Чи є виробник мобільних телефонів для Linux телефонів «Дружній до Linux»?


21

Моя поточна ситуація така: я використовую Mac OS X вдома та Ubuntu Linux на роботі. Мій телефон - це Samsung Galaxy S. Щоразу, коли я хочу оновити свою прошивку за призначенням (тобто, використовуючи Kies, я знаю Одіна) , мені доведеться завантажуватися у стару установку Windows XP, про яку я лежу.

Мені було цікаво, чи є виробник телефонів, який охоплює Linux. Телефон Samsung виглядає лише найважливішим вибором, який я міг зробити із програмним забезпеченням Kies, орієнтованим на Windows.

Редагувати : Я, мабуть, повинен зазначити, що я живу в Німеччині і хочу користуватися послугою передплаченого телефону без договору. Крім того, я шукаю чудовий досвід "поза коробкою" без зайвих зловживань (тобто без анулювання гарантії).

Edit2 : Я сподівався дізнатися про бренди, які підтримують Linux (як NVidia робить із власними драйверами) або, можливо, дізнаюся про інструменти та методи:

  • Heimdall - це хороший інструмент, але я не вважаю, що він має схвалення Samsung, і я вважаю, що використання ним може втратити гарантію.
  • Оновлення по повітрю - це щось, що здається корисним, але це не спрацює для мене, оскільки у мене немає договору з постачальником мобільного телефону. ( Редагувати 3: Цей рядок просто безглуздий, я отримую оновлення OTA через wi-fi.)

Тому я все ще шукаю просвітлення щодо того, в якому напрямку я повинен йти разом зі своїм наступним телефоном.

Редагування 3: Після моєї недавньої покупки Samsung Galaxy S3 (я знаю, один раз обдурити мене ...), я хотів би відновити цю проблему. Моя настройка (за винятком телефону) досі однакова (Mac OS X вдома та Ubuntu Linux вдома та на роботі).

Для доступу до файлової системи я або підключаюся до машини Ubuntu через USB. Це не ідеально, оскільки розмір накопичувача зовнішньої sd-карти повідомляється неправильно, що робить мене трохи менш впевненим у цьому рішенні.

На Mac я можу отримати так, щоб iPhoto розпізнавав пристрій лише в режимі PTP. Передача файлів Android не розпізнає пристрій після останнього оновлення програмного забезпечення OTA.

Як альтернативу USB-з'єднанню, я знайшов DigiSSHD як вирішення для передачі файлів бездротовим шляхом.

Провівши години на пошуки кращого рішення та налаштування робочого процесу на обхідні шляхи, я хотів би ще раз запитати: чи існує виробник телефонів, який охоплює Linux та надає натурні інструменти для взаємодії з пристроєм?

Я не заперечую, чи інструмент є власником або безкоштовним, доки він працює.


3
Якщо це будь-яка консолідація, Samsung, здається, рухається до оновлень OTA. Останнє оновлення 2.2.1 до мого Galaxy S додало опцію "Оновлення програмного забезпечення" у розділі Налаштування -> Про телефон, і вони нещодавно витіснили Froyo на американський Samsung Fascinate OTA. Наступне оновлення Kies може бути останнім.
GAThrawn

Відповіді:


6

Якщо ви не хочете бути прив’язаними до Windows Kies, просто не вибирайте телефони Samsung. Практично всі телефони інших виробників Android можуть бути оновлені над ефіром без необхідності приєднаного комп’ютера; Чомусь Samsung цього не може чи не захоче.

Android був розроблений таким чином, що його не потрібно максимально прикріплювати до комп'ютера; Android був розроблений для синхронізації даних (адресної книги тощо), встановлення програмного забезпечення (ринок тощо) та оновлення системи в ефірі. Деякі виробники / оператори, на жаль, ще не сприймають це, і змушує ваш телефон бути приєднаним до комп'ютера.


Дякуємо, що вказали на оновлення Over The Air. Мені про це не було відомо. Але чи це не зробить мене залежним від перевізника? Я використовую передплачену послугу (без договору) в Німеччині, я не думаю, що вони будуть натискати оновлення на мій телефон.
bjoernz

1
Дійсно, без контракту ви можете бути закриті з офіційних оновлень. Ваш варіант може бути, щоб викорінити телефон і поставити спеціальний ПЗУ.
але

За допомогою фірмового телефону, я, здається, отримую оновлення безпосередньо від Samsung.
bjoernz

5

Я не знаю альтернативи Kies, але є Heimdall , Open Source, Cross Cross, альтернатива Odin.


1
Heimdall інженерний, але дуже стабільний. Він зроблений не за допомогою Samsung, він був зроблений незважаючи на Samsung. Якщо ОП шукає зручні для Linux / FLOSS телефони, його тут немає.
Брам

1
Я не знаю про оперативну програму, але я, безумовно, на ринку Linux-дружнього телефону чи планшета.
DarenW

2

Я думаю, що підтримка linux залежить не лише від виробника.

У випадку з Palms , PalmOne випустила лише настільні програми для Windows та Mac, але, незважаючи на це, спільнота Linux розробила такі рішення, як J-Pilot, наприклад.


1

Оновлення OTA - краще рішення. Не впевнені, чому Samsung дотримується деякої утиліти оновлення, тоді як багато інших виробників використовують оновлення OTA. HTC робить OTA на моєму герої, а тепер і на моєму бажанні Z. Мій Acer beTouch 130e вимагав утиліти. Не впевнений у інших брендах.


HTC не випускає оновлення OTA для всього - ПЗУ Desire Gingerbread є RUU і ніколи не буде OTA.
Брам
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.