Чи можливо повністю цеглити свій телефон Android за допомогою користувацького ПЗУ?


10

Я розумію, що ви можете повністю «замурувати» (зробити непридатним) свій iPhone, спробувавши неправильно спробувати джейлбрейк.

Невже це насправді чи ні, чи можна зробити те ж саме з телефоном Android? Або природа цієї операційної системи та телефонів така, що ви завжди можете встановити на неї новий ПЗУ, якщо все вийде грушоподібним?

Я припускаю, що може бути різниця через те, наскільки тісно iPhone пов'язаний з iTunes, порівняно з тим, наскільки здаються незалежні телефони Android.


Так, сталося зі мною. Тепер у мене є марний Galaxy S3 в 500 доларів. Будьте дуже обережні, коли миготить новий ПЗУ. Переконайтеся, що це конкретний для вашого пристрою.
Капдрагон

Відповіді:


8

Так, можна цементувати, і тому всі кореневі методи та користувацькі диски дають попередження на свої теми. Але це сказало, що комусь без особливих знань дуже важко "цеглити" пристрій, поки ви дотримуєтесь наведених вказівок. HTC робить чудову роботу на своїх пристроях і утруднює їх цеглу. Практично завжди є якийсь аварійний сейф.

Більшість людей, які стверджують, що цеглили свій пристрій, неправильно використовують термін і просто кидають його. Навіть той, хто повністю тріщив їх екран і не міг користуватися екраном телефону, все-таки міг успішно викорінювати та витягувати потрібні файли. Цегляні вигуки не відрізняються відтепер, коли вони були із пристроями Windows Mobile, які люди намагалися розблокувати. Кожного разу, коли хтось бачив екран завантажувача, він кричав цеглою, але просто не розумів, що екран нормальний.

Якщо ви хочете більше читати з цієї теми, перегляньте Форуми XDA. Також я написав посібник на форумах XDA щодо вкорінення та резервного копіювання інформації, підказок тощо . Хоча стаття була спеціально написана для Evo 4g, більшість інформації все ще стосується будь-якого телефону Android. Рекомендую перевірити його для отримання додаткової інформації.


1
Я думаю, ви хочете змінити посилання на потік, а не на нещодавно створену публікацію ( forum.xda-developers.com/showthread.php?t=710513 )

Спасибі Деві! Чудовий улов. Не впевнений, як я це

1

Щоб визначитись конкретно: Для призупинення завантаження телефону зазвичай потрібно пошкодити завантажувач. Якщо ви можете потрапити у завантажувач, ви можете перерозподілити телефон і відреагувати гарне програмне забезпечення. Вебс правильно, що більшість "цеглинок" - це фактично м'які цегли , де телефон не завантажиться, але все ще може бути виправлений. В деяких випадках ви можете використовувати джиг-USB, щоб примусити пристрій перейти в режим, коли можна завантажувати нове програмне забезпечення, навіть якщо нормальні методи потрапляння в завантажувач не спрацьовують.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.