Переключення контактів з Windows Phone на Android


19

Я намагаюся зрозуміти, як занадто переключити свої контакти на мій Galaxy S III. У мене була Nokia Lumia 520, і я дійсно не хочу вручну вводити свої контакти, але я не бачу, де вони були збережені.

Відповіді:


22

Легко.

 1. Синхронізуйте свій обліковий запис Microsoft зі своїм Windows Phone.
 2. Увійдіть до свого облікового запису Microsoft на своєму ПК (це можна зробити на people.live.com), потім натисніть спадне меню поруч із Outlook та виберіть Люди.
 3. Виберіть Керувати та виберіть "Експорт для Outlook.com та інших служб".
 4. Тепер натисніть "Зберегти", щоб зберегти експортований файл контактів "OutlookContacts.csv" на вашому комп'ютері (наприклад, на робочому столі).

Тепер вам доведеться перенести контакти Windows Live (Hotmail) у свій обліковий запис Google. Для цього:

 1. Увійдіть у свій обліковий запис Gmail за допомогою настільного комп’ютера.
 2. У головному вікні Gmail натисніть стрілку вниз "Пошта" або "GMail" у верхньому лівому куті екрана та виберіть "Контакти".
 3. На сторінці "Контакти" натисніть меню "Більше" та виберіть "Імпорт".
 4. Тепер натисніть кнопку "Вибрати файл".
 5. Перейдіть до місця, де ви зберегли файл Windows Live Contacts (OutlookContacts.csv) на попередньому кроці та "Відкрийте" його.
 6. Нарешті, натисніть кнопку "Імпортувати" і дочекайтеся завершення процесу імпорту.

І нарешті до телефону.

 1. На телефоні Android перейдіть до "Налаштування"> "Облікові записи та синхронізація" або "Налаштування"> "Облікові записи".
 2. У розділі "Керування обліковими записами" виберіть (або "Додати") обліковий запис Google, який ви імпортували контакти WLM.
 3. Нарешті натисніть "Синхронізувати контакти".

Ви закінчили!


Для цього без Google-Account-Stuff: Outlook може експортувати контакти як візитні картки . Отриманий .vcfфайл можна просто імпортувати програмою "люди" на Android (інший напрямок також працює). Не впевнений, чи зможете ви навіть безпосередньо експортувати контакти зі свого телефону Windows у форматі .vcf( VCard ), щоб ви могли пропустити й інші "синхронізовані речі" ...
Izzy

А що робити, якщо мій старий Windows Phone непридатний? : - / сенсорний екран не працює, тому я отримав Android. У мене понад 700 контактів для передачі.
Джеррі Додж

@JerryDodge Це звучить як щось запитати на форумі Windows Phone. Я не думаю, що тут ніхто не знає, як відновити дані зі зламаних телефонів Windows.
Dan Hulme

Я більше не можу експортувати контакти в CSV з people.live.com. Microsoft, схоже, зробила "корисне" оновлення. Google Chrome показує порожній екран та "503 служби недоступні" в консолі.
Кубіус

Станом на 2018 рік такий підхід все ще працює. Ви можете побачити контакти Outlook на веб-сайті outlook.live.com/owa/?path=/people та імпортувати їх у Google за адресою google.com/contacts/u/1/?cplus=0#contacts
Стівен

5

Здається, пропонується альтернатива безпосередньо з пристрою:

Використання Bluetooth

Операційна система Windows Phone 7.5 полегшує передачу контактів. Торкніться стрілки, щоб перейти до меню другої сторінки. Тут ви знайдете просту програму «Передача контактів», торкніться її та переконайтеся, що Bluetooth у вашій Nokia Lumia увімкнено

Це (сподіваємось) має бути справедливим і для вашої Lumia , навіть якщо версія Windows не відповідає.

Після його ввімкнення ви знайдете будь-які пристрої у вашому регіоні, які використовують Bluetooth та видимі. Виберіть свій старий телефон Nokia та прийміть пару. Одне з пов’язаних даних виявить, що контакти надсилаються автоматично.

Це має працювати з усіма телефонами, що підтримують Bluetooth, на іншому кінці. Можливо, вам доведеться схвалити додавання контактів на "кінці прийому", але для цього вам не потрібно залучати жодних сторонніх хмарних служб.

Використання VCards

Звичайно, ваш Lumia зможе експортувати свої контакти як " VCard s" тим чи іншим способом (якщо не безпосередньо, для цього кроку можна використовувати першу частину відповіді Solver ). Як тільки ви отримаєте *.vcfфайл на своєму комп’ютері, перенесіть його на свій Android-пристрій. Там запустіть додаток "контакти" (або "люди"), торкніться "кнопки меню" (або, якщо такої немає, "меню переповнення", яке виглядає як три крапки зшиті: "|"), вибрали "Експорт / Імпорт ", потім" Імпорт із SD-карти "та виберіть .vcfфайл - ваші контакти повинні бути там.


Для Lumia 800 він не працює, може імпортувати, але не експортувати. Можливо, старша Windows 7.
Vojtěch Dohnal

@ VojtěchDohnal, якщо ви не можете взагалі експортувати зі свого пристрою Windows, ми, на жаль, не можемо вам допомогти. Вибачте за це.
Іззі

Звичайно, я додав цей коментар для інших користувачів.
Vojtěch Dohnal
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.