Як я можу шукати контакт за номером телефону?


Відповіді:


6

Інтерфейс Sense HTC дає вам цю функціональність поза коробкою. Якщо ви почнете вводити номер телефону в додатку Телефон, він відфільтрує ваші контакти, які містять або цей номер, або ім'я контакту через представлення T9.

Якщо ви не використовуєте Sense IU, пропоную спробувати сторонні додатки, що імітують функцію HTC Dialer. Спробуйте, наприклад, Dialer One або aContacts .


Дуже дякую за вашу відповідь. Чи дозволять сторонні менеджери з контактів або набиральники дозволити інтегруватися з контактами Facebook та Twitter, як це робить менеджер контактів акцій?
М.Самер

Вони повинні - вони просто читають базу даних контактів вашого телефону. Поки всі ваші облікові записи синхронізовані з Google / Facebook / Twitter / тощо, контакти повинні бути видимими для сторонніх додатків.
Чах

Я спробував Dialer One і aContacts, і я влаштувався на GO Контакти, але вони все добре. Дуже дякую @Chahk.
М.Самер

4

Виберіть "Контакти", а не "Клавіатура" та почніть вводити номер телефону.

На моєму Galaxy S під управлінням Froyo 2.2.1 у цьому вікні відображається спадне поле з числом, скільки цифр починається з введених символів.


Це не працює для мене на CM7. Можливо, це функція TouchWiz?
eldarerathis

Це не працює для мене і на Nexus One із пряниками.
Йонас

Це працювало на Droid X з Motoblur після оновлення до .234, але не на Liberty 2.0. Це, безумовно, залежить від того, на якому ROM чи шкурі Froyo ви знаходитесь.
shambleh

1
Просто для завершення: ви повинні почати вводити перші цифри числа. Зараз це "знайти де завгодно". Якщо мої телефонні номери починаються з бельгійської країни номер 32, тому я повинен почати вводити текст
Edelcom

1
Просто для завершення тут: ви повинні почати вводити номер спереду. Якщо мої телефонні номери починаються з бельгійської країни № 32, тож я повинен почати вводити "32", а потім фактичний номер телефону.
Edelcom
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.