Увімкнувши навушники, встановіть мелодію дзвінка для вхідних дзвінків, щоб відтворюватися через динамік


11

Я використовую свій телефон для відтворення музики на роботі. Коли я відхиляюся від свого робочого столу, я часто залишаю підключені навушники. Якщо хтось телефонує на мій телефон, коли підключені навушники, телефон дзвонить, але тільки через навушники, і я закінчую пропущення дзвінка. Мені б хотілося, щоб я мав можливість встановлювати різні звуки для відтворення через різні виходи: аудіоплеєр через навушники та мелодію через динамік. Я переглянув налаштування звуку і не знайшов багато, що здається неймовірно корисним.

Чи є програми, які зараз підтримують це? Чи підтримує андроїд api навіть кілька цілей виходу аудіо?

Інформація про телефон:

  • HTC Evo 4G (укорінений)
  • FreshEvo 3.5.1 (на основі Android 2.2)

2
Я знаю, що CyanogenMod дає вам можливість це зробити, але я думаю, що це реалізовано на рівні ОС, а не на рівні додатків ...
eldarerathis

Я використовую стерео-пристрій Bluetooth A2DP, підключений до мого телефону, і коли телефон дзвонить, перша секунда нот насправді звучить на телефоні, а потім вона продовжується по Bluetooth :-) Це ортогонально з вашого погляду, але мені було цікаво, що я хотілося б насправді це вимкнути!
nik

Я перебуваю в тій же ситуації: ще якісь рішення?
Палантир

@Palantir CyanogenMod здається найкращим рішенням на даний момент. Я не перемикався, оскільки слухаю музику на своєму телефоні все менше і менше, але все одно хотів би знайти більш витончене рішення, ніж перемикання ПЗУ
Дейв Макклелленд,

1
Я не впевнений, чи допоможе це вам, але звичка, яку я виробила, допомагає в цьому питанні, полягає в тому, що я завжди призупиняю музику, натягуючи навушники. Я почав це робити на своєму iPod ще в зручні дні, і продовжував це робити. Виявляється, для смартфонів це фактично допомагає вам уникнути подібних ситуацій (і на iPod це допомогло вам уникнути розряду акумулятора з iPod, який відтворює музику всю ніч).
pzkpfw

Відповіді:


0

Я збираюся запропонувати CyanogenMod також, якщо це не працює або вас не цікавить, спробуйте Tasker

http://tasker.dinglisch.net/

https://market.android.com/details?id=net.dinglisch.android.taskerm

Це в значній мірі може зробити майже все, що ви можете придумати, не так багато роботи, як писати додаток самостійно.


1
Отже, як саме це робити в Cyanogen?
RomanSt

2

Я автор програми під назвою Sound About, яка має налаштування саме для цієї мети. Це швидкий додаток на одному екрані для маршрутизації аудіо.


Але здається, що неможливо надіслати звукове повідомлення SMS до динаміка, коли навушники підключені?
Bjørn Otto Vasbotten

1

У мене було подібне питання на роботі. Що я в кінцевому підсумку робив, це ввімкнути настройку "Вібрація" Settings/Sounds. Мій телефон перед цим клопотав усіх інших в офісі (саме тому я почав користуватися навушниками), але при такому налаштуванні телефон вібрує під час прийому дзвінка, а також дзвонить у навушниках. Мені нікого не було заважати, і я все ще телефонував, коли забув про навушники!

Не знаю, чи це буде для вас практично, але для мене це добре працювало, тому я думав, що поділюсь!


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.