Обхід "Проведіть пальцем до розблокування" на екрані блокування Android Lollipop


32

Нещодавно я прошив свій Nexus 4 на Android Lollipop, використовуючи заводські зображення.

Я встановив шаблон блокування для розблокування пристрою. Але кожного разу, коли я вмикаю телефон, мені потрібно клацнути на маленькій піктограмі блокування або проведіть пальцем вгору, щоб відобразити точки розблокування малюнка. У KitKat або більш ранніх версіях ці точки з’являться, як тільки я включаю телефон.

Чи є спосіб встановити точки шаблону, видимі на блокованому екрані за замовчуванням? Я пройшов усі налаштування, але даремно.


1
Ні, але проголосуйте за проблему відстеження: code.google.com/p/android/isissue/detail?id=79889
CletusW

Відповіді:


15

Наскільки я знаю, на даний момент немає налаштування вимкнення «блокування безпеки» через додавання сповіщень на екрані блокування. (Як не дивно, замок все ще є, навіть якщо користувач вирішив не відображати жодного сповіщення)

Найкраще обходити це - використовувати довірене обличчя Smart Lock , нову функцію в Android 5.0 Lollipop, подібну до попереднього розблокування обличчя. Ви можете обійти як "безпечний замок", так і "блокування візерунків" одночасно, дивлячись на телефон, перебуваючи на екрані блокування. Я б сказав, що немає недоліків (наскільки мій досвід). Якщо це не вдається виявити ваше обличчя, то вам доведеться просто провести пальцем вгору і намалювати звичайну схему.

Як налаштувати:

  • Перейдіть у Налаштування - Безпека
  • Торкніться опції "Smart Lock", щоб підтвердити поточне блокування візерунка
  • Натисніть "Довірене обличчя" та дотримуйтесь інструкцій

1
Хороший момент, це працює. Однак я думаю, що розпізнавання обличчя полягає в уповільненні (за допомогою HTC One), навіть якщо б я "тренував" розпізнавання обличчя. У більшості ситуацій я був би швидше ковзаючи вгору +, використовуючи свою схему. Тому я сподіваюся, що Google це виправить, додавши можливість вимкнути блокування екрана, але використовувати шаблон, шпильку, що завгодно. Ще один момент - додати довірені місця. Це чудово працює в домашніх умовах.
Майкл

@Michael Так, я теж відчуваю те саме. Щодо "Довірених місць", у той час у Nexus 4 ще не було цієї функції, лише "Довірені пристрої" та "Довірені обличчя", тому я не включав її, оскільки не міг її перевірити та оцінити :)
Ендрю Т.

4

Якщо додати те, що розміщував Ендрю Т., теж можна мати

  • Довірене розташування: Телефон не кидає виклик користувачеві з блокуванням шаблону, якщо користувач присутній у місці, доданому в цьому налаштуванні. Місце розташування вдома та на робочому місці за замовчуванням буде присутнє, можна буде додати більше місць.
  • Довірені пристрої: можна додати пристрої Bluetooth, такі як зношування Android або гарнітури Bluetooth тощо. Телефон розпізнає ці пристрої і обійде розблокування шаблону.

Де можна додати надійне місцезнаходження? Єдині варіанти, які я маю під розумним блокуванням, - це надійні пристрої та надійне обличчя.
дероберт

Ви знайдете його за посиланням: androidpolice.com/2014/11/18/…
Прамод Карандікар

@derobert щодо довіреної локації у випуску Nexus 4: дивіться це запитання
Andrew T.

1
@AndrewT Я перевіряю це на Nexus 5 та Nexus 10. Оновлення служб програвання ще не вплинуло на мої пристрої. Я припускаю, що Google здійснює поетапне розгортання, як звичайне.
дероберт

1
Це не дозволяє позбутися екрану нагрів попереднього блокування.
тихим тоном

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.