Як можна керувати контактами на своїй SIM-картці за допомогою телефону Android?


22

Як можна додати контакти та керувати ними на SIM-картці за допомогою телефону Android (HTC Magic)? Мені відомо 1 додаток, який може це зробити, але коштує 4 € для ПРОСТО управління SIM-контактами o_O

Відповіді:


10

Менеджер контактів за замовчуванням (ну, за замовчуванням на моєму Samsung Galaxy S - я думаю, що за замовчуванням в Android не означає багато) менеджер контактів може зробити частину цього. Створюючи новий контакт, він дає можливість зберігати його на SIM-картці, пам’яті телефону або пов’язаному обліковому записі (наприклад, Google).

Існує можливість копіювання контактів з SIM на телефон або телефон на SIM (Контакти-> Меню-> більше -> Копіювати контакти). Імпорт / експорт відбувається там же.

Я знаю, що ці пропозиції не зовсім те, що ви шукаєте. Я не знаю, чи можна зберігати контакти на SIM-картці різними способами залежно від телефону. З того, що я бачив, програмне забезпечення, яке постачається із телефонами Android, може перешкоджати переходу контактів.


+1 для опції копіювання sim контакту, я шукав це протягом століть!
Стю Пегг

на T-Mobile G2 ви можете лише "Імпортувати з SIM-карти". Мабуть, не можна вводити контактні дані на SIM-карту.
benc

Моделі @benc HTC, деякі з яких продаються як t-mobile gX (x для версії), не мають можливості повернутися до sim, але ви можете використовувати безкоштовну програму, як contact2sim, щоб обійти
peter_budo

4

Не зберігайте свої контакти на SIM-картці. Немає переваги в цьому. Сучасні смартфони зазвичай можуть імпортувати / експортувати контакти, які зберігаються на SIM-картці.

Контактний додаток від Android 4.0 далі надає функцію, яка дозволяє імпортувати ваші контакти з SIM-картки або до контактів Google (що я дуже рекомендую), або просто до місцевих контактів телефону.

Open Contacts > Menu > Import/export > Import from SIM card

Крім того, додаток «Повідомлення» Android 4.0 здатний керувати текстовими повідомленнями, які зберігаються на SIM-картці.


Пізніше додаток для обміну повідомленнями версій Android, здається, давно втратив цю опцію. Зараз є купа шалених додатків для SIM-карт, які постійно показують рекламу та не працюють, але контакти SIM-карти Міталі Пареха здаються перспективними. Я прокоментую після тестування.
peterhil

1
SIM-телефонна книга краще, і дозволяє багаторазовий вибір і масове видалення.
peterhil

У програмі контактів SIM не було копіювання, імпорту та експорту.
peterhil

@peterhil Дякую за посилання. Додаток, який робить те, що вимагає ОП, без реклами, покупок у додатках чи зловживань. Чому ви не додасте відповідь? Для мене це відповідь.
cdlvcdlv

3

Я хотів видалити деякі контакти зі своєї SIM-картки на своєму HTC Sensation. Я спробував і спробував, і це не вийшло. Тому я вийняв свій старий телефон Nokia і він може читати і записувати на SIM-карту. Видалено контакти, які я не хотів. Це спрацювало.


2

Чи є якась конкретна мета чи особливості, які потребують використання SIM-карти?

Якщо у вас телефон Android, імовірно, у вас є обліковий запис Google. Будь-які контакти, додані на ваш телефон Google, автоматично синхронізуються з обліковим записом Google, якщо ви не вимкнете цю функцію. Чому б не просто використовувати Google для управління ними? Тоді ви можете зберігати свою SIM та SD-карту без зайвих даних, і якщо ви втратите або торгуєте телефоном, ви ніколи не втратите свої контакти. Вони все ще існуватимуть у Google. Крім того, ви можете ввійти в Gmail, щоб таким чином керувати контактами.


2
Я хочу залишати контакти приватними, не можу отримати доступ до Інтернету та мені потрібна зворотна сумісність контактів з німим телефонами

Я можу запевнити, що ваші контакти приватні, лише ви та всі, хто знає інформацію вашого акаунта, могли отримати доступ до них. Ви можете спробувати цю програму: androlib.com/android.application.com-happydroid-c2s-qpxm.aspx . Я ще не пробував жодного з них, але якщо ви шукаєте, я впевнений, що у вас є пара на вибір.

хостер контактів теж буде знати. Я спробував c2, але додавання контактів доступне лише у версії Pro.

Цей додаток - єдиний, про який я знаю. Якщо ви робите пошук в Google, ви можете знайти інших. Ведучий ваших контактів знає в тому сенсі, що це їх хостинг, сервери та бази даних. Але ніхто в компанії не має доступу до нього, і хтось, хто за цим, суворо слідкував би і мав би доступ до бази даних, яка була б зашифрована і використовувалася лише з міркувань обслуговування. Тут немає змови на старшого брата, це лише питання вартості / вигоди. А вигода від того, щоб Google мав і знав контакти, менша, ніж вартість. Якщо у вас є джерела, в яких йдеться про інше, будь ласка, опублікуйте.

1
@Webs: Так, тому що витоки даних ніколи не трапляться. Riiiiiiight.
Пісквор

1

Для управління контактами SIM-картки можна спробувати диспетчер контактів SIM-картки .


+1 Я придбав і використав цей додаток, щоб допомогти мені видалити небажані (усі) контакти зі своєї SIM-картки, яка відображалася як контакти в моїх програмах для повідомлень (SMS). Працював чудово на моїй HTC Sensation. Посилання на додаток на ринку Android: <removed>
губка

0

Нові контакти (вручну) мають бути резервними, якщо ваш обліковий запис Gmail пов’язаний, і вони повинні відображатися у ваших контактах gmail.

Але мої старі (по сім і телефону до того, як електронна пошта була пов’язана) не стали. Мені довелося скопіювати ці файли з моєї сім-карти та телефону на SDcard, перейшовши в контакти (люди), а потім menu -> exportна SD (як, наприклад SIM.vcf).

А після цього menu -> importдо (мій електронний лист) пов’язана gmail адреса. І я щойно сказав йому імпортувати всі vcfфайли на SD.

І це було все, вони зараз були в усіх моїх контактах з Gmail.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.