Що робить опція «Агресивна передача Wi-Fi на стільниковий зв’язок» у Налаштуваннях розробника?


29

В Android Lollipop 5.0 я помітив, що "Параметри розробника" містять прапорець "Агресивна передача Wi-Fi на стільниковий зв'язок", яка не встановлена ​​за замовчуванням. Хтось знає, що робить цей параметр і чому його вимкнено за замовчуванням та приховано під параметрами розробника?


Судячи з назви опції, схоже, що перевірка цієї опції змушує телефон з радістю використовувати стільникові дані, коли сигнал Wi-Fi поганий
saloalv

Відповіді:


26

Код shouldSwitchNetwork()найкраще пояснює, що це робить. Це лише штучно зменшує WiFi RSSI (індикатор потужності прийнятого сигналу), щоб заохотити стан автоматів WiFi вирішити переключити з'єднання з WiFi на стільникову мережу. Приблизно лінія 3559 WifiStateMachine.java ( рядок 4262 для Android 6.0.1_r10):

int rssi = mWifiInfo.getRssi() - 6 * mAggressiveHandover
        + (homeNetworkBoost ? WifiConfiguration.HOME_NETWORK_RSSI_BOOST : 0);

Змінна mAggressiveHandover- це параметр int, встановлений на 0 або 1 в Налаштуваннях розробника :

private void writeWifiAggressiveHandoverOptions() {
    mWifiManager.enableAggressiveHandover(mWifiAggressiveHandover.isChecked() ? 1 : 0);
}

rssiМінлива продовжує впливу , як класифікують з'єднання: isBadRSSI, isLowRSSIабо isHighRSSI.

Щодо того, чому це приховано під параметри розробника, я б сказав, що це тому, що це здається трохи хакітним, начебто довільним скаляром (6), який придумав якийсь розробник, щоб підштовхнути поведінку в потрібному напрямку. Google, ймовірно, не впевнений у наслідках цього налаштування та оптимальному способі коригування rssi. Якщо я помиляюся, і це якимось чином має сенс, я з радістю визнаю це і поясню тут, чому.

Вимкнення цього налаштування НЕ вимикає передачу стільникового зв’язку взагалі . Підключення до Wi-Fi все ще отримує бал і відключається, якщо бал занадто низький. Але ей, початковий бал також встановлюється довільно.


5

Wifi to Cellular Handover - це функція в телефонах, яка автоматично переходить на стільникові дані, коли у вас немає міцного Wi-Fi зв'язку. Ви хочете ввімкнути це з кількох причин:

  • Це заощадить акумулятор. Якщо ваш телефон не переключиться на стільникові дані, коли він не може підключитися до з'єднання Wi-Fi, ваш телефон продовжить пошук Wi-Fi, використовуючи таким чином акумулятор.
  • Вам не доведеться вимикати Wi-Fi, коли ви виходите з дому або коли у вас немає зв’язку для використання даних.

1
Тож чи вимкнено функцію "Агресивна передача Wi-Fi на стільниковий" повністю? чи це просто змінює поведінку, щоб мати більш високе обмеження, коли потрібно переходити з wifi на стільниковий?
ivanatpr

-2

Ні, вона НЕ вимикає функцію повністю, а також не вмикає її ввімкненням, її можна ТІЛЬКИ вмикати / вимикати в налаштуваннях → Wi-Fi → розширене меню Wi-Fi (піктограма з трьома крапками у верхній правій частині руки кут), а потім встановіть прапорець біля пункту "Розумний перемикач" (Verizon Samsung Galaxy Note 4 Android 5.1.1), інакше єдине , що ви чесно робите через меню розробників, - просто змусити цей самий точний варіант працювати, якщо / коли ваш телефон відчуває будь-який тип мережевої "ікони" , і він певним чином забуває змінити тип мережі. Я припускаю, що ви можете вважати це як тупе або різке нагадування системі про зміну свого підключення до Інтернету з Wi-Fi на стільникові дані та / або навпаки.


1
Дякую за те, що намагаєтесь допомогти ОП, але це було запитано 1 рік тому, і Вашу відповідь важко прослідкувати читачам. Чи можете ви відредагувати свою публікацію, щоб правильно використовувати точки кулі та / або позначення коду?
Аарон Гліон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.