди дійсно великий, на зразок такого високого, як екран мого ноутбука, і приблизно наполовину ширший. Будь-яка допомога?


1
Чи не повинно це бути на ЗО як питання розвитку?
newuser

2
Оскільки питання стосується емулятора, він на огорожі схиляється до теми.
Даніель

@Daniel: Це, безумовно, питання розробника, і воно тут не належить, але на StackOverflow.com
Jonas

6
@Jonas Я говорю це лише тому, що раніше я бачив інші запитання емулятора з подібними аргументами: на це питання можна відповісти однаково для розробника та енергокористувача. Жодна частина його запитання не просить допомогти з програмуванням або java-кодом. Тепер, грунтуючись на коментарі ОП до моєї відповіді, його досить очевидно, що він розробник, але користувач, який не розробляє розробник, може задати це саме те питання, щоб перевірити Android перед покупкою пристрою. Такий підхід до питань емулятора був вирішений ще до того, як я знайшов цей сайт.
Даніель

Ви насправді можете зробити досить хороший аргумент, що це лише проблема програмного забезпечення / обладнання для ПК та належить до SuperUser ...
GAThrawn

Відповіді:


9

Якщо ви займаєтеся розробкою в Eclipse, вам не потрібно вимикати емулятор. Якщо кнопка налагодження / запуску в Eclipse налаштована належним чином, Eclipse закриє поточний екземпляр вашої програми всередині емулятора, встановить нову програму на емулятор і запустить програму на поточно запущеному емуляторі - все без перезавантаження емулятор

Так, завантаження емулятора все ще займає 5 хвилин, але це не так вже й погано, оскільки ви завантажуєте емулятор лише один раз на день (а завантаження Eclipse на початку дня у будь-якому випадку займає приблизно стільки ж часу).


Дякую, я навіть не думав про це; але це має сенс
James Litewski

Я ще новачок Android Dev та Eclipse .. коли ви говорите "Якщо кнопка налагодження / запуску в Eclipse налаштована належним чином ...", що ви маєте на увазі? Я підозрюю, що моя не налаштована належним чином, тому що вона перезавантажує емулятор кожного разу. Дякую
ЗА

Тут я знайшов відповідь на моє наступне запитання: stackoverflow.com/questions/506777/… Залишаючи слід для всіх, хто може здивувати те саме.
ЗА

8

Lie Ryan добре зазначає, що після запуску емулятора вам не потрібно закривати його, коли ви закінчите тестування збірки. Залиште його відкритим, і кожен раз, коли ви запускаєте або налагоджуєте додаток, воно автоматично перезавантажується та запускається.

Якщо у вас виникають проблеми з розміром емулятора, ви можете змінити налаштування та відобразити фактичний розмір пристрою, який ви намагаєтеся емулювати. Це можна зробити, відкривши "Android SDK та AVD Manager", виберіть AVD, яким ви хочете керувати, і натисніть "Пуск". Це відкриє діалогове вікно праворуч (на знімку екрана внизу). Поставте прапорець "Масштабний дисплей до реального розміру", а потім вам потрібно змінити Screen Sizeполе та поле "Монітор dpi". "Розмір екрана" буде розміром екрана для пристрою, який ви емулюєте, а "Монітор dpi" відповідатиме точці dpi вашого монітора. Можливо, вам доведеться трохи пограти з цим, тому що мені знадобилося кілька спроб виправити це.

SDK та AVD Manager

Сподіваюсь, це допомагає


Отже, я думаю, що все, що мені потрібно зробити, це відкрити його звідти, а потім натиснути, щоб запустити програму після завантаження?
James Litewski

@James Це залежить від того, як у вас є проект "Запустити конфігурацію" / "Конфігурація налагодження". Якщо їх встановлено вручну, вам буде запропоновано вибрати пристрій або емулятор, що працює в даний момент, або запустити новий. Якщо це не керівництво, тоді вам потрібно буде встановити емулятор, який ви працюєте, за замовчуванням, щоб він встановив / запустив програму там.
Даніель

Чому потік?
Даніель,

5

Я думаю, що для прискорення емулятора нічого не робити, це просто дуже повільно.

Ви краще використовуйте справжній пристрій для тестів, якщо це можливо.


Що ж, справжній пристрій зараз немає поблизу мого бюджету. Ви, принаймні, знаєте, як зробити ему менше? Так це як звичайний розмір пристроїв?
Джеймс Литевський

Запустіть команду "android" (у sdk / tools). У діалоговому вікні "Android SDK та AVD Manager" є кнопка "New ..." для створення нової машини. З'явиться діалогове вікно "Створити новий віртуальний пристрій Android". У розділі "Скін" ви можете вказати потрібну роздільну здатність.
Ніколя Рауль

3

Якщо ви використовуєте багатоядерну машину, ви можете спробувати змусити емулятор використовувати більше ядер. Емулятор Android використовує одне ядро ​​за замовчуванням, а на деяких процесорах це може бути дуже повільно. Однак це зменшує стабільність емулятора.

Для цього запустіть емулятор і натисніть, Ctrl+Shift+Escщоб відкрити Диспетчер завдань. Перейдіть на Processesвкладку і клацніть правою кнопкою миші emulator.exeпроцес, виберіть Set Affinityі виберіть додаткові ядра. Зауважте, що ви повинні робити це кожного разу при запуску емулятора.

Я робив це на своїй старій машині розробників (Q9650, Win2008, 8 ГБ оперативної пам’яті DDR2 800 МГц), і це трохи покращило швидкість, але в середньому розбивалося приблизно один раз на день.


3

Окрім інших чудових відповідей тут, це свого роду очевидна відповідь.

Так чи інакше, я подумав, що додам його до списку тут. Якщо ви збільшите технічні характеристики на комп'ютері розвитку, на якому він працює (зокрема, оперативна пам'ять або швидкість шпинделя жорсткого диска), ви побачите збільшення швидкості, з якою емулятор запускається і працює.

Мій комп'ютер розробки мав 2 Гб DDR2667, і коли я перейшов до 4 ГБ DDR800, у мене було помітне збільшення швидкості запуску та роботи емулятора.


Ящик для розробки?
Джеймс Литевський

Box Box - Комп'ютер, придбаний або побудований для використання спеціально для розробки програмного забезпечення. Це не означає, що його не можна використовувати ні для чого іншого, але розробка - його мета.
Даніель

На жаль Так, я дозволив витівкам ввійти в цей. Відредаговано!
Мат Надрофський

3

Існує вбудована функція в емулятор, названа Snapshot. Знімок в основному зберігає зображення емулятора (у його поточному стані), коли ви закриваєте його. Потім наступного разу ви можете почати її з того самого місця. Емулятор запуститься майже відразу, оскільки йому не потрібно проходити процес завантаження. Використовуючи Snapshot, я послідовно можу запустити емулятор менш ніж за 5 секунд (на відміну від 60 - 90 секунд, щоб запустити його без).

В основному, коли ви створюєте AVD (створюєте зображення емулятора) - є розділ під назвою: "Знімок". Переконайтесь, що це встановлено ("увімкнено"). Ви також можете повернутися та відредагувати AVD, щоб увімкнути це, якщо ви пропустили його вперше.

Наступного разу, коли ви запустите емулятор, параметри "Знімок" будуть включені. Виберіть "Запустити зі знімка", якщо ви хочете почати із збереженого зображення, і виберіть "Зберегти на знімку", щоб зберегти будь-який стан вашого емулятора, коли ви закриєте його.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.