Окремий сигнал дзвінка для дзвінків із номерів, які не є у списку контактів?


10

Старі добрі телефони Siemens мали функцію, яка дозволила вам встановити єдину мелодію дзвінка для всіх дзвінків, що надходять з ваших контактів, і єдину мелодію дзвінка для всіх дзвінків, що надходять із номерів, які не є у вашому списку контактів. Чи можна це зробити на складі Android 2.2, дистрибутиві, визначеному виробником, або за допомогою програми?


ОБОВ'ЯЗКОВО бути простим способом зробити це в новій версії Android .... правда?
Eyal

Відповіді:


3

Серед багатьох перелічених функцій, WhoIsIt стверджує, що має підтримку окремої мелодії дзвінка та вібрації для невідомих абонентів.

Подивіться, чи це допомагає.


Ну, це майже працює: протягом першої секунди чи двох відтворюється мелодія за замовчуванням, перш ніж WhoIsIt перейде на правильний. Дякую!
dpq

1

Якщо ви вже використовуєте програму Tasker, ви можете змусити телефон перевірити наявність номера вхідного дзвінка у списку контактів. Якщо її немає, її можна відтворити на спеціальний сигнал дзвінка.

Це пояснено тут . Зміст того ж відтворений і тут:

Різні мелодії дзвінка для невідомих абонентів: я пропустив свою стару функцію телефону Windows, де у мене в списку контактів була спеціальна мелодія дзвінка, тому я відтворив її. На жаль, мій Galaxy S2, здається, має багато хитрощів щодо того, як він обробляє кільце вхідних дзвінків, тому ця пара профілів є більш складною, ніж це було б інакше. Крім того, на своєму телефоні я дійсно чую одночасно і мелодію дзвінка за замовчуванням, і мелодію дзвінка "невідомий абонент" (незважаючи на встановлення гучності дзвінка на 0 в "Завдання", воно продовжує голосно дзвонити).

У будь-якому випадку для цього вам доведеться змінити завдання "Невідома мелодія дзвінка", щоб "файл" у другій дії вказував на дійсний файл на вашому телефоні (мої вказівки на mp3 цикади).

Профіль "Невідомий запуск абонента" вказує, що коли вхідний дзвінок відсутній у вашому списку контактів, розпочати відтворення спеціального звукового файлу мелодії дзвінка та припинити його відтворення (зателефонувавши у завдання "Сторінка невідомого дзвінка") після того, як ви ігноруєте чи не вибрали вгору по виклику. Оскільки на моєму телефоні звук продовжував грати, якщо я підняв (він успішно припинив програвати, якщо я проігнорував дзвінок), я додав другий профіль "Сторона невідомого абонента", яка насправді зупиняє програвання дзвінка під час дзвінка (після вибору вгору).

Ви можете легко змінити його для відтворення спеціальної мелодії дзвінка за різних обставин, змінивши контекст профілю "невідомий старт абонента". Наразі він має абонент, рівний "! C: БУДЬ" (не дорівнює жодному контакту), але ви можете використовувати схему типу "077 * / Geoff *", щоб активувати цей профіль, якщо номер абонента починається з 077 або є контактом імена яких починаються з Джеффа.


0

Хоча не зовсім те, що просив ОП, хорошим захистом від поточного потоку дзвінків з телемаркетингу є те, щоб ваш телефон дзвонив лише на телефонні номери ваших контактів. Для тих, хто не хоче цього робити, ви також можете налаштувати, коли це налаштування застосовано.

Android 5.0 (Lollipop) дозволяє встановити це за допомогою Перерв . Торкніться посилання "Виклик / повідомлення з", і ви можете обмежити це лише людьми у списку контактів. (Налаштування => Звук і повідомлення => Перерви => Дзвінки / повідомлення від => Лише контакти )

Знімок екрана: Перерви


Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.