Як я можу надіслати SMS-повідомлення групі?


11

Я хочу надіслати SMS-повідомлення групі людей або в контактній групі, або, можливо, вибрано зі списку контактів.

Як я можу це зробити?І це на пару способів створити контактну групу: android.stackexchange.com/questions/1065/…
gary

Я рекомендую варіант повідомлення групи перевізника, який може допомогти вам, зменшивши вартість групового SMS

Відповіді:


5

Оскільки речі незначно відрізняються від інтерфейсу до інтерфейсу, це може залежати від того, який у вас телефон. Наприклад, на складі Droid X (Motoblur) я вважаю, що якщо ви пишете повідомлення, натискання клавіші Menu забезпечить опцію "Додати отримувача". На Liberty ROM 2 на Droid X, використовуючи клієнт обміну повідомленнями, ви можете просто додати користувачів у поле "До", відокремлюючи їх комами.


3

Handcent SMS дозволяє вибрати декілька користувачів або попередньо визначену контактну групу.


2

Я рекомендую отримати SMS-привіт привіт sms, тому що це єдиний третій додаток, який я знаю, що добре стосується як групових повідомлень, так і надсилає фотографії. Найважливішим аспектом з точки зору групового текстового повідомлення є не просто надсилання повідомлення групі, а й переконання, що люди можуть відповісти групі ... У додатку sms на моєму Samsung Note II, наприклад, я можу надіслати групове повідомлення, але якби хтось відповів, це піде лише до мене і відобразиться як розмова саме між мною та відповідачем.

Мені довелося перевірити купу сторонніх SMS-програм, коли я отримав свій Nexus 5, тому що мені знадобилося лише п’ять секунд, щоб зрозуміти, що я ненавиджу використання відеокімнат для надсилання текстових повідомлень. Я деякий час користувався ручним центром, але інтерфейс мені зовсім не сподобався ... Не можу пригадати, чи було в ньому групове текстове повідомлення та надсилання зображень, але я думаю, що це було. У будь-якому випадку я перейшов на привіт, і я радий повідомити, що він обробляє групове текстове повідомлення та надсилання зображень, як чемпіон. Я рекомендую отримати прокручуваний віджет SMS для вашого домашнього екрана, який містить нове повідомлення та кнопки відповідей на ньому. Щасливі текстові повідомлення!


1

Додаток "Hangout" все ще буде обробляти надсилання декількох SMS, і я виявив, що він підтримував групи налаштувань, але під час останнього оновлення він перестав дозволяти налаштовувати групові розмови; дозволяючи вам це робити, якщо встановлено прапорець "Групова розмова MMS", що, очевидно, коштує грошей, оскільки я не включаю їх у мій щомісячний рахунок.

Тож я виявив, що ти можеш обдурити систему ...

  1. у Налаштуваннях SMS> Перевірити групову розмову MMS (я ніколи не виявив, що це працює)
  2. Створіть свою групу, коли ви почнете додавати "хтось ще?" ви побачите перехід типу повідомлення з SMS на MMS.
  3. у Налаштуваннях SMS> Зніміть прапорець у групових розмовах.

Ви збережете розмову, яку ви тільки що створили, але тип надсилання відображатиметься як SMS.

Якщо ви хочете додати більше людей або налаштувати інше масове надсилання, вам потрібно буде повторити описані вище дії.

Я знаю, що це фаф, але це працює.


Чомусь я не завжди бачу "когось іншого?" варіант.
Єпископ Михайло

Ви напевно перевірили групові повідомлення? перед створенням групи? Я думав, що це називається Груповими розмовами, але, можливо, це змінилося в Lollipop.
Люк Даддрідж

0

Зазвичай, коли ви створюєте нове повідомлення, коли ви додаєте одержувача, ви можете додати більше однієї людини, тим самим надіславши це одне повідомлення групі людей. Спосіб надсилання одного повідомлення декільком людям, однак, відрізняється від телефону до телефону, тому, якщо я не знаю, який саме телефон у вас є, то я можу дати вам лише те, на що здатна більшість телефонів щодо надсилання повідомлення групі людей.


0

Ви можете спробувати додаток GoSMS, який є дуже зручним для користувачів, і ви можете безпосередньо надсилати SMS-повідомлення групам (групи можна створити легко)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.