Як зробити так, щоб екран залишався вимкненим під час підключення зарядного пристрою?


46

Коли я підключаю зарядний пристрій до телефону із вимкненим екраном, він завжди вмикає екран. Це вночі трохи дратує. Чи можна налаштувати андроїд так, щоб екран залишався вимкненим, а заряджання вказувалося лише за допомогою зарядного пристрою? У мене є бажання HTC.


У моїй галактиці Samsung Samsung є налаштування тайм-ауту для екрана в меню налаштувань. Під час зарядки потрібно встановити таймер від нескінченного до певного періоду.
Barfieldmv

1
У будь-якому випадку для мого Droid я просто натискаю кнопку живлення, щоб вимкнути екран.
але

Здається, це поки що єдине рішення.
VoY

1
Я був укушений цим минулої ночі. У мене встановлений екран, який потрібно вимкнути після хвилини бездіяльності. Однак чомусь мій зарядний пристрій продовжував випадати, і в моїх журналах я бачу, що екран з’явився 86 разів.
Майкл

6
@ AI E .: Кожного разу, коли я підключаю телефон, я хочу вимкнути екран , а не увімкнути . Це означає, що кожного разу, коли я підключаю телефон, доводиться "просто" торкатися екрана. Крім того, іноді у мене нестабільне з'єднання USB, тому заряд продовжує включатися та вимикатися; тоді екран постійно вмикається, виряджаючи мою батарею. (Наче Майкл щойно заявив, що сталося з ним.)
Джей Салліван,

Відповіді:


8

Про це піклується зарядний пристрій SnooZy (також у магазині Play ). Безкоштовний додаток (як у пиві та промові ), що дозволяє керувати поведінкою під час підключення та відключення зарядного пристрою.

Він не вимагає дозволів, але вимагає надання йому прав адміністратора пристрою. Ці дозволи використовуються лише для контролю блокування пристрою, як це можна перевірити у його вихідному коді . Швидко пройшовши вихідний код програми, він виглядає абсолютно нешкідливим і доброякісним.

Якщо додаток не веде себе так, як ви хочете, переконайтесь, що він пройшов через Налаштування. Наприклад, "Вимкнути екран лише тоді, коли заблокований" увімкнено за замовчуванням. Це означає, що додаток не почне діяти, якщо у вас є затримка ввімкнення / вимкнення натискання блокування або інші налаштування.

Він ідеально підходить для мого бездротового зарядного пристрою та за допомогою кабелю micro-USB за допомогою пристрою LG Nexus 4. Я дуже задоволений.

Оновлення: тут я задокументував додаткові проблеми .


1
Ведмеді небезпечні, не безкоштовні! Але якщо серйозно, то ця програма досить близька. Насправді екран не вимикається, він просто негайно вимикає його. Здається, одна незначна помилка полягає в тому, що при відключенні телефону екран вимикається, але кнопки включаються та залишаються увімкненими.
Серін

5
Я б не сказав, що ця програма поводиться "ідеально", хоча це краще, ніж нічого. На екрані по- , як і раніше виявляється на , а потім швидко повертається від - очевидно , більше обхідного шляху , ніж виправити. Прикро, що на моєму телефоні все ще робиться дурний "значок USB внизу, який зміщує ваш екран вгору", який я дійсно просто хочу взагалі відключити.
Джей Салліван

Я користувався цим додатком деякий час, але врешті-решт його видалив. Це колись я вимикав екран, коли я, коли я його вмикав, і десь двічі поспіль, не впевнений, коли і чому, але це було дуже дратує. Що це робиться, так чи інакше більше хак.
Лоран

Я родом з Бразилії, і не можу його встановити. Я отримую це: "Вибачте! Цей вміст ще недоступний у вашій країні. Ми працюємо над тим, щоб якомога швидше перенести улюблений вами вміст у інші країни. Будь ласка, перевірте ще раз скоро". WTF. :(
MarcG

7

Ви трапляєтеся, що увімкнули Settings > Application > Development > Stay Awake (screen will never sleep when charging)?


3
Це те саме, що відповідь Метта Н (зараз видалена) ... Коментар ОП: "Проблема не в тому, що я не можу відключити екран. Я хочу, щоб він не продовжувався в першу чергу. Здається, це неможливо, сумно :-( ".
Матвій

3

Я не творець цього додатка , але він працює для мене (HTC Desire Z). Я ще не перевірив її добре, хоча.


Отже, мабуть, це можливо без зміни ядра. Цікаво, який виклик API використовується для цього ...
Майкл

1

Думаю, вам знадобиться користувацьке ядро ​​з видаленою "функцією". Я нічого не знаю, на жаль.


3
Це не корисна відповідь. Якщо ви не знаєте, будь ласка, не надсилайте відповідь, у якій сказано лише це. Крім того, як уже згадували інші, це все
одно

1
@ Cerin Боюся, що жоден з інших відповідей не працює для багатьох пристроїв, і користувацьке ядро ​​дійсно не потрібно. Відповідь прийнята, тому, будь ласка, поговоріть з ОП про те, наскільки це не корисно.
Метью читайте

Ця відповідь справді неправильна. Згаданий нижче додаток зарядного пристрою SnooZy працює чудово, мабуть, на більшості телефонів, і не вимагає спеціального ядра.
Лоран

1

Наскільки я можу бачити, єдиний спосіб архівувати цю поведінку - це перейти з акцій Android на CyanogenMod - у якого вбудована ця функція (у меню "Налаштування дисплея та освітлення" у налаштуваннях відключити опцію "Пробудьте на плагі")

Я також шукаю рішення на складі android, але, здається, це єдиний спосіб. Дуже погано треба змінити ПЗУ саме для цієї функції ...


1

Є додаток від mitskiP під назвою Screen Rey Off . Я використовую його рік і це чудово працює. Моя єдина критика - це те, що екран вмикається ненадовго, а потім вимикається.


0

Єдиний спосіб, який я бачу, це миготіння CyanogenMod - для цього є функція за замовчуванням. Не знаю, чи це доступно для HTC Desire.


0

У мене виникла аналогічна проблема, і виправили її, спершу ввімкнувши "режим розробника", потім зніміть позначку "Будьте спокійні" в розділі Налаштування / Параметри розробника. Увімкніть режим розробника, перейшовши в Налаштування / Про пристрій, а потім торкніться / торкніться "Збірка номера" сім (7) разів. Після ввімкнення режиму розробника перейдіть до "Налаштування / Параметри розробника" та зніміть позначку "Будьте спокійні". Це вирішило проблему для мене. Майте на увазі, що кожен андроїд-телефон дещо відрізняється там, де знаходиться "Про пристрій", але це в розділі "Налаштування". Перейдіть туди і торкніться "Зібрати номер" сім разів, щоб увімкнути режим розробника.


2
Будь-який час пробуджує весь екран, і він за умовчанням не включений.
Кайл Странд

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.