Чи дійсно мені потрібно встановити менеджер завдань?


94

Чи дійсно потрібно встановити менеджер завдань? У моєму телефоні рідко спостерігається уповільнення, але це не те, що перешкоджає регулярному використанню.Відповіді:


88

Дивіться це

http://geekfor.me/faq/you-shouldnt-be-using-a-task-killer-with-android/

Поширені запитання: чому ви не повинні використовувати вбивцю завдань з Android (geekfor.me) - xda-розробники

tl; dr версія:

 • Android важко кодується, щоб автоматично вбити завдання, коли потрібно більше пам’яті.
 • Android важко закодований, щоб автоматично вбити завдання, коли воно робиться, що потрібно робити.
 • Android важко кодується, щоб автоматично вбити завдання, коли ви не поверталися до нього довгий час.
 • Більшість сервісів (хоча можливо працює у фоновому режимі) використовують дуже мало пам’яті, коли щось активно не роблять.
 • Постачальник контенту робить щось лише тоді, коли є повідомлення про це. Інакше він використовує дуже мало пам’яті.
 • Вбивство процесу, коли він не готовий, змушує його перезавантажуватися і починати з нуля, коли це потрібно знову.
 • Оскільки завдання, ймовірно, працює у фоновому режимі з якоїсь причини, його вбивство призведе до його повторного нересту, як тільки активність, яка його використовує, шукає його знову. І доведеться просто починати заново.
 • Вбивство певних процесів може мати небажані побічні ефекти. Не отримуючи текстових повідомлень, тривоги не вимикаються, а сила закривається лише для назви кількох.
 • Єдиний вірний спосіб не допустити, щоб щось не працювало на вашому телефоні, було б видалити .apk.
 • Більшість програм вийдуть самі, якщо ви вийдете з нього, натискаючи «назад», поки він не закриється, а не натискає кнопку «додому». Але навіть вдарившись додому, Android врешті-решт вб'є його, коли він буде деякий час у фоновому режимі.

Оскільки Android був розроблений, вам не потрібно вбивати додатки.


1
Це залежить від програм, які ви працюєте. Як тільки ви запускаєте додаток, що постійно працює на процесорі або на дисках, ви можете помітити деякі уповільнення, які пройдуть після використання вбивці завдань.
Barfieldmv

2
Цілком природно, що деяким людям важко визнати, що це те, що система може насправді подбати про вас. Це тому, що наразі жодна відома система не працює так, здебільшого через історичну спадщину. Але це справді працює так. Не потрібно менеджера завдань! Відпустіть свої страхи ... Насправді всі менеджери завдань певною мірою є хаками, які створюють інші побічні ефекти.
pjv

18

Ні, і тим більше з останніми 2.2 версіями Android. Раніше я їх використовував, але я зупинився, і все стало краще, оскільки я перестала використовувати диспетчер завдань / вбивць. Існує додаток під назвою Watchdog, якщо ви хочете отримувати сповіщення про процес, що використовує тонну процесора протягом тривалого періоду часу, що надасть вам можливість вбити цей процес, що вибігає.


7

Так. У вас має бути програма для вбивства завдань, але не з ваших причин.

У мене були утікаючі процеси (можливо, сторожовий дог може допомогти), як google maps, які потім бігали двічі, один раз, щоб убити мій процесор / оперативної пам'яті і один раз реально працювати. Мені довелося використовувати вбивцю завдань, щоб вбити обидва екземпляри, а потім запустити звичайний.

РІДКО буде вам насправді потрібно що-небудь вручну вбити. Але, як і всі програми, іноді трапляються речі. У мене були збої програм у всьому телефоні, і вони не працювали в root або нічого.


4

Іноді, коли додаток виходить з ладу або переходить у стан, що це не відповідь, приємно мати можливість вимкнути його вручну. . . але щодо проблем з повільністю диспетчер завдань не потрібен, оскільки сама ОС зараз обробляє багатозадачність краще.


2
Додам, що іноді додатки потрібно закривати, але зазвичай це можна зробити в ОС. Вам не потрібен диспетчер завдань для закриття програм, ви можете перейти в Налаштування> Програми> Запуск служб (може відрізнятися залежно від версії ОС). У меню ви можете натиснути Force Quit.
jonesdavide

немає необхідності вбивці завдань, щоб зробити це Шелдону, просто переходьте до звичайних налаштувань: D
Натан Шверман

Я виявив, що Advanced Task Killer (навіть з рекламою) є кращим інтерфейсом. Однак вам це не потрібно. Стоковий андроїд має всі необхідні інструменти. Нібито з тієї ж причини я використовую Uninstaller vs з меню додатків, просто простіше.
Дмитро Лихтен

@schwiz Звичайно, ви можете перейти до "Прикладних програм" і зробити примусову зупинку. Насправді це все остання версія "Розширеного диспетчера завдань", але приємно бачити список програм, які зараз працюють, а не всі програми. Але здебільшого відповідь - вам не потрібен менеджер завдань.
tooshel

3

Ця вичерпна, інформативна та легко читається стаття під назвою " Вбивці завдань Android, пояснені: що вони роблять і для чого не слід їх використовувати " надасть вам швидкий огляд того, як Android за замовчуванням досить добре обробляє управління процесами. (По суті, не потрібен додаток диспетчера завдань / вбивць; він був більш корисним у ранній версії ОС Android)

Стаття пояснить:

 • Як Android управляє процесами
 • Чому вбивці завдань - це, як правило, погані новини
 • Що слід робити замість цього, наприклад:

  • Слідкуйте за утікаючими процесами
  • Видаліть погані програми
  • Можливо, корінь свій телефон (хоча це не потрібно)

2

Коли я запускав Froyo, я встановив диспетчер завдань не для вбивства завдань, а для того, щоб знайти легкий для перегляду список запущених програм та дізнатися більше про те, як працюють програми. Це здавалося найпростішим способом дізнатися, що швидко працює.

Тепер, коли у мене є пряники, я просто використовую "запущений" список під програмами в меню налаштувань.


1
У Gingerbread у розділі Налаштування служб у списку "Програми" у Налаштуваннях вказано, у яких програмах працюють фонові послуги, не потрібно сторонніх інструментів.
GAThrawn

@GAThrawn Добре. Я відповів перед тим, як узяти пряники.
Алекс Б

Я виступив за те, що я не вважаю, що це заслуговує права. Я не вважаю, що відповідь неправильна, особливо враховуючи, що деякі телефони (наприклад, Samsung Captivate) просто отримали пряники в США по офіційних каналах.
Шанс

0

В ідеалі вам не потрібен менеджер завдань з причин, які згадує Крісті.

Випадкові уповільнення на Android, ймовірно, з одного з двох джерел:

 • Неправильно запрограмовані програми (в основному)
 • Android прибирає пам'ять та вивантажує речі, щоб звільнити місце (це має бути лише тимчасово, але може бути дуже дратує на старих пристроях або за допомогою спеціальних ПЗУ)

Якщо ви відчуваєте уповільнення та не можете чи не хочете видаляти додатки, які їх викликають (або ви не знаєте, що це таке), то вбивця завдань дійсно може змінити значення. Це ж стосується старих пристроїв, у яких недостатньо оперативної пам’яті.

Отже: це не повинно бути необхідним, але ви можете спробувати це як спосіб вирішення, якщо у вас на пристрої недоброзичливі програми.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.