Дворак на андроїд?


Відповіді:


7

Я не впевнений, що Dvorak доступний на біржі прошивки для Optimus V, але на ринку існує багато сторонніх програм для клавіатури (для деяких потрібна окрема завантаження через плагін .)

Після встановлення активуйте його, перейшовши Menu -> Settings -> Language & keyboardта позначте прапорець біля нещодавно встановленого додатка для клавіатури. Потім виведіть будь-яке текстове поле (наприклад, Пошук Google) і довго натискайте його. Торкніться пункту меню "Спосіб введення", і вам буде представлений список усіх встановлених та включених програм на клавіатурі. Виберіть той, який має макет Дворака, і ви відразу зможете ним користуватися.


5

Ви подивилися на Ринок? Здається, є кілька клавіатур Дворжака.

https://market.android.com/details?id=com.reyn.truedvorak&feature=search_result https://market.android.com/details?id=net.xenionsh.android.dvorak&feature=search_result

Вам, мабуть, варто покуповувати і спробувати стільки, скільки зможете знайти. Якщо ви не знаєте, як переключитися на іншу встановлену клавіатуру, подивіться тут: http://www.simplemobilereview.com/change-your-android-soft-keyboard-system/

Якщо ви хочете змінити будь-яку клавіатуру, яку ви використовуєте зараз, на макет Dvorak, це може бути складніше. Це залежатиме від того, яку клавіатуру ви використовуєте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.