Чи є спосіб встановити додаток для Android, не маючи Інтернету?


18

Я щойно купив Samsung Galaxy Mini S, але у мене немає 3g або wi-fi Інтернету - у мене є Інтернет лише на моєму комп’ютері. Чи є спосіб встановити Android-програми без Інтернету, через Bluetooth або за допомогою USB-кабелю? (У мене на комп’ютері є Bluetooth).

Якщо можливо встановити додатки, ніж де я можу завантажити програми? Ринок не дозволяє мені завантажувати їх на свій комп’ютер.


1
І ви не розглядали щось на зразок спільного доступу до Інтернету, щоб перенести телефон на інтернет-зв’язок ноутбука? Це було б найпростішим способом ІМО.
Soumya

Два питання: 1. як встановити 2. Де взяти.
Денис Ніколаєнко

Відповіді:


17

Так: ви можете підключити телефон до комп'ютера через USB, натисніть сповіщення на своєму телефоні, щоб підключити USB-накопичувач до ПК, перемістити завантажені програми з комп’ютера на телефон (найпростіше, якщо ви поставите їх на SD-карту) та перейдіть на своєму телефоні до місця, де ви помістите програми та натисніть на них, щоб встановити їх.

У вашому телефоні має бути браузер файлів, але якщо він не відповідає, рекомендую Explorer . Вам необхідно включити Невідомі джерела в Settings -> Applicationsа. Ви можете найчастіше завантажувати програми на свій ПК з альтернативних ринків, таких як GetJar .

Якщо ви встановили щось на зразок Завантажити милицю, щоб ви могли завантажувати будь-який тип файлу або використовуєте не-доступний браузер, який ігноруватиме обмеження Android на завантаження, то, звичайно, ви можете просто завантажити .apk безпосередньо на свій пристрій і пропустити ПК.


2
Ви також можете перенести файли з ПК на пристрій через Bluetooth, і тоді ці файли будуть у папці /sdcard/bluetooth.
Nicolás

1
"У вашому телефоні має бути веб-переглядач файлів, але якщо його немає, рекомендую Explorer." - дуже добре. І як встановити Explorer ? Я думаю, ви не замислювалися над цим ...
Томаш Зато - Відновіть Моніку

4

Насправді ви можете завантажити з Google Play на свій комп’ютер. Все, що вам потрібно, це розширення Google Chrome - APK Downloader. Просто виберіть додаток на Google Play, тоді у верхньому правому куті буде символ APK Downloader. Клацніть його та завантажте додаток у форматі .apk. Потім просто перенесіть додаток на ваш телефон через Bluetooth або USB, а потім встановіть додаток, як звичайно, за допомогою програми інсталятора на своєму телефоні. Простий спосіб встановлення - це просто натиснути на файл у вашому телефоні та натиснути «Встановити».

Також коли ви намагаєтесь завантажити APK Downloader. Вони попросять ідентифікатор пристрою для вашого телефону. Введіть номер # 8255 # # у свій номер телефону, тоді ви побачите ідентифікатор свого пристрою. Просто вставте своє ім’я, електронну пошту та ідентифікатор пристрою у налаштуваннях завантажувача APK у списку розширень, і ви можете ним скористатися.


3

Якщо ваш комп'ютер має доступ до Інтернету через Ethernet, а також має бездротовий адаптер, ви можете використовувати Connectify, щоб налаштувати власну точку доступу Wi-Fi для вашого телефону, до якого можна підключитися. Потім ви можете нормально завантажувати та встановлювати програми.


2

Я також зіткнувся з тією ж проблемою, коли я приніс смартфон Android.

Немає можливості завантажувати програми на свій комп’ютер з Android Market. У вас повинен бути Інтернет на мобільному, щоб завантажити програми безпосередньо на ваш мобільний.

Є деякі веб-сайти, на яких можна завантажити програми на свій комп’ютер.

Наприклад: Mobiles24 , GetAndroidStuff тощо.

І багато іншого, для деяких додатків Android потрібен підключення до Інтернету.


-1

інсталюйте програмне забезпечення MOBOGENIE сюди, їх офіційний сайт - це безкоштовне та просте у використанні та встановлення кожного додатка для Android java тощо


2
Чи не хочете ви надати посилання на цей "офіційний сайт"?
Izzy
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.