Відчутлива опція відсутня в Повідомленнях про додатки


17

Nexus 5, Android 5.

Згідно з цією статтею про LifeHacker , я повинен бачити "чутливий" варіант, як нижче, але я цього не роблю, для будь-якого додатка.

чутливий варіант у сповіщеннях додатків

У мене схема блокування екрана. Усі сповіщення про заблокований екран з’являються із заголовком, а потім курсивом - Зміст приховано .

Як я можу отримати чутливий варіант для своїх додатків?

Відповіді:


22

Я припускаю, що ви бачите параметри "Блокування" та "Пріоритет" із скріншоту, але не "Чутливого". У цьому випадку я зміг повторити вашу ситуацію.

На сторінці налаштувань звуку та сповіщень є опція під назвою "Коли пристрій заблоковано". Якщо для цього встановлено значення "Показати весь вміст сповіщень", доступна опція "чутливий". Якщо встановлено значення "Сховати чутливий вміст сповіщень", це не так.

Трохи експериментуючи, я думаю, що цей варіант погано названий. Наскільки я можу зрозуміти, що насправді відбувається,

  • Якщо встановлено значення "Показати весь вміст сповіщень", тоді вміст сповіщень відображається на заблокованому екрані, якщо тільки ви не вказали, що сповіщення цього додатка є чутливими, і в такому разі вони приховані.
  • Якщо встановлено значення "Сховати чутливий вміст сповіщень", тоді передбачається, що всі додатки є конфіденційними, а вміст сповіщень не відображається (але заголовки все ще є).
  • Якщо встановлено значення "Не показувати сповіщення взагалі", на заблокованому екрані не відображаються повідомлення.

Іншими словами, незважаючи на формулювання, меню "Коли пристрій заблоковано" - це загальне налаштування, і його можна змінити для окремих додатків, коли це застосовується.


3
Точно правильно. Молодці. Я продовжую знаходити Android 5 надмірно заплутаним, і в мене був запас Android з v2. Я впевнений, що Google тестує його лише сам і поняття не має, як нормальні люди користуються телефонами.
cja
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.