Як я можу відкривати локальні файли в браузері Android за замовчуванням?


31

Я хочу відкрити локальні файли, які знаходяться на моїй sdcard у браузері Android. Як я можу це досягти?


2
Це досить близько до дубліката ... Відкрити HTML-файл із SD-карти
eldarerathis

Вибачте, мій пошук не впіймав цього. Так, це досить близько - хоча я прошу більше, ніж просто файли HTML.
Даніель

Я, певно, не хотів би проголосувати, щоб закрити це (якби у мене було 3 к), але зараз інший з’являється у зоні «Пов’язана». Я думаю, що я можу повернутися назад і залишити коментар щодо іншого, щоб шукачі отримали посилання в обох напрямках. Здається, вони отримують звернення для дуже різних пошукових термінів. Редагувати : Гм, розділ "Зв'язане" вже посилається на обидва способи, але я додам коментар до старого, оскільки він буде більш помітний ...
eldarerathis

Відповіді:


20

Для перегляду локальних файлів на sdcard за допомогою браузера Android за замовчуванням просто введіть, file://sdcard/а потім шлях до файлу, який ви хочете переглянути. Наприклад, якщо у вас є файл xml з назвою "person" у папці з назвою "xmlfiles", це буде виглядати як file://sdcard/xmlfiles/person.xmlу вашому адресному рядку. Ви можете створити закладки для переглянутого файлу, але якщо ви спробуєте зробити ярлик до цієї закладки або скористатися віджетом закладок (принаймні HTC), вони не працюватимуть і можуть призвести до помилки "Пов'язана програма більше не встановлена на своєму телефоні ". Закладки працюватимуть, якщо їх відкрити всередині браузера.

Поки я переконався, що веб-переглядач може відкривати / рендерувати ці файли: xml, html-файли (htm) та файли зображень

Він не може відкрити pdfs.

Відповідно до цього коментаря, він працює для Android 2.1 і вище


Це не працює для мене з каталогами (тому я можу переглядати файлову систему, а не багато вводити): "Веб-сторінку в файлі: // sdcard / download не можна завантажити як: Є каталог". Чи може це також змусити якось працювати?
nealmcb

який шлях треба використовувати для внутрішнього зберігання ??
Федір Стімен

4

Знайшов рішення проблеми локального файлового браузера на моєму планшеті Xoom

Я спробував відкрити локальний файл в Opera, ввівши файл: ///mnt/sdcard/Documents/blabla.html. Opera змінила адресу у файлі: // localhost / mnt / Documents ... За допомогою синтаксису localhost у браузері android відкрили локальний файл.


2

Відповідь вже є, але я додаю свої 2 копійки. Я використовую Galaxy Tab S 10.5 і для мене "файл: // localhost / sdcard" працює в браузері Chrome на Android, який постачається з цим пристроєм. Я думав, що sdcard буде посилатися на зовнішній медіа-пристрій, до якого можна підключити, але виявляється, що sdcard у цьому URI відноситься до вбудованої пам'яті пристрою. Я хотів протестувати декілька проводів DIY (із JavaScript, XHTML та CSS), і вони спрацьовують, коли я ввімкнув JavaScript для Chrome.


0

Ви можете переглядати файлову систему за допомогою Firefox для Android


3
Якщо хтось хоче спробувати це, не очевидно, як це зробити, оскільки, здається, немає жодної опції чи кнопки, яка дозволяє це зробити. Якщо ви вибрали адресне поле у ​​верхній частині вікон і введіть, file://а потім натисніть клавішу Enter, ви побачите список файлів, який дозволяє переглядати каталоги та натискати на файли, щоб переглянути їх.
GAThrawn

2
@GAThrawn "ERR_ACCESS_DENIED"
Spook

@Spook Я подумав, що можливо, що за 3 роки, відколи я написав цей коментар, все змінилося, але ні. Я щойно спробував це на своїх Nexus 5 (Android 4.4.4) та Xoom (4.1.2), на яких працює Firefox 31, і він працює в обох. Firefox змінює 'файл: //' на 'файл: ///', але це єдина відмінність від мого коментаря вище.
GAThrawn

@GAThrawn Тоді, мабуть, проблема з пристроями Samsung Galaxy. Спробував S4 та 10.1 2014 року і отримав однакові результати :(
Spook
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.