Як я можу назавжди вимкнути чат Facebook?


9

З моменту отримання нового телефону Google (G2) додаток facebook постійно працює. Я вимикаю його, і він все ще працює з якихось причин. Не проблема, за винятком того, що це завжди схоже на те, що я накручуюсь на Facebook і люди надсилають мені повідомлення, як "лягати спати" чи "привіт? Ти не відповідаєш" і т. Д. Мені не подобається, що люди можуть просто чатувати мене в будь-який час, коли вони хочуть, і що мій телефон говорить, що я доступний у Facebook, коли я сплю або на роботі, або в будь-якому випадку. (схоже, я непродуктивний)

Здається, не існує способу вимкнути чат Facebook із мого мобільного пристрою. Хтось має якісь пропозиції


1
У вас є Facebook для HTC Sense або офіційний додаток Facebook для Android?
Метью читайте

офіційний додаток, який постачався разом із моєю G2. Він також має великий віджет на моїй домашній сторінці.
triplethreat78

2
Якщо у вас на домашній сторінці є віджет, він завжди працюватиме. Вам потрібно буде видалити віджет, щоб мати можливість зупинити решту.
GAThrawn

У мене така ж проблема, і я спробував усе, навіть видалив додаток на своєму андроїді, і все-таки моя дурна картинка виглядає як "доступна на мобільному пристрої" з дурним значком мобільного телефону поруч із моїм іменем ... я видаляю свій facebook .. У мене вже на нерви

Відповіді:


8

Найновіша версія програми Facebook не включає чат. Ви можете видалити або вимкнути додаток Facebook Messenger, щоб запобігти роботі IM.


У старішому офіційному додатку Facebook для Android ви можете вимкнути чат за допомогою наступного:

  1. Запуск Facebook
  2. Переконайтеся, що ви перебуваєте в головному меню (натисніть Назад, якщо він показує стрічку новин)
  3. Натисніть "Чат"
  4. Натисніть кнопку Меню та натисніть "Перейти в автономний режим"

Це працює, за винятком того, що коли я повертаюсь до чату, він знову включається. Я хотів би, щоб у Фейсбуку просто була опція, коли ви не бачите чату або коли ви клацаєте на ньому, він все одно повинен бути в автономному режимі, поки я не натисну "Перейти в Інтернет" чи щось таке.
потрійний7878

1
@DJTripleThreat Чому потрібно спілкуватися в чаті, коли не хочеш спілкуватися? : P
Метью читайте

2
@Matthew .. га! Ну, іноді я не хочу спілкуватися, іноді, коли це роблю , я хочу знати, що я весь час перебуваю в режимі офлайн і можу ввімкнути чат, а потім побачити людей, що спливають зелений колір, як і будь-який звичайний клієнт чату .
triplethreat78

2

Якщо на вашому Droid встановлено додаток месенджера FB, перейдіть до програм та відкрийте Messenger (синій додаток FB поруч із Повідомленнями). Натисніть кнопку меню (4 маленьких квадрата на передній частині Droid), і ви побачите опцію «Вийти» справа. Будьте обережні, як тільки ви вийдете з нього, там написано Продовжити. Якщо ви продовжите, він просто ввійде в систему. Отже, просто залиште це на цьому і поверніться до програми та продовжуйте, коли ви хочете, щоб увійти в чат FB.


1

На жаль, я помітив, що ти насправді не можеш це зробити так добре, як це має працювати.

Тільки рішення , яке я знайшов, щоб видалити додаток. Я знаю, що багато постачальників та виробників включають Facebook як "системний додаток". Я не знаю, чому вони є, але це означає, що він застряг там, поки ви не вкоріните або що завгодно.

Ви можете вийти з програми Facebook і використовувати m.facebook.com у веб-браузері або завантажити альтернативу, наприклад FriendCaster для Android . (Я не працюю на них, шукайте іншого, якщо вони вам не подобаються).

Джо :)

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.