Як імпортувати всі контакти зі SIM-карти на телефон Android?


11

Моя мати отримала HTC Wildfire з Android 2.2.

Тепер я хочу імпортувати всі контакти зі своєї старої SIM-карти на телефон. Я це зробив, і це спрацювало. Потім я перейшов на нову SIM-карту, і тепер, коли запускаю телефон, контакти зникли.

Як можна імпортувати контакти зі старої SIM-карти на телефон Android? Це дійсно дратівлива проблема.


1
Можливий дублікат: android.stackexchange.com/q/637/2422
Даніель

1
@Daniel: Я не хочу передавати свої контакти в Google.
Йонас

Відповіді:


8

Два питання:

  1. Ви впевнені, що контакти SIM були дійсно імпортовані або відображалися лише.
  2. Чи є опція показу телефонних контактів перевіреною після зміни SIM-карти.

Якщо ви переходите до Контакти, натисніть Меню -> Імпорт / Експорт -> Імпорт із SIM-картки.

Контакти SIM-карти слід імпортувати в телефон і залишатись там. Тоді лише питання про те, щоб відобразити телефонні контакти.


Я зробив саме це, Menu > Import/Export > Import from SIM cardі це спрацювало. Але всі контакти були очищені, коли я перейшов на нову SIM-карту.
Йонас

Додатковий натяк: якщо ви поміняли SIM-карти навколо, поки телефон ще був увімкнено, програма контактів покаже SIM-контакти з будь-якої SIM-карти в телефоні, коли вона перезапущена, але не буде "імпортувати з SIM-карти "опція в меню. Вам потрібно буде перезавантажити, щоб повернути цю опцію.
Енді,

3

Виконайте такі дії:

  1. Відкрийте контакти. Дізнатисясь про це можна за допомогою ярлика контактів у ящику додатка чи на головному екрані або на вкладці контактів у телефонному наборі телефону.

  2. Натисніть кнопку меню.

  3. Виберіть Імпорт / Експорт.

  4. Виберіть Експорт із SIM-карти.

  5. Клацніть Вибрати все або вручну позначте кожен контакт, який ви хочете скопіювати на телефон.

  6. Вас можуть запитати, куди скопіювати контакти; виберіть відповідний варіант.

Щоб скопіювати більше декількох сотень контактів, потрібно не більше секунди чи двох, тож вам буде зроблено менше часу, ніж потрібно, щоб надіслати собі лише один SMS.


1

Я знайшов попередньо встановлену програму на HTC Wildfire Transfer Data, яка передавала всі контакти та SMS зі старого телефону SonyEricsson, це було саме те, що мені потрібно.


0

Якщо, як і більшість людей, якими ви користуєтесь обліковим записом Google на телефоні Android, імпортуйте свої контакти до свого облікового запису google, тоді вони з’являться на будь-якому майбутньому телефоні Android, як тільки ви ввійдете в систему.


0

Ви можете скопіювати всі свої SIM-контакти на HTC Wildfire S. Імпортуйте їх у вигляді телефонних контактів, контактів Google або контактів Exchange ActiveSync, якщо ви створили відповідні облікові записи. На головному екрані натисніть> Люди. На вкладці Усі натисніть, а потім торкніться Імпорт / Експорт> Імпорт із SIM-картки. Якщо у вас є облікові записи Google або Exchange ActiveSync, налаштовані на HTC Wildfire S, натисніть тип імпортованих контактів. Виконайте одне з наступного: Торкніться одного або декількох SIM-контактів, які потрібно імпортувати. Щоб імпортувати всі контакти, натисніть, а потім торкніться опції Вибрати всі. Торкніться Зберегти.


1) Хіба це не те саме, що описано у цій відповіді ? 2) ОП посилається на "оригінальну пожежу" (ні "S");)
Іззі
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.