Як виправити "Недійсний IMEI" після скидання заводу?


14

Питання просте: "Як виправити" Недійсний IMEI "після скидання заводу?"
Після скидання фабрики на моєму телефоні починає відображатися "Недійсний IMEI" на обох слотах SIM-карти, і я не можу дзвонити або телефонувати.

Телефон A738 з Android 2.2.1, а процесорний чіп - Media Tek MTK6516 416MH

Сподіваюсь, що інформації вистачить.

** ОНОВЛЕННЯ **

Це телефон


Який телефон? На мою думку набагато важливіший за процесор.
Матвій

Телефон A738 ось посилання chinabuye.com/…
T1000

Ви встановили CoPilot на цьому телефоні?
admintech

Так, перед скиданням я встановив CoPilot
T1000,

Відповіді:


7
 1. Встановіть додаток Mobile MTK Engineering Mode . Це працюватиме лише на пристроях з чіпсетом Mediatek.

  Цей додаток дозволяє запускати розширені налаштування з меню «Інженерний режим» телефонів MTK, що також називається SERVICE MODE

  Можливо, будуть працювати й інші програми, які можуть відображати меню інженерного режиму MTK.

 2. Якщо ви не можете знайти або не знаєте IMEI вашого телефону, то встановіть додаток Bb IMEI Generator , щоб створити його для вас. Якщо ваш телефон має подвійну підтримку SIM-карти, вам знадобляться два IMEI. Зверніть увагу на створені IMEI, створені Bb IMEI Generator.

 3. У додатку Mobile MTK Engineering Mode перейдіть до> Налаштування MTK> З'єднання> Інформація про CDS> Інформація про радіо> Телефон 1.
 4. На лінії AT +:

  Введіть AT +EGMR=1,7,"ENTER-IMEI-HERE", а потім натисніть «Надіслати команду AT». Якщо у вас є подвійний SIM-телефон, введіть, AT +EGMR=1,10,"ENTER-IMEI-HERE"а потім знову натисніть «Надіслати команду AT». Примітка: цитати включені. Після має бути пробіл AT.

 5. Вам слід отримати повідомлення про те, що командування AT було успішно відправлено. Перезавантажте пристрій. Тепер ви не повинні отримувати повідомлення "Недійсне IMEI".

1
Це рішення працює навіть без отримання повідомлення. Зверніть увагу, що копіювальна паста спричиняє збій в режимі мобільного MTK Engineering Mode.
amuliar

4

Я знайшов хороше рішення:

РОБИТИ НА ВАШУ РИЗИКУ

 1. Потрібно викорінити телефон - я використовую z4root
 2. Встановити Root.Explorer (в архіві)
 3. Використовуючи Root Explorer, ви повинні замінити (можливо, вам потрібно буде натиснути "Mount R / W" у верхньому правому куті екрану програми) .modem.img з архіву до цього місця телефону /etc/firmware/.modem.img (не видаляйте старий файл !!! замініть його!)
 4. Встановіть дозволи для .modem.img- файлу на rw-r - r--
 5. Перезавантажте телефон і, можливо, буде все в порядку, але якщо це не перейти до наступного кроку
 6. Інформація IMEI зберігається в / data / nvram / md / NVRAM / NVD_IMEI / MP0B_001 . Можливо, зміна вашого оригінального IMEI не є гарною ідеєю, оскільки це суперечить закону, але якщо у вас немає копії цього файлу до початку скидання на завод, ви можете використовувати тимчасовий файл IMEI, який знаходиться в архіві.

Архів з необхідними файлами


архівне посилання неактивне, вкажіть інше. спасибі

Я його повторно завантажую, зараз має бути нормально.
Т1000

Оскільки архів був на MegaUpload, його зараз немає. Хтось має копію чи хтось може завантажити її до якоїсь іншої служби обміну файлами?
Cees Meijer

1
коментар Mircea D .: Ви також можете створити власний абсолютно новий файл IMEI, якщо у вас є код на задній панелі телефону, за допомогою генератора IMEI. Дивіться це керівництво для отримання більш детальної інформації // @MirceaD Ви можете розмістити це як відповідь, включаючи уривок пов'язаного посібника.
Іззі

Я сформував nvram випадково за допомогою інструменту. Мій IMEI також скидається зараз. Щоб зберегти свій IMEI, чому мені потрібно замінити modem.img(4.89MB) і чим замінити? також це замінено, навіщо потрібні /data/nvram/md/NVRAM/NVD_IMEI/файли? Там у мене MP0B_001120 байт ST6TA001412 байт ST6TB001412 байт і не тільки MP0B_001. Мій чіпсет - MT6589T, телефон THL: W8S
matheszabi

3

Перш ніж приступити до роботи, перевірте законодавство вашої країни щодо підробки IMEI. Це може бути незаконним. Однак відповідь призначена для відновлення IMEI до початкового. Відповідь може працювати на пристроях Mediatek mt65 {89,75,77,92,82}. Просто його застосовно на багатьох пристроях Mediatek.

У моїй ситуації T1000'sвідповідь не працювала для мого пристрою Micromax A110q Canvas 2 Plus . Я використав це відео ( резервне копіювання ) на YouTube, який перший формат, а потім спалахує ваш пристрій.

Якщо у вас є MTK-телефон, який має недійсний IMEI після скидання заводських налаштувань з nandroid, ваша NV-RAM пошкоджена, і ви НЕ можете виправити це за допомогою будь-якого з інструментів для ремонту МНОГО IMEI в Інтернеті. ВИ ПОТРІБНО ФОРМУВАТИ СВОЮ NV-RAM та прошийте запас зображення! НЕ ВІДХОДАЙТЕ СВОЙ ЧАС З ІМЕЙ ІНСТРУМЕНТАМИ!

Після цього ви можете просто відновити оригінальну резервну копію NANDROID і знову стати на шляху! ( Джерело )

Не забудьте взяти резервну копію всього, що ви вважаєте важливим для вас.


Спосіб №1

Порядок :

 1. Завантажте на свій пристрій ПЗУ на основі розкиду (бажаний запас ROM). Google для таких деталей, як назва моделі пристрою, чіпсет тощо. Ви також можете переглянути цю колекцію, перелічену на Androidxda.
 2. Завантажте драйвери ADB для свого пристрою, встановіть їх і переконайтеся, що ваш пристрій виявлено. Ви можете використовувати Google для них, як крок 1.
 3. Витягніть файли з завантаженого ПЗУ і шукайте Scatter File.
 4. Завантажте найновіший інструмент SP-Flash та дотримуйтесь посібника із використання згаданого відео (використовуючи стару версію інструменту) або звідси .
 5. Витягніть цей інструмент, знайдіть Flash_tool.exe і виконайте його Right-click -> Run as Administrator.
 6. Як тільки з'явиться інтерфейс, натисніть Scatter-Loadingкнопку і знайдіть там файл Scatter.
 7. Якщо у вас встановлено спеціальне відновлення та не хочете його замінювати, зніміть його та перевірте інші перелічені параметри (розділи). Краще зніміть прапорець у випадку, якщо інструмент не вдасться.
 8. Клацніть на Formatопцію. Під Auto Format Flashперевіркою Format whole flash except bootloaderта зніміть прапорці ( 0: 57/1: 57 ). Переконайтеся, що Validationвстановлено прапорець.
 9. Натисніть, Format/OKа потім підключіть телефон через USB-кабель до ПК, вийміть і підключіть акумулятор, але не вмикайте його вручну. Можливо, вам доведеться натиснути Vol. Upабо Vol. Downкнопку, щоб дозволити ПК виявити ваш телефон.
 10. Інструмент відформатує розділи і покаже зелене кільце як успіх.
 11. Натисніть Downloadкнопку і знову вставте акумулятор.
 12. Зелене кільце буде показано, якщо його блимає добре.
 13. Закрийте інструмент, відключіть телефон від мережі, запустіть і завантажтесь в Android. Перевірте IMEI зараз.

(Джерело відео YouTube та посібник Androidxda .)


Спосіб №2

Можливо, ви, можливо, ще не зможете побачити IMEI, але ми далеко від недійсної проблеми IMEI. Якщо проблема не зникає, я припускаю іншу проблему з IMEI, тоді розгляньте рішення на YouTube тут ( резервне копіювання ). Ви також можете переглянути це ( резервне ) рішення, яке публікує той самий завантажувач.

Для цього рішення потрібні Maui Meta 3G , розсип на основі розсіювачів , драйвери CDC . Google їм, щоб завантажити останню версію. Ви можете подивитися це та це відео або це посібник з процедури. На жаль, я не зміг знайти конспект Maui Meta 3G.

Порядок :

 1. Спочатку увімкніть налагодження USB у телефоні. Для цього перейдіть до Settings -> Developerопцій та ввімкніть в ньому налагодження USB. Якщо у налаштуваннях ви не знайдете варіанти розробника, просто перейдіть до цього пункту Settings -> About phone. Там ви можете побачити номер збірки. Торкніться його 7-8 разів, і зараз ви можете отримати варіанти розробника.

 2. Тепер встановіть інструмент Maui META 3G та відкрийте його після встановлення.

 3. Клацніть Options -> Connectсмарт-телефон у режимі META.
 4. Потім натисніть кнопку Reconnect.
 5. Тепер вимкніть пристрій і підключіть його до ПК за допомогою кабелю даних USB.
 6. Пристрій завантажиться і залишиться в логотипі завантаження (режим META) і не пройде повз нього (не панікуйте, що це нормально).
 7. Як тільки ПК виявить мобільний, він почне пошук драйверів.
 8. Якщо не вдалося встановити будь-який драйвер, головним чином драйвер CDC, вам доведеться встановити його вручну (цей драйвер є обов'язковим і без нього інструмент Maui не виявить ваш пристрій). Перейдіть до наступного пункту, щоб знати, як встановити драйвери CDC. Для ОС Windows 7 і новіших версій переконайтеся, що вимкнено перевірку цифрового підпису . Ви можете скасувати Google, як відключити перевірку цифрового підпису .
 9. Перейдіть до Control panel -> Device manager, знайдіть CDC… (Параметр CDC… відображатиметься до тих пір, поки пристрій не підключиться в режимі META, воно зникне після відключення). Знайдіть CDC у списку керуючих пристроїв та клацніть правою кнопкою миші на ньому. Тепер вибирайте update driver software -> Browse my computer driver software -> then browse Android_Gadget_CDC_driver.inf through browse option -> Click next to install driver -> Choose install it anyway -> done.
 10. Після успішної установки драйверів інструмент Maui виявить ваш пристрій.
 11. Закрийте спливаюче вікно інформації, а потім виберіть завантаження IMEI зі спадного меню прямо під панеллю меню інструменту Maui.
 12. Основна програма .
 13. Після натискання завантаження IMEI воно відкриється, як показано нижче.
 14. vlcsnap-2014-11-21-00h20m20s28 .
 15. Клацніть Змінити файл бази даних NVRAM та завантажте файл бази даних ROM на свій пристрій. (Цей файл буде доступний у вашому пристрої з SP-інструментом, що швидко змінюється. Інструмент SP. Не використовуйте жоден інший файл бази даних пристрою та використовуйте лише файл вашого пристрою).
 16. Після успішного завантаження файлу бази даних NVRAM тепер введіть IMEI (SIM_1) і натисніть Downloadна спалах. Повторіть той самий процес для SIM_2.
 17. Тепер ви успішно спалахнули IMEI на вашому телефоні, і ви можете закрити інструмент.
 18. Відключіть пристрій від ПК, вийміть акумулятор і вставте його знову.
 19. Тепер увімкніть пристрій і зробіть… !! Тепер ви втратите IMEI назавжди. [Докладніше: Тут ( резервне копіювання ) на YouTube]

( Джерело )


Про інструмент SP Flash

Інструмент Flash Flash для смартфона (SP Flash Tool) дозволяє відтворювати будь-який запас пам’яті або будь-який спеціальний на смартфоні Android.


Примітка . Я забезпечив резервну копію для кожного відео YouTube, якщо оригінал не можна якось досягти. Метод 1 перевірений мною. Спосіб 2 перевіряється лише з відео. Порядок способу №2 згадується з метою цитування та відповіді.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.