Хороша ідея перенести всі телефонні номери зі SIM-карти на контакти Google?


13

Я новачок у всій справі смартфонів. Наразі всі мої телефонні контакти знаходяться на моїй SIM-картці. Я підозрюю, що є сенс перемістити всі мої телефонні номери зі SIM-картки до моїх контактів Google (тобто додавання номерів до існуючих контактів Google, які в основному містять лише адреси електронної пошти). Перевагами будуть: (а) більше немає дублікатів контактів у моєму списку, (б) автоматизоване резервне копіювання номерів телефонів мого контакту.

Або є щось, про що я маю знати, перш ніж докладати ці зусилля? Чи будуть якісь побічні ефекти робочого процесу? (крім відсутності моїх контактів на SIM-картці)

Редагувати: Я просто переніс усі. Насправді я не видаляв контакти зі своєї SIM-карти, я просто заховав їх за допомогою налаштувань контактів. Тож якщо мені коли-небудь доведеться використовувати свій старий телефон як резервну копію, я буду мати там більшість своїх номерів телефонів

Відповіді:


17

Я не збираюся відповідати, чи це гарна ідея чи ні - вам це потрібно вирішити :).

Якщо ваші контакти зберігаються в Контактах Google, ви видалите всі дублікати (принаймні, дублікати, де у вас є номер, збережений на SIM-картці та електронному листі в Google, або щось подібне), а також ви зможете керувати / синхронізувати ці контакти з будь-якого місця, до якого ви можете отримати доступ Google Контакти, як і комп’ютер. Ви впевнені, що він створить резервну копію ваших контактів, так що якщо ви переходите на телефон або навіть оператори зв'язку, вам не доведеться турбуватися про те, щоб зв’язати свої контакти, якщо телефон, який у вас є, підтримує контакти Google (веб або додаток).

Зберігання ваших контактів на SIM-картці дозволяє зберегти їх від Google (якщо ви переживаєте про конфіденційність), а якщо ви отримаєте інший телефон на базі SIM-картки, ви можете їх легко перемістити (за умови збереження тієї самої SIM-карти).

Особисто я мав свої контакти в Google Контакти. Легка синхронізація, використовуйте фотографії з Picasa як фотографії контактів, керування з комп’ютера ... але вам доведеться вирішити для себе, що "краще".

Ви можете побачити цю відповідь, щоб допомогти вам перенести свої контакти з SIM-карти до контактів Google.


1
+1 - Якраз про копію відповіді, яку я щойно набрав, і постриг, коли побачив вашу :)
Метт H

@Matt Великі розуми думають однаково :)
Даніель

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.