Можливо відтворювати відео YouTube на 2х швидкостях?


41

Тому я використовую Galaxy S5.

Я хотів би відтворювати відео YouTube (або відео в будь-якому іншому місці) на 2x швидкості, але я не можу знайти жодних варіантів для цього. Чи можна знайти спосіб це зробити на Android?


Чи є оновлення?
wizlog

2
Існують ті ж самі питання, що і раніше. Я можу використовувати браузер у режимі робочого столу, але в ньому багато клопоту.
InquilineKea

Відповіді:


26

Оновлення 2017 року: тепер додаток YouTube youtube надає вам кілька варіантів швидкості відтворення при натисканні на три крапки, коли відтворюється відео, для більшості телефонів.


Односторонній

 • Завантажте зовнішній програвач, який дозволяє керувати швидкістю, як-от BSplayer .

 • Потім у програмі youtube, коли ви перейдете до відео, яке ви хочете переглянути, натисніть кнопку Share і виберіть програвача, який ви хочете використовувати. Зовнішній програвач відкриється, і він буде відтворювати потрібне відео, і ви можете керувати швидкістю в ньому.

Порада. Ви також можете скористатися цим методом, щоб пропустити рекламу. Якщо ви ділитеся відео з іншим програвачем, ви можете переглянути його відразу, не чекаючи, чи є реклама.

Редагувати: я згадував VLC та Dice Player як інші варіанти керування швидкістю відео, але виглядає так, що я не можу поділитися відео з програми youtube, щоб грати з ними, принаймні на своєму телефоні

.


Альтернативний спосіб (не такий гладкий):

Це працює для перегляду відео на m.youtube.com у веб-переглядачі Mobile Chrome (напевно, також і в інших браузерах)

Створіть закладку, назвіть її на кшталт "yspeed" і використовуйте цей код:

javascript: document.getElementsByTagName("video")[0].playbackRate = parseFloat( prompt("Enter Rate") );

потім на своєму телефоні під час перегляду відео на m.youtube.com у рядку URL-адреси типу "yspeed" не натискайте клавішу Enter, ви побачите, як ваш закладка з'являється як опція. Якщо натиснути його, ви побачите спливаюче вікно для введення швидкості (.5, 2.5, 3 тощо)

Прискорення швидкості відеозаписів може мати відставання, а максимальна швидкість, яку ви зможете плавно переглядати, може залежати від можливостей вашого пристрою.

Як створити закладку:

На робочому столі

 • Клацніть правою кнопкою миші панель закладок
 • Клацніть Додати сторінку
 • Відредагуйте ім’я та введіть код javascript (включаючи "javascript:") у поле URL
 • Виберіть папку " Закладки мобільних пристроїв" (можливо, необов'язково) та натисніть кнопку "Зберегти"

На мобільному Chrome

 • На будь-якій сторінці (яку ви ще не зробили у закладках) натисніть кнопку з трьома пунктами поруч із адресним рядком
 • Торкніться зірки
 • Натисніть Редагувати у спливаючому вікні, який відображається внизу екрана. Якщо ви пропустили його, тоді знову натисніть на зірку, і вона перенесе вас до меню Правка .
 • Введіть ім'я, виберіть папку " Мобільні закладки" та замініть вміст поля URL кодом javascript (включаючи "javascript:")

Більше інформації про закладки: http://www.labnol.org/software/google-chrome-bookmarklets/27894/

Порада: Ви можете отримати менш мляве відео, якщо переглянете це відео в браузері телефону в режимі Настільного і виберіть відео з нижчою роздільною здатністю. Ви також можете вибрати швидкість там за допомогою елементів керування youtube, але якщо ви хочете більшої точності, ви також можете скористатись закладкою.


Це чудова пропозиція, оскільки я можу відтворювати з подвійною швидкістю без реклами. Також хороший контроль.
Gaurav Jain

Альтернативний спосіб не працює, відео припиняється відтворювати.
Alex78191

13

У додатку YouTube немає такої функції. Однак він доступний, якщо ви використовуєте браузер у режимі настільного комп’ютера. Ось як це виглядає в Chrome (у режимі робочого столу):

введіть тут опис зображення


Як ви не можете браузеру зайти в m.youtube.com?
InquilineKea

1
@InquilineKea Ви або введіть " youtube.com " вручну в адресний рядок. АБО, запит на робочий стіл. У Chrome, натисніть ліву функціональну клавішу Request desktop site.
geffchang

2
не працює на Android 4.4: примітка 2 та примітка 10.1 2014 року. Я не бачив, щоб це працювало на будь-якому Android.
Вальдемар Восінський

1
На жаль, веб-програвач споживає набагато більше процесора. На смартфонах, які не входять у топ / старший рівень, це відставання.
Вальдемар Восінський

Мені не вийшло, я просто не бачу цієї швидкості в Chrome для Nexus 7 Android 6.
Богдан Вербенець

2

Ви можете завантажувати фільми та відтворювати їх із зовнішнім програвачем, наприклад, програвачем для кісток (який має контроль швидкості).

Але завантаження з YouTube не є законним. Можна зробити за допомогою тубемату.

Будьте в курсі, tubemate піддається цензурі, і жоден інструмент Google не допоможе вам знайти потрібну версію.


Це проти TOS від Google. Я не думаю, що це має бути рекомендованим рішенням.
Huey

1
Я б із задоволенням скористався будь-яким законним клієнтом youtube з попередньою завантаженням (з вирізаним з клієнта для Android) та більшою швидкістю відтворення (ніколи ще не працював). Без цього більшість відео на YouTube не є важливими та доступними, щоб мене переглянули.
Вальдемар Восінський

ВИКОРИСТАННЯ інструменту суперечить умовам Google, але не є фактичним обговоренням самого інструменту. Освітні цілі, правда?
Феліпе Альварес

2

Для відтворення відеороликів на ютубі на 2x швидкості я використовую програвач BS Player (доступний у Play Store). Я відкриваю відео у додатку youtube, а потім ділюсь ним із програвачем BS Player, який має регулювання швидкості. При хорошому підключенні до Інтернету він повинен працювати дуже гладко. (Я також спробував відтворити його з хромом у режимі робочого столу, але для мене це жахливо затримка.)


Як вибрати якість?
Alex78191

1

На всякий випадок, якщо хтось все ще має це питання, я, мабуть, мушу зазначити, що зараз можна контролювати швидкість відтворення в офіційному додатку YouTube. Просто натисніть кнопку меню у верхньому правому куті відео, і налаштування з’явиться:

Знімок екрана програми YouTube. Швидкість відтворення: Нормальна

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.