Використовуєте Droid як комп'ютерний мікрофон через USB?


19

Чи можна використовувати мій Droid як мікрофон комп'ютера (для Skype, Teamspeak тощо) через USB-кабель? Якщо ні, хтось знає про клієнтський додаток Teamspeak?

Будь-яка допомога буде вдячна.

Відповіді:
2

Звичайно ... ви просто повинні вибрати між злом телефону або злом ПК.

Через злом ПК:

Увімкніть налагодження USB на телефоні. Встановіть SDK і налагодьте роботу adb. Налаштуйте порт adb вперед до телефону. Напишіть apk, який слухає на порту локальної мережі, а при з'єднанні відкриває мікрофон і проштовхує зразки через переадресовану розетку 'network'. Важка частина: на ПК напишіть "драйвер мікрофона", який отримує його дані, підключившись до програми на андроїд через порт adb вперед. Ви можете зробити те ж саме, замінивши Wi-Fi мережу на adb-usb.

Через злом телефону:

Створіть новий драйвер USB-ядра, який представляє очікуваний інтерфейс для мікрофона USB, і він отримує свої дані від мікрофона. Якщо ви зіткнетеся з такою багатою проблемою, ви можете також перетворити її на USB-камеру. Потрібно кореневе та серйозне кодування.0

Відповідь "Ні" - принаймні, не без спеціалізованого додатка (якщо такий існує).

До речі, я можу зрозуміти, що хочу зробити це через Bluetooth, але через USB? Чому?


Додаток повинен прокладати це через налагоджувальну інформацію та мати програму.
Сет Хікарі

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.