Чи може Android відрізняти навушники від гарнітури?


10

Незалежно від того, якщо я підключаю гарнітуру або навушники (без мікрофона), я отримую значок гарнітури на панелі повідомлень.

Я б очікував, що Android використовуватиме вбудований мікрофон у випадку, якщо підключені звичайні навушники, тому мені не потрібно відключати телефони від мережі, коли хтось телефонує.

Як варіант, чи є програма чи віджет для вручну перемикання між режимами навушників і гарнітури?

У мене є HTC Desire з CyanogenMod 7, тому я не впевнений, чи це проблема з CM7 або Android взагалі.


1
FWIW, навушники також відображатимуть значок гарнітури в моєму рядку стану, але я думаю, що мікрофон все ще активний. Я нещодавно не пробував дзвінок, але все одно можу використовувати голосовий пошук і все, що підключено до навушників.
eldarerathis

У мене CM6.2.1 встановлений на моєму Droid , і я отримую значок гарнітури в рядку стану , коли я підключити мій телефон в моєму касетний адаптер (аудіокасети річ з 1/8 "пробка виходить) в моїй машині. Там немає виразно немає мікрофона на цьому елементі обладнання
newuser

Відповіді:


4

Детальну інформацію про це можна побачити в документації для розробників Android, але додаток може точно визначити, чи є в дротяному пристрої, підключеному до аудіороз'єму, мікрофон чи ні. Я скажу вам, що ця інформація не завжди є точною або послідовною на різних пристроях, як це було у мене з власним додатком Hearing Saver. Іноді різні телефони надсилають різні коди для цієї конкретної інформації, тому, якщо у вас виникають труднощі, коли певні додатки не розпізнають вашу гарнітуру, я б зв'язався з розробником цього додатка.


Дякуємо за посилання Я зробив кілька тестів на навушники, гарнітуру та подовжувач із вбудованим мікрофоном, і я впевнений, що внутрішній мікрофон телефону відключається лише тоді, коли підключена належна гарнітура (роз'єм TRRS). Я прийму вашу відповідь, оскільки це підтверджує той факт, що Android дійсно здатний приймати рішення між навушниками та гарнітурами.
ischeriad

2

Це Droid, що працює під керуванням CM 6.1.2.

введіть тут опис зображення

Здається, немає різниці між гарнітурою та навушниками, окрім провідного та бездротового індикатора.


Дякую за скріншоти У мене є стерео Bluetooth навушники без мікрофона, і мені потрібно перевірити, як вони поводяться. Ваша відповідь показує, що піктограмам не можна «довіряти», Android обов’язково повинен ввести окремий значок навушників. Я вважаю, що старий телефон із функцією Sony Ericsson, яким я володів, міг розрізнитися, тому я роздратувався.
ішеріад
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.