Гео-позначення фотографій DSLR за допомогою Android


9

Чи є програма для Android, яка допомогла б мені помітити теги на фотографії, які я роблю за допомогою камери DSLR, яка не є GPS, за допомогою журналу GPS телефону телефону, який може зберігати Android?

Відповіді:


3

Додаток GPS Essentials дозволить вам встановити точкові точки розташування, щоб ви могли встановити точку зйомки під час фотографування. Потім ви можете використовувати програмне забезпечення, наприклад GeoTag, щоб позначити свої зображення на комп’ютері, повертаючись додому.


Отже, я маю вручну взяти поточну геолокацію. Чи не буде це постійно зберігати його з позначкою часу, як "Мої треки"?

2

Я шукав подібне рішення. Чи допомагає це ?

Оновлення : Словом, використовуйте додаток MyTrack на Android для створення журналу GPX, а потім використовуйте GPicSync, щоб використовувати цей журнал для геотегування ваших фотографій.


2

Просто переконайтеся, що ви синхронізували час на телефоні та камері. Ви можете редагувати час у своїх .gpx файлах пізніше, якщо потрібно, але це може зайняти деякий час.

Якщо у вас були різні часи на камері та GPS, ви можете використовувати утиліту командного рядка ExifTool для зміни часу. Для вашої свідомості також існує інтерфейс GUI для цього інструменту.


Графічний інтерфейс GUI можна знайти тут: freeweb.siol.net/hrastni3
Папуас

1

Ця програма вирішить вашу проблему з фотографіями геотегів

Ця система використовує телефон для відстеження часу та місцезнаходження, а потім ви завантажуєте свої фотографії з DSLR на веб-сайт, і сайт допоможе вам геотегувати свої фотографії на основі інформації вашого телефону. В основному телефон відстежує, де ви знаходитесь, і надсилає інформацію на сайт, а потім, коли ви завантажуєте фотографії, сайт відповідає часовим позначкам на фотографіях із місцями розташування.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.