Чому Android підказує мені "Ввести пароль зберігання даних", коли я намагаюся підключитися до захищеної мережі WiFi?


9

Коли я підключаю свій iPhone до захищеної Wi-Fi мережі (на роботі), мені буде запропоновано ім'я користувача та пароль. (І тоді мені буде запропоновано прийняти те, що я вважаю, це сертифікат SSL.)

Але коли я вибираю ту саму мережу на своєму Motorola Droid або HTC EVO 4G, на екрані з'являється запит "Введіть пароль для зберігання даних". Що це за пароль?

Відповіді:


5

Я зайшов у Налаштування -> Місцезнаходження та безпека (на Droid, Захист на EVO) -> Використовуйте захищені облікові дані та ввів пароль для зберігання даних. Тоді мене більше не вимагали ввести цей пароль при виборі мережі WiFi.


1

За допомогою SSL ви використовуєте пари відкритих / приватних ключів RSA для безпечного обміну ключем шифрування / розшифрування на набагато простіший алгоритм шифрування.

Ключі RSA використовуються, щоб ви могли почати з мінімуму знань один про одного.

Відкритий ключ сервера SSL повинен бути підписаний тим, кому ви вже довіряєте. Вони зберігаються в магазині Trusted Root. Більшість браузерів постачаються з усіма відомими.

Якщо їм не довіряють, вас попросять довірити їм, що, мабуть, вам і запитують, а потім зберігати їх, так що тепер це "довіряють", і вони не повинні запитувати знову.


-1
  1. Перейдіть у налаштування
  2. Виберіть Захист
  3. І встановіть чотиризначний штифт.

Це працювало для мене.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.