Чи є якийсь спосіб стерти особисту інформацію з мого телефону, яка вже була викрадена?


19

У мене вкрали телефон. Я не хочу, щоб злодій мав доступ до будь-якої моєї особистої інформації, наприклад дзвінків, текстів та інформації, збереженої у вмісті телефонів. Чи можливий спосіб видалити цю інформацію зі свого телефону?


1
Вибачте за те, що ваш телефон викрали. Якщо ви зможете налаштувати PlanB на ньому та знайти свій телефон, будьте обережні з діями, які ви вживаєте проти злодія.
Данхамзз

Відповіді:


20

Поки у вашого телефону все ще залишається заряд батареї і він все ще увімкнено та підключений до телефонних мереж, ви можете використовувати одне з програм для витирання телефону, яке спеціально рекламує, що вони можуть бути віддалено встановлені та використані після викрадення телефону.

Швидкий пошук Android Market, є PlanB , призначений для цієї мети:

План B - додаток "знайти мій телефон", який ви завантажуєте ПІСЛЯ втрачаєте телефон.

План Б - це ваша остання інстанція для пошуку вашого зниклого телефону.

Це перший і єдиний додаток "знайти мій телефон", який ви завантажуєте ПІСЛЯ, коли вже втратили телефон. Погляд на телефоні - це найкращий спосіб захистити телефон і швидко знайти його, але використовуйте План B, якщо ви вже втратили телефон і не встановили Lookout.

А Phonelocator Pro рекламує це:

  • Можна встановити після втрати телефону. Встановіть цю програму на свій телефон з Інтернету Android Market віддалено. Надішліть слово "PLlocator" на телефон у текстовому повідомленні. Він відповість позицією телефону. Це слово має великі регістри, тому обов'язково надішліть саме це слово "PLlocator"

О, дуже круто використання функції ринку.
Матвій читайте

2

Так, якщо ви встановили додаток для цього (очевидно, це не у вашому випадку) або якщо ваш телефон має такий функціонал. Якщо ви не знаєте, чи є у вас його чи не знаєте, як ним користуватися, вам слід зателефонувати своєму оператору і запитати. Вони найкраще будуть знати, що робити з викраденим телефоном.Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.