Додаток для читання PDF, який запам'ятовує останню сторінку, на якій ви були?


18
  • Я зазвичай отримую доступ до своїх PDF-файлів через додаток DropBox на своєму телефоні.
  • Кожен раз, коли я відкриваю той самий PDF, він починається на сторінці 1.

Чи є спосіб налаштувати додаток Android Adobe Reader, щоб запам'ятати останню сторінку, на якій я був?

Якщо ні, чи є інша програма для читання PDF, яка має цю опцію?


Вам потрібен формат pdf? Або ви можете перетворити його в epub (щоб ви могли користуватися читачами на Android - вони пам’ятають останню сторінку, яку ви прочитали, коли «закривали» книгу).
Edelcom

Проблема тут полягає в тому, що ви використовуєте додаток DropBox, який завантажує файл щоразу, коли ви відкриваєте його (до назви файлу temp), замість того, щоб синхронізувати файли достроково. Якщо ви використовуєте щось на зразок Dropsync ( play.google.com/store/apps/… ), ви будете використовувати більше пам’яті на своєму телефоні, але файли будуть локальними, і коли ви знову відкриєте, ви будете в той же пункт у файлі.
Майкл Коне

Відповіді:


10

Dropbox не був створений для читання файлів PDF, натомість це програма, щоб мати свої файли куди б ви не ходили. Тож у вас є дві чудові пропозиції для вас:

  • ezPDF Reader - це найкращий додаток для читання PDF, який я коли-небудь бачив для Android. Я використовую його щоразу, коли мені потрібно читати будь-який PDF-файл на моєму Motorola Droid.

  • Adobe Acrobat Reader - безкоштовна альтернатива ezPDF. Зроблено, звичайно, Adobe, що дуже добре читати ваші PDF-файли теж у дорозі.

Обидва відновлять з місця, яке ви залишили


1
Я використовую програму Adobe Reader, але відкриваю свої PDF-файли через додаток DropBox. Коли я використовую Adobe Reader спільно з DropBox, він не пам'ятає останню сторінку. Це проблема DropBox?
Кен Беркхардт

@KenB Так, програма DropBox не працюватиме з Adobe Reader. Я пропоную вам завантажити PDF на свій пристрій, а потім відкрити його за допомогою Провідника файлів
Nathan Campos

Дуже розчарований, вся мета DropBox - мати документ у хмарі та не турбуватися про конкретних клієнтів. Ну добре, дякую за інформацію.
Кен Беркхардт

1
@KenB: Dropbox зберігає файли, які ви завантажили в папку dropbox на вашій SD-картці.
Лежати Райан

2
Adobe Reader не пам'ятає останню сторінку, на якій ви були.
Герольд Мейзінгер

5

Aldiko - це читач електронних книг, який також читає PDF-файли, пам’ятайте про останню сторінку, на якій ви були, і зверху, що дозволяє встановлювати закладки, те, що Adobe Reader та більшість інших читачів, які я намагався, не дозволяють вам робити.

Закладки для мене обов'язково, тому я вибрав Aldiko.


3

Moon + Reader буде синхронізувати PDF-файли з Диска Google і відновить місце, де ви зупинилися на кількох пристроях Android.


1
Зауважте, що для функцій PDF вам потрібна платна версія програми Moon + Reader . Окрім цього: я можу це підтвердити :)
Izzy

синхронізація позицій жахлива на Moon + Reader
Віталій Корсаков

1

qPDF Viewer пам’ятає останню сторінку, прочитану в документі PDF. Це безкоштовно і доступне для завантаження з Google Play.


2
Ви, схоже, пов'язані з продуктом, який ви рекомендуєте, перегляньте розділ FAQ про саморекламу, і надалі розкрийте це у своїй відповіді.
GAThrawn

0

Ви можете спробувати додаток Adobe Reader .


Adobe Reader НЕ відновить вас на попередній сторінці. Я на планшеті Android 4.0, він завжди повертається до першої сторінки. Крім того, наскільки я знаю, немає функції закладки, швидка і добре відома Adobe, але версія Android не така хороша, як інші конкуренти.
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.