Як відключити звук "клацання" в додатку для камери?


46

Коли я фотографую, він видає звук "клацання". Оскільки це поведінка за замовчуванням, я б хотів її вимкнути. Чи є налаштування для цього; або якщо я знайду + видалити звуковий файл, чи будуть наслідки?

** Зверніть увагу, я шукаю в основному постійне рішення, а не таке, яке мені потрібно буде встановити / вимкнути при кожному використанні програми. Мені подобається ідея кореневого рішення або рішення додатків; але заради некореневої пам'яті повільних камер-повільних камер, які запускають програми, які не можуть дозволити собі запустити інший фоновий сервіс, давайте зробимо ...

Пояснення: давайте уточнимо, що це стосується Droid Motorola (за тегом, вибачте). Я радий, що він працює для інших моделей телефонів, проте, наскільки мені відомо, це не варіант акцій (якщо я помиляюся, будь ласка, вкажіть шлях) від 2.0.1, 2.1 або 2.2 на Motorola Droid. Тобто, якщо ви не маєте на увазі загальних регуляторів гучності, для програми камери немає регулювання гучності / відключення звуку. (Параметри налаштувань для камери - це: збільшення | спалах | баланс білого | місце зберігання | налаштування фокуса / експозиції).

Мені б хотілося по-справжньому пов’язати відповідь на це запитання: окрім кореневої та додаткової опції, чи є можливість вимкнути звук у налаштуваннях камери / системи? [Тимчасове вимкнення телефону - поганий варіант.]


5
Звук "клацання" вимагається законодавством у деяких районах, щоб попередити прилеглих людей про фотографування. Він призначений як захід для запобігання порушенню конфіденційності.
JadeMason

Так, я думав, що чув щось подібне, але для додатків телефонних диктофонів.
mfg

1
@bryan & @wmitsuda: то що було б ефективніше в пам’яті / швидкості (дроїд жахливий при відкритті програми камери) - додаток чи видалення звуку або заміна звуку?
mfg

Відповіді:


29

Вам потрібно буде root, щоб видалити звуковий файл, але це має бути:

Delete /system/media/audio/ui/camera_click.ogg 

Наслідки? Він більше не відтворюватиме звук? :)

Крім того, ви можете завантажити інший додаток для камери, який не видає звуку з камери.


3
Оскільки історія, чому ви просто не можете її вимкнути, цифрові фотоапарати (зокрема телефони з фотоапаратами) почали використовувати вищими томами саме тому, що вони не видавали звуку під час фотографування.
MBraedley

Я вкорінений, тому дякую за стежку. Немає внутрішнього налаштування, щоб вимкнути або змінити його? Можливо, мені доведеться замінити camera_click.ogg на легкі шаблі чи щось таке
mfg

2
Для мене прекрасно працює! Ви також можете видалити файл VideoRecord.ogg, щоб відключити дратівливий звук при запуску / зупинці запису відео.
Вілліан Міцуда

Перейменуйте /system/media/audio/ui/camera_click.ogg на /system/media/audio/ui/camera_click_1.ogg або щось подібне, коли відчуєте, як повернути звук, поверніться до оригінальної назви.
Аджит

ви також можете chmod 000замість видалення цього файлу
AntonioK

9

Якщо у вас встановлений "Tasker" , то

  1. Створіть контекст програми для програми камери
  2. Створіть завдання встановити гучність системи до нуля.

Після виходу з програми камери гучність системи відновлюється до початкового стану.


1
О, малюк. Це змусило мене відкрити таскер. Дуже приємний додаток.
Vivek Maharajh

8

Коли ви знаходитесь в камері, просто використовуйте звичайну гучність, щоб зменшити звук до кінця. Це працювало для мене на складі Nexus One під управлінням Froyo.


значить, ви зменшуєте звук аж до фотографування? Хіба ви не знаєте, що якщо ви намагаєтесь сфотографувати, що цей метод є менш ідеальним, оскільки він додає [час до нульового обсягу] секунд до моменту, коли ви намагаєтесь зробити знімок? Намалюйте мене нетерплячим, але я особисто ледве впораюся із відставанням у створенні програми для камери.
mfg

Ні, я запускаю CyanogenMod на своєму телефоні, який повністю видаляє звук.
Уейн

4

Якщо у вас є вбудований телефон, ви можете відредагувати default.propфайл, щоб повернути "Без звуку" до меню "Звук затвора".

Увійдіть до оболонки за допомогою adb (частина Android SDK), а потім перейдіть до режиму супер користувача

$ adb shell
# su

Примітка - залежно від того, як укорінюється ваш телефон, вам може знадобитися підтвердити, що "Невідомий додаток" може стати суперкористувачем - переконайтеся, що ваш телефон розблокований і екран видно перед тим, як набрати SU, потім прийміть це, коли буде запропоновано, або він просто повторить команди .

Встановіть системний диск у режимі читання і скопіюйте default.prop на SD-карту

# mount -o remount,rw -t yaffs2 /dev/mtdblock2 /system
# cp /system/default.prop /sdcard/

Скопіюйте файл на робочий стіл (я використовував SWIFTP), а потім змініть рядок (я використовував Блокнот ++, щоб закінчення рядків не були змінені), який читається

ro.camera.sound.forced=1

до

ro.camera.sound.forced=0

Потім скопіюйте файл на SD-карту

# cp /sdcard/default.prop /system/

Вийдіть із запиту ADB

$ CTRL + C

Перезавантажте телефон.

Після наступного переходу в додаток для камери виберіть меню налаштувань і опція "Без звуку" повинна бути доступною.

Крім того, після мундювання / системний розділ перезаписують shutter.ogg, видаючи наступні команди

# cd /system/media/audio/camera
# cp sound0/no_sound.ogg sound3/shutter.ogg

Убийте додаток для камери, якщо воно вже запущене, запустіть додаток для камери, виберіть "звук3", і тоді у вас буде тиха затвор.

Працює на моєму мобільному телефоні Sony Ericsson Xperia X10i, налаштованому на T-Mobile, але він повинен працювати на більшості (усіх?) Телефонів Android.

Якщо ви дійсно ввімкнули опцію "Без звуку", вона не тільки вимикає дійсно гучну ракетку затвора камери, але це означає, що під час прослуховування музики вона більше не затихне, щоб дозволити відтворювати звук затвора, і, здається, багато робити фотографії швидше. Зміна файлів .ogg не дає вам цих переваг.

Завдяки натяку zephyrix на http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=713295 та примітці j4mm3r про те, як зробити / систему для запису.


1
Тільки для інформації цей трюк не працює в Motorola Milestone. Немає налаштування "ro.camera.sound.forced", а також немає / каталог / система / медіа / аудіо / камера.
Вілліан Міцуда

У Motorola RAZR-i налаштування не в, default.propа в build.prop. Дякую
Кеву

3

Я думаю, це має бути новим для Froyo, але в налаштуваннях камери є можливість вимкнути звук затвора.


Добре знати, зараз мені доведеться відновити до не-бета-версії і використовувати відповідну збірку мото-дроїдів; занадто погано, що я щойно купив SetCPU, і збірка VZW виходить з ладу - це FR33, для якого root ще не працює
mfg


1

У Froyo можливість вимкнення звуку затвора не нова. Я використовую 2.1 Eclair для Samsung Vibrant (Galaxy S) та в розділі Налаштування: [Піктограма гайкового ключа] прокрутіть до другої сторінки опцію "Звук затвора", де ви можете вибрати один з трьох різних звуків або "Вимкнено".


1
У мене не було такого варіанту для жодної ОС з моїм Motorola дроїдом; можливо це налаштування для вашої конкретної моделі?
mfg

Ви використовуєте якийсь ПЗУ? У мене є запас Nexus One 2.2.1, і у мене його немає.
kkaploon

@kkap що таке збірка № 2.2.1? Я працює 2.2 FRG22D. Також мені цікаво дізнатись, чи всі ці відповіді щодо опції є унікальними для Nexus, чи відсутність цього варіанту є унікальною для дроїда.
mfg

@mfg це FRG83. Я просто підозрюю, що цей варіант є частиною якогось ПЗУ. Хтось із біржовою версією Android має його?
kkaploon

Мабуть, це регіональна річ, я впевнений, що у мене завжди було таке налаштування на моєму старому HTC Magic від Cupcake і далі, і я все ще маю його на моєму Galaxy S (International) від Eclair до Gingerbread 2.3.3, запасний ROM на всіх, я у Великобританії.
GAThrawn

0

Якщо встановити рівень гучності на безшумному (нижче вібрувати), врешті-решт вимкне всі звуки, включаючи звук для камери.

Примітка: я використовую SonyEricsson X10 серії.0

Якщо ви користуєтесь мобільним телефоном Lenovo, будь ласка, процес має працювати:

Увімкніть камеру -> Перейдіть у Налаштування -> Клацніть на 3 крапки, щоб отримати додаткові параметри -> Встановити звуковий сигнал у ВИКЛ.


Він спеціально попросив "Motorola Droid" і мій дорогий друг, це 6 років питання.
Алам
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.