Як я можу зупинити Lollipop ігнорувати свою мережу Wi-Fi?


22

Android 5.0 має нову "функцію": Якщо мережа Wi-Fi не має підключення до Інтернету, вона залишатиметься підключеною до неї, однак натомість здійснюватиме трафік через мобільні дані. У рядку стану над символом wifi відображається невеликий знак оклику.

На жаль, чомусь Android вирішив, що мій домашній wifi не має хорошого підключення до Інтернету - що не відповідає дійсності, оскільки я зараз його використовую для доступу до Stackexchange - і, натомість, намагаюся надсилати все через GPRS.

Якщо вимкнено мобільну передачу даних, все працює через Wi-Fi просто чудово, незважаючи на знак оклику - так що проблема не працює з самим собою.

Чи є спосіб перекрити цю "розумну" функцію? Єдиний спосіб, з якого я виявив, що на даний момент все працює, - це відключити мобільні дані, поки я перебуваю в своєму будинку, - що не є практичним рішенням на довгостроковий період.

РЕДАКЦІЯ додати, що зараз я вирішив цю проблему, купивши новий маршрутизатор! Я використовував щось дуже старе ... Але я залишу питання тут на користь будь-кого іншого з однаковими труднощами.


Я розробник, і я підключаюся до спеціального пристрою через WiFi, у мене така ж проблема, але поки що у мене немає рішення. Повідомте мене, якщо ви щось знайдете, дякую.
Ведучий Серафима

Я пам’ятаю, є подібний варіант включення / відключення цього на KitKat, але так, я не знаю, чому Google видалив його на Lollipop. Потім, на Nexus 4 є випадок для відключення Wi-Fi, який значно погіршив цю ситуацію.
Андрій Т.

@Andrew Про що ти говориш про Kitkat? Поясніть, будь ласка :)
Ведучий Серафима

@Seraphim ах, я говорив про "Уникайте поганого зв'язку" на розширених налаштуваннях Wi-Fi і JelKibe KitKat, чого я більше не бачу на Lollipop. Я думав, що його замінили "Агресивна передача WiFi на стільниковий зв'язок" у меню розробника, але, здається, я помилився.
Андрій Т.

Відповіді:3

Коли ви підключились до домашнього wifi, чи бачите ви сповіщення "Увійти в мережу Wi-Fi"? Якщо ви натиснете цей елемент, а потім меню 3 крапок, у вас з'явиться опція "Використовувати цю мережу як є". Я в подібній ситуації, як хазяїн @ Seraphim, і поки що це рішення, здається, працює.

редагувати: Це рішення не працює на 100% для моєї ситуації, сподіваємось, це допоможе для вашої.


Ні, я цього не бачу.
Flyto

1
Цей параметр знаходиться у діалоговому вікні / екрані "Увійти в мережу" - дивіться тут .
Містер Бастер

@ Mr.Buster ... що було б чудово, якби я коли-небудь бачив цей екран :-) Імовірно, ця сторінка відображається лише в тому випадку, якщо Android вважає, що вона знаходиться за невдалим порталом.
Flyto
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.