Постійне повідомлення про події календаря


19

Нещодавно додаток Google Календар оновлено до нового дизайну матеріалу. Я помітив, що сповіщення змінилися таким чином, що мені не подобається.

Коли календарна подія настає, вона з’являється як сповіщення на панелі сповіщень у верхній частині екрана. У минулому він пробув там близько 48 або 72 годин (точно не впевнений, але це було значно більше 24 годин), доки я з цим не возився. Але зараз, здається, він тримається лише протягом дуже короткого часу (я думаю, поки подія триває). Іншими словами, схоже, що коли подія закінчиться, повідомлення зникає.

Це не гарна новина для мене, я використовував події календаря як нагадування, щоб встигнути виконати справи. (Наприклад: "винесіть сміття" в середу вночі ... Я б завжди бачив це ввечері, і можу відкласти його до пізнього вечора, якщо це буде потрібно. Найгірший випадок: коли я лягаю спати, я побачив би сповіщення все ще залишається навколо, а потім переходьте сміття.)

Я шукаю спосіб отримати попередній функціонал. Чи є в цьому хитрість? Я також відкритий для випробування безкоштовних програм календаря чи завдань, які роблять це.

Пропозиції, будь ласка?

Запуск Android 4.4.4 на Nexus 4


Дві речі - 5 днів на тиждень і відсутність постійних повідомлень. На щастя, у мене було резервне копіювання ... повернуто назад, і він не оновлюватиметься, поки це не буде виправлено.
Маріс Б.

У мене така ж проблема. Тим часом я використовував Повідомлення про події календаря тим часом із додатком календаря Lollipop Calendar (сповіщення в додатку на складі вимкнено). play.google.com/store/apps/…
Карл Горкі

Відповіді:


4

ОНОВЛЕННЯ : Через 4 роки я вважаю, що коментар Майка є правильним, і я закликаю Google / Android підтримати спосіб зробити нагадування календаря справді стійким. Я фактично використовував додаток Calendar Snooze деякий час, поки він перестав бути надійним. Тому я беру цей коментар назад:

Я спочатку мав таку ж реакцію, що і ви щодо зміни поведінки в Календарі. Але я щойно зрозумів, що календар просто не є правильним додатком для таких нагадувань, які ви хочете зберегти.

Тим часом....


Замість того, щоб використовувати програму Календар для таких нагадувань, ви можете використовувати додаток, призначений для нагадувань, як-от Google Keep або Google Now, які мають повторювані функції нагадування.

Якщо ви скажете "Гаразд, Google, нагадай мені про танець о 19:00 в суботу", зараз Google створить для вас нагадування, яке ви можете перетворити на повторне нагадування з діалогового вікна, яке з'явиться.

Щоб отримати поради щодо Google Keep, див. П'ять потужних функцій Google Keep, якими ви не користуєтесь

І я чую, що якщо ви перейдете на нову програму "Вхідні від Gmail", ваші нагадування Google Асистента можуть відображатися і у вашому календарі. 5 причин переходу на Inbox від Gmail та 4 причини не | PCWorld


+1, оскільки я погоджуюся, що додаток із нагадуванням, мабуть, кращий. Але приємно, що нагадування та календар інтегровані. Я не знаю, як це зараз, оскільки я був на iPhone з лютого 2015 року, але останній раз, коли я використовував Google нагадування тепер на андроїд, вони були жахливими ... принаймні, керування ними було жахливим. Налаштувати їх голосом - це чудово, але керувати ними (видалити, наприклад, купу) було дуже болісним досвідом.
Відредаговано

1
Я повністю не згоден з цим. Я приймаю доньку на заняття щосуботи вранці, тому Календар є логічним місцем для вступу - він відображається як у її календарі, так і в моєму, і його видно для решти родини в їхньому. У мене є сама повторювана (щотижнева) подія з попередженням 45,40 та 35 хвилин, щоб ми могли почати час. Потім у мене є ще одне (пізніше) нагадування мені зібрати її з подібними нагадуваннями. Календар є єдиним місцем для цієї інформації - те саме з робочими зустрічами.
Майк

6

Я відповідаю (я не бачу, що більше нікого немає), оскільки я завжди використовував функцію календаря / сповіщень саме таким чином, як у вас, і також переживав цю зміну функціональності. Я думаю, що ми в меншості, тому що ваш пост - це перше визнання, яке я навіть бачив десь із цього питання.

Єдине рішення, яке я маю, - це переглянути сторонні програми. Хоча, здається, хтось переніс старішу версію календаря акцій ICS / Jelly Bean, яку ви можете знайти в магазині Play, я не надто використовував це. На даний момент я використовую Бізнес-календар, який я думаю, дещо близький до тиражування функціоналу, до якого ви звикли (хоча я все ще спостерігаю за цим). Я також приділив сьогодні Календар дуже пильний погляд - він набагато ближче до естетики Google і навіть реалізує аспекти Матеріального дизайну. Виявилося, що він має постійну функціональність сповіщень, хоча чомусь у мене виникли проблеми із синхронізацією. Це, можливо, було виправлено.

Якщо ви придумали якісь рішення, я хотів би їх почути! Удачі!


3
Повна версія для бізнес-календаря - я використовую версію Pro. Поставляється з власними нагадувачами, які приклеюються, поки не стукнеш :)
Іззі

1
Бізнес-календар працює, але це платний додаток. Я врешті-решт вирішив використовувати нагадування Google Асистента (чи це Android)? Виявляється, ви можете запланувати нагадування для повторення. Якщо ви подумаєте над цим, нагадування - це справді інший випадок використання, ніж календарні події, так що я зараз задоволений. Я маю одну скаргу, що керувати нагадуванням важко. Сподіваємось, воно покращиться.
Відредаговано

1
@Eddified True, нагадування про завдання відрізняється від подій. Але багато людей все одно захочуть побачити ВСІ сповіщення, які вони встановили - навіть про події, які вони пропустили. Тож мені все одно подобається ваше запитання, і я сподіваюся, що Google додасть цю функцію як опцію. Наприклад, у моєму календарі може бути час трансляції телешоу. Якщо я пропускаю шоу, ще важливішим є те, що я не пропускаю сповіщення про подію, тому що це буде нагадувати мені, що мені потрібно піти і подивитися шоу в Інтернеті.
Пітер Форд

1
Ще одне голосування за "Business Calendar Pro" - ціна того варта, щоб не пропустити нагадування!
kellyfj

3

Я знайшов рішення: затримуйте подію на майбутнє на xгодини, а потім додайте сповіщення на xгодини до події. Наприклад, відкладіть подію на завтра і додайте сповіщення за 24 години до події. Повідомлення залишатиметься на панелі сповіщень до завершення події. Ви можете зробити те ж саме через кілька днів або один тиждень, якщо ви хочете, щоб повідомлення з’являлося довше, перш ніж зникати.


1

У поточній версії календаря (на Android 6.0) при натисканні на значок плюс в нижньому правому куті ви можете додати нагадування (не призначення), воно не має тривалості, і воно не піде, поки ви не звільнить його і позначте як зроблене. Можливо, це те, що ви шукаєте.


0

Я створив додаток спеціально для вирішення проблеми сповіщень, які ви можете легко пропустити. Додаток надає постійні нагадування про дзвінки для подій у календарі, які продовжують дзвонити до явного відхилення. Впевнений, користувачі, які повсякденно покладаються на події календаря Google, вважають це дійсно корисним

Посилання Playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mobitronix.gauravchauhan.reminder_calendar_events.pro

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.