Як працює GPS в телефоні Android


9

Я хочу знати, як GPS працює на телефоні Android. Чи надсилає якісь ідентифікаційні дані постачальникам послуг / виробникам телефонів / постачальникам карт?

Нещодавно я прочитав нове про користувачів відстеження IPhone - http://techcrunch.com/2011/04/21/apple-tracking-location-database/ .

Я використовую Android-телефон Samsung. Як можна бути впевненим, що ніхто не відстежує мене, навіть якщо я тримаю GPS для мого відстеження запущених програм?

Дякую.


3
Одне з головних правил безпеки: Коли ви дозволяєте отримати доступ, припустіть, що доступом буде зловживати. Ви не можете використовувати GPS без можливості додатків, телефону, супутників GPS тощо.
Метью читайте

Якщо телефон увімкнено, ваш оператор знає, де ви знаходитесь. Єдиний спосіб не відстежуватися - це залишити телефон удома та вдома.
алле

Відповіді:


10

Якщо ви ввімкнули "Моє місцезнаходження", Settings > Location & Security > Use wireless networksтоді ваші дані Cell / Wifi та / або GPS будуть надіслані Google для тріангулювання вашого місцезнаходження, якщо в телефоні є програма, яка запитала про місцезнаходження. Ваші дані GPS можуть також надсилатися в Google, якщо ви використовуєте Google Latitude, Навігацію Google, пошук даних про місцеположення або використання інших служб на основі місцезнаходження.

Сторонні програми можуть також відстежувати ваше місцезнаходження, читати їх політику конфіденційності перед тим, як встановлювати ці програми, якщо вас це цікавить.

EDIT: За даними Android Central

Android робить те саме, хлопці та дівчата. І це належить. Але це робить правильно. Замість того, щоб економити дні та тижні та місяці даних про місцеположення, він зберігає 50 найсвіжіших мобільних GPS-адрес та 200 останніх виправлень Wi-Fi. І він зберігається у невеликому файлі на вашому телефоні.

...

Ви можете вимкнути служби локації Android і зупинити подальше кешування даних про місцезнаходження. Це в налаштуваннях> Місцезнаходження та безпека.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.