Як позбутися сповіщення про оновлення програмного забезпечення OTA?


24

Я оновив свій Nexus 4 до Lollipop кілька днів тому, але мені це не подобається. Я залишу свої причини, оскільки вони тут не актуальні. Я витер свій телефон і встановив натомість чисту версію 4.2.2 версії. Я задоволений цим.

Невдовзі Android автоматично завантажив оновлення 4.3 і сповістив мене про варіанти "Пізніше" та "Встановити". Я не хочу робити це оновлення.

Як я:

  • позбутися сповіщення та
  • видаліть завантажене оновлення (щоб звільнити дорогоцінне місце для зберігання).

Я вже спробував вибрати "Пізніше", але те саме повідомлення одразу з’являється.

На основі результатів пошуку Google я також спробував перейти Settings > Apps > All > Google Services Frameworkі знімати позначку "показати сповіщення", але вона все ще з'являється. Припинення або відключення також не допомагає, тому я знову включив послугу, включаючи сповіщення. Я не бачив жодного іншого додатка в цьому списку, який би звучав релевантно - я просто його не бачив?


Пов’язано: наш тег-wiki-оновлення / Чи можна зупинити сповіщення про оновлення OTA? Здогадайтесь, ви вибрали неправильне місце для "відключення сповіщень" - це повинні бути Налаштування ›Програми› Усі ›Оновлення програмного забезпечення відповідно до пов’язаної публікації. Це працює?
Іззі

Дякую @Izzy - на жаль, не існує програми з назвою "Оновлення програмного забезпечення". У мене список відсортований за алфавітом, і між "Skitch" та "Sound Recorder" немає нічого.
Torben Gundtofte-Bruun

Можна назвати "дещо іншим" (виробники, ви знаєте, - і ви не назвали свій пристрій). Я перевірив би всі програми, щоб побачити, чи може щось відповідати. Чи ти? Можливо, це "OTA Updater", або просто "Updater".
Izzy

Ви маєте рацію - я забув згадати, що це Nexus 4! (Як я міг ...?) Я зараз не можу розслідувати, але відповім пізніше. Я вважаю, що я ретельно прокручував весь список уже, але, мабуть, пропустив його, якщо дійсно є додаток з іменем, що роз'яснюється.
Torben Gundtofte-Bruun

Ніколи не завадить перевірити двічі :) Будь ласка, відредагуйте своє запитання, щоб включити ім'я пристрою, оскільки воно може "загубитися" в коментарях. Дякую, і удачі!
Izzy

Відповіді:


28

Ви можете відключити ці сповіщення, знявши позначення для Служб Google Play [Not Framework]. Це вирішило мою проблему на LG G3, і я припускаю, що буде на всіх інших пристроях.

Найкращий варіант - натиснути та утримувати сповіщення, а потім вибрати "Інформація про додаток", яка переведе вас до потрібної інформації про додаток для цього оновлення. Потім зніміть прапорець із пунктом сповіщення.


4
Go to Settings > Application Manager > All > Google Services Framework and then uncheck "Show notifications". джерело
Torben Gundtofte-Bruun

3
Для Lollipop це "Додатки" замість "Менеджер програм"
Freedom_Ben

Після скасування сповіщення у службі "Google play". Повідомлення все ще знаходилось на панелі. Я довго її торкався, потім в меню вибираю "Інформація про додаток" і примушуємо зупинятися. Побачимо, чи з’явиться знову ...
Віт Бернатик

Оскільки моє запитання було позначене як дуп. Це не працює ні на Galaxy S5, ні на nVidia Shield K1. І в рамках Служб Google, і в Службах Google Play не було знято сповіщень. Оновлення спливаючих вікон все ще зберігається. Натискання журналу на сповіщення переходить у додаток "Оновлення системи", і "Показати сповіщення" встановлено прапорець, але його неможливо зняти. У мене сила припинилася, але вона, звичайно, повертається.
Wolfie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.