Укорінив телефон і встановив ціаноген. Як повернути інтерфейс Sense?


12

У мене HTC Desire поставляється із інтерфейсом Sense при його покупці. Я вкоренив його і встановив Cyanogenmod. Чи все-таки я можу повернути свій інтерфейс Sense. Я не проти видалення Cyanogenmod.

Відповіді:


15

Вам знадобиться встановити ПЗУ на основі сенсу. CyanogenMod - це в основному індивідуальна збірка коду проекту Android Open Source (AOSP), який випускається у вихідному вигляді від Google. Вони використовують лише компоненти з відкритим кодом, і Sense - це власний інтерфейс із закритим кодом, створений HTC.

Встановити ПЗУ за допомогою Sense дуже просто. Процедура буде подібно до прошивання CM - завантаження у відновлення та прошивання .zip-файлу з потрібного ПЗУ (як альтернатива, встановити через диспетчер ROM , що завгодно).

Існують власні ПЗУ Sense, а також "запасні" вкорінені ПЗУ, що плавають навколо. Плати XDA мають по кілька. Ви можете знайти кореневої запас ROM тут , хоча, якщо ви хочете , щоб повернутися до вихідної системи , як це передбачено HTC (але зберігаючи корінь).

Редагувати: Я відповів на це під припущенням, що у вас немає резервних копій для роботи, але якщо ви використовували ClockworkMod для створення резервної копії вашої системи перед встановленням CM7 (що настійно радиться для майбутніх читачів там!), Ви можете відновити це резервне копіювання і ... добре, повертайтеся там, де ви були за корінною системою запасів. Зрештою, в цьому і полягає резервна копія!


Я спробував те, що ти сказав. Це працювало чудово, за винятком того, що я не можу вийти в Інтернет, використовуючи свій 3G-план передачі даних. Чи потрібно робити ще й якийсь крок? Чи має це щось спільне з радіо?
хуй

Насправді я з’ясував, чому. Довелося додати правильну APN.
хуй
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.