Як змінити часовий пояс (який вимкнено) в соті на Samsung Galaxy Tab 10.1?


17

Коли я вперше увімкнув свою Galaxy Tab 10.1, я сказав їй автоматично встановлювати час. На жаль, зараз у налаштуваннях дати та часу часовий пояс встановлено на GMT + 00: 00 і відключений (тому я не можу його змінити). Як увімкнути налаштування часового поясу, щоб я міг його змінити?


У мене є те саме питання. Налаштування вручну вимкнено!

Відповіді:


13

Для вирішення цієї проблеми я завантажив безкоштовний додаток під назвою TimeZone Changer . Досі не розумію, чому Samsung відключає це.


Samsung навмисно не відключила його. Мені кажуть, що у цих планшетах є програмне забезпечення перед випуском (яке буде оновлено), і це помилка.
Даріл Спітцер

Працював і для мене. Набагато краще, ніж потрібно скинути заводські налаштування свого пристрою.
Метт Гість

1
@Daryl Я додав посилання.
Матвій читайте

Я надіслав електронною поштою службу підтримки, і вони сказали мені, щоб заводські налаштування пристрою. Радий, що я це бачив!
Натан Шверман

5

Я також не міг змусити його змінити часовий пояс або час. Не вдалося також припинити використання мережевого часу. Я зробив скидання на заводські налаштування (з налаштувань | конфіденційність), правильно встановив цей раз тимчасово, перш ніж говорити про використання мережевого часу, і це працювало чудово.


Хлопець у службі підтримки Samsung в I / O Google сказав те саме.
Даріл Спітцер

5

Проблема полягає в тому, що параметр "Автоматична часова зона" на Samsung Galaxy Tab за замовчуванням увімкнено, а у вбудованому додатку налаштувань відсутня перевага відключити його.

На ринку Android є програма, спеціально розроблена для виправлення цієї проблеми під назвою "Виправлення часової зони Galaxy" . Він імітує розділ "Дата та час" вбудованої програми налаштувань, але додає відсутніх налаштувань.

введіть тут опис зображення


1

Зніміть прапорець "Автоматично - використовувати значення, надані мережею". Це має бути перший запис у Settings -> Date and time.


1
Цього запису немає (у налаштуваннях "Дані та час"). Можливо, це помилка в портах Honeycomb від Samsung.
Даріл Спітцер

1
@Daryl Це прикро. Я залишу цю відповідь тут, якщо вона виправиться або люди з іншими пристроями завітають.
Метью читайте

0

У мене була така ж проблема, і надані мережею значення заблоковано / відключено, і я не в змозі їх змінити.

Однак використання ClockSync працює для мене.


0

ми боролися з цим, потім вирішували це, потім місяці пізніше це повторювали, і знову боролися - робили все, але завжди поверталися до часового поясу за замовчуванням через мить-два-три ... потім робили:

вимкнено живлення ... увімкнено, увімкнено налаштування, як тільки ми змогли. Автоматичний час позначено, Час автоматичної зони не відмічено, вибрано наш список часового поясу зі списку, торкніться додому та повернувся до нашого улюбленого додатка - і це було добре, без реверсії ...


-1

Ви можете зайти в додаток календаря і в налаштуваннях є прапорець під назвою "використовувати домашній часовий пояс". Поставте цей прапорець, і тоді ви зможете налаштувати часовий пояс.


Це дозволяє лише змінити часовий пояс для календаря; часовий пояс системи все ще фіксується за старими налаштуваннями.
Шон Лозон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.