Як користуватися GPS без використання служб локації Google


18

Оскільки я не хочу давати згоду на угоду про конфіденційність Служб локації Google, у мене це вимкнено. Тим самим я знаю, що деякі функції локації, такі як розташування на основі стільникового зв'язку та Wi-Fi, не працюватимуть.

Однак я б очікував, що прості функції GPS працюватимуть нормально. Для мене нормальним способом було б використовувати дані GPS, якщо вони доступні, інакше використовувати останнє відоме місце . (Історично так працюють GPS-приймачі)
Поточна (у мене працює Android 5, Lollipop) реалізація від Google, схоже, взагалі не дає жодного місця, коли немає чіткого виправлення, кидає мені безліч попереджень і виставляє мене на всі світ замість мого домашнього розташування.

Моє запитання:
Хто-небудь знає стороннього постачальника / спофера, який просто кешує моє останнє відоме місце, якщо немає GPS-виправлення? (щойно повертає мені нормальну функціональність)
Додатковою функціональністю, яка дуже вітається, є кешування даних Wifi / Cell, тому, якщо я десь був, він запам'ятає без виправлення GPS.

Будь-які пропозиції були б вдячні!


Чи прийнятне рішення для альтернативного провайдера для мережевого розташування (замінивши місцеположення Google, яке вимагає root)?
Іззі

@Izzy - чи зберегла б альтернативу остання відома локація? Щоб інші програми використовували цю інформацію для запуску, замість того, щоб чекати супутникового виправлення.
HasH_BrowN

Я маю на увазі рішення, яке використовує розташування стільникових веж, які зберігаються локально на пристрої (ви визначаєте, яка область (и) вам потрібна). Поки ваш телефон не знаходиться в режимі літака, і ви перебуваєте в зоні, охопленій вашими даними, він завжди знає, де знаходиться, не вимагаючи з'єднання даних.
Іззі

@Izzy Я подумав, що це один із способів роботи GPS-засобів, але це не підтверджує виправлення. Це кешує мою позицію (і збільшує швидкість виправлення), тому рішення з GPS-засобами відповідає на моє запитання. Однак мене також цікавить рішення, яке ви вказуєте, це може бути альтернативною відповіддю з деякими перевагами над рішенням кешування.
Реквіст

1
Готово - див. Мою відповідь нижче. Це лише контур, але має дати вам ідею - і вказує на подальші ресурси для деталізації. Насолоджуйтесь!
Іззі

Відповіді:


9

Ви можете спробувати цю програму: GPS Aids .

Він намагається забезпечити більш швидке та стабільне виправлення, надаючи пару GPS-посібників (GPS Aiding Data, наприклад, LTO Long Term Orbit, gpsOneXTRA та AGPS), і він зберігає останні ваші відомі дані GPS.

Він буде працювати без кореня, але для деяких параметрів потрібен кореневий доступ.


Здається, я роблю те, що я хотів, ще трохи пробую його, але поки добре виглядає.
Реквізити

2
Програма для мене працює добре, чи не могли б ви трохи збільшити опис вашої відповіді для подальшої довідки? Тепер ми знаємо, що це працює на Lollipop, можливо, коротко пояснимо, як це питання.
Реквізити

На жаль, додаток більше не доступний.
анол

11

Не точно відповідає вашому опису (використовуючи позицію "останнє відоме", якщо немає GPS), але все ж хороша альтернатива:

На двох своїх пристроях я повністю позбувся всіх фірмових служб Google, замінивши їх альтернативами. Докладно я описав це в Android без Google 5: звільніть свій Droid! ¹ ( оновлення ¹). Коротше кажучи, це те, що я зробив:

  1. Прошийте користувальницький ROM, який постачається без GApps (тут: CyanogenMod)
  2. Встановлення microG (наступник NOGAPPS )
  3. Генерування , lacells.dbяк описано на XDA , і штовхнув його на пристрій

Як результат, я отримав повністю автономну службу локації, використовуючи ідентифікатори стільникової вежі та lacells.dbдоступ до Playstore через BlankStore ¹ або YalpStore та робочий API Maps за допомогою OpenStreetMap. Тож без "GPS немає активного", я все одно отримую своє місцезнаходження, доки в базі стільникових веж. Я, однак, не можу сказати, чи він використовує "останню відому позицію", якщо немає GPS і немає веж стільникового зв'язку.

¹ Розкриття: посилання перейти на один із моїх сайтів


Солодке! Мені дуже подобається цей варіант, я вважаю не найбільш зручним для користувача рішення. На практиці я думаю, що не буде багато місць, де ви не зможете "побачити" жодної вежі стільникового зв'язку, навіть якщо підключення до нього буде неможливим через низький SNR. Чи переходить це рішення на GPS, якщо виправлена ​​версія чи драйвери GPS є частиною GApps?
Реквіст

GPS окремо від цього. Я ніколи не пробував жодних "відмов", тому я не впевнений, як це поводиться з включеним GPS, але немає виправлення. Я здогадуюсь, що просто вибрав би "найточніший набір", і таким чином (без виправлення GPS) використовувати розташування стільникової вежі - але я не впевнений.
Іззі

@Requist щодо "зручного для користувачів": знову стало легше. Зараз існує LineageOS для microG , доступний для всіх пристроїв, які мають офіційну підтримку LOS. Постачається з попередньо встановленими microG та F-Droid, готовими до запуску. Для розташування вони попередньо встановили сервер Mozilla (отримання даних в Інтернеті, тому ви можете вважати, що це відслідковується Mozilla) - але ви можете легко замінити цей бекенд на LocalGSMBackend, який я описав у своїй відповіді. Працює як вітер, тільки що обладнав мій новий BQ пристрій таким чином :)
Izzy

4

Використовуючи Fairphone 2 та Fairphone Open OS та дотримуючись цього посібника про життя без Google, я налаштував послуги локації за допомогою провайдера проміжного програмного забезпечення µg UnifiedNlp (немає GAPPS)

Це легко зробити за допомогою сховища F-Droid

  • Встановіть µg UnifiedNlp (немає GAPPS)
  • Встановіть мітки для геолокації, такі як LocalGsmNlpBackend
  • Встановіть резервний геокодування NominatimeNlp
  • Перезавантажте телефон
  • Запустіть додаток µg UnifiedNlp та налаштуйте їх. У LocalGsmNlpBackend виберіть "створити базу даних" і дозвольте їй генерувати базу даних з OpenCellID або Mozilla Location Services (це займає віки та завантажує величезну кількість даних, щоб переконатися, що ви перебуваєте на WiFi)
  • Увімкніть параметри розташування в налаштуваннях

Результат: і GPS, і сервіси локальної локації працюють з невеликим впливом на конфіденційність або без жодного впливу.


1

Доступ до місцезнаходження в службі Google Location і доступ до місцезнаходження в Android не залежать один від одного.

Програми можуть використовувати або Android Location Manager (який не залежить від служби локації Google), або службу Google Location.

Таким чином, ви все ще можете користуватися програмами, які отримують доступ до місця розташування через Android Location Manager. Згідно з моїм дослідженням 5000 найкращих додатків, більшість додатків все ще використовують диспетчер місцеположень Android. Отже, ви повинні бути хорошими без служб локації Google.


Так, підтримка місцеположення в Android значно покращилася. Я досі не використовую службу локації Google, але тепер менеджер місцеположення Android кешує ваш останній статус та місцеположення, тому більше немає необхідності в сторонніх інструментах для нормального використання (крім, можливо, даних про місцезнаходження Wifi / Celluar).
Реквізит
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.