Як видалити пристрої з облікового запису "Мій ринок"?


25

Я знаю, що можу вибрати "Схований у меню" і більше ніколи не бачити пристрої, коли встановлюю програму. Але я більше не хочу, щоб старі мобільні телефони відображалися в налаштуваннях мого облікового запису. Я вже продав ці телефони і більше ніколи їх не використовую!

Насправді цей список зараз схожий на кладовище на мою думку. ; (


У мене було два старі пристрої Android, HTC Magic та Nexus S. Перед тим, як подарувати їх, я скинув на заводські налаштування обох. Але HTC Magic більше не входить у Play Store, Nexus S є.
Паоло Аморосо

Відповіді:


13

Наразі обставина не існує, як відключити пристрій від того, який відображено у вашому обліковому записі на ринку. Утримування їх прихованим - єдиний спосіб, який Google пропонує зараз.


Хтось має ідею, чому Google не дозволяє видаляти пристрої з вашого облікового запису?
Суміт Натані

Цікаво, що буде, якщо я вирішу продати свій пристрій, а новий власник підпише його. Це тоді "наш пристрій" замість "його пристрій"?
Izzy

Я думаю, що більше, ніж пристрій, це важливий рахунок. Тепер Android має підтримку для декількох користувачів на одному пристрої (хоча лише для планшетів).
Спаркс

-2

Зі мною сталося дивне: у мене були HTC Wildfire S, HTC Desire S і власне HTC Sensation. Wildfire S був зафіксований апаратним забезпеченням і обмінявся Desire S, яку я передав дружині - обидва пристрої все ще знаходяться в моєму обліковому записі ринку - коли я відчував сенсацію, вони були додані як нормальний до мого ринку, відновили кілька додатків, налаштування як а також встановлено кілька додатків з ринку. Я визнав піксель смерті за своїм відчуттям, тому зробив повне відновлення на заводі (коли ви вмикаєте телефон, натискайте кнопку живлення та одночасно зменшуйте гучність - це ставить вас у меню обслуговування - виберіть скидання заводу за допомогою кнопки гучності і знову натисніть кнопку живлення), тоді я привіз пристрій до сервісу, щоб замінити його на новий. Після того як я знову зробив налаштування на новому пристрої і ЧУДИ !! стара сенсація не була ' т на моєму ринку більше !!! поняття не маю, чому і як, але це був факт. Можливо, для видалення пристрою потрібно зробити Hard-Factory Reset ...

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.